Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretnék tanácsot kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tanácsot kérni tapasztaltabbaktól hogy ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éve lesz idén hogy együtt vagyunk 7 éve hogy házasok vagyunk.Két gyermekünk egy 4 éves lányunk és egy 2 éves fiúnk van. Elértem arra a pontra hogy besokalltam.A férjem nem igazán foglalkozik velem utóbbi időben nem tette mintha csak a "cseléd" szerepében lennék itthon. Voltak nehézségeink anyagi is most kezdünk helyre jönni de sokat dolgozik én itthon a gyerekekkel ketten soha nem megyünk sehová. Most eljutottam oda hogy gondolkodom hogy együtt maradjunk-e?Szerinte ő figyel rám csak én nem veszem észre és általában én vagyok mindig a hibás vagy így vagy úgy.Már a sex sem jó nekem tehát azt szüneteltetem mert úgy érzem csak ezekre a dolgokra kellek.Apának nagyon jó sokat játszik velük és foglalkozik is de attól hogy jó apa még nem lesz jó férj.Ha vannak tanácsok tapasztalatok szívesen venném ha leírnátok esetleg aki volt hasonló helyzetben hogy oldotta meg?
2012. máj. 18. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
a válás nem megoldás. Add le a gyerekeket nagyszülőnek és csináljatok egy közös estére , vagy hétvégét.. az hiányzik nektek.
2012. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hullámvölgyek mindenhol vannak, ez amit leírtál nem válóok. Sokat dolgozik, aztán a köv helyen neki is a gyerekek vannak. Jó Apa, értetek dolgozik. Most egy kicsit gondolom emiatt stresszesebb, feszültebb. Hidd el ilyen mindenhol van. Légy egy picit türelemmel, szerintem nem ellened irányul az, hogy hanyagol, csak fáradt. Ha meg tudjátok oldani, adjátok le a gyerekeket pár napra (neked is jót tenne szerinem) és menjetek el kettesben valahova
2012. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaza van az elsőnek. Olyan programok kellenek amiben csak ketten vagytok. Sürgősen növelni kell a ketten együtt töltött időt. Megértem hogy úgy érzed csak szexre kellesz de ha hosszútávon szünetelteted akkor csak még rosszabb lesz a helyzet, még jobban eltávolodtok, és előbb utóbb jön a harmadik fél. Nagymamához , nagynénihez hetente amikor otthon vagytok elvinni a gyereket és pár romantikus pásztoróra segít. Tapasztalatból mondom hogy ő biztos fáradt ( írod sokat dolgozik) és nem tud minden helyen helytállni, ezáltal te elhanyagoltnak érzed magad ő meg nem érti mi a gond, csak azt hallja valami nem jó. Nem lenne rossz ötlet az sem ha visszamennél dolgozni -ha megoldható- akár csak pár órában. ( gyereket bölcsibe)Egyrészt a férjed is lazíthatna egy picit , nem kellene őrülten hajtania és te sem éreznéd bezárva magadat a gyerekkel. Ez mind csak elméleti, mert nem tudom mi a kivitelezhető, de azt tudom hogy pár romantikus óra kettesben hetente megoldja mindenki gondját.
2012. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálunk is volt. Mi 20 éve vagyun k együtt, most lesz a 10. házassági évfordulónk. Én megmondtam a férjemnek, hogy elhanyagoltnak érzem magam. Ő megpróbál egy kicsit többet foglalkozni velem, bár mikor végez, ott vannak a gyerekek, mikor letesszük őket, már fáradtak vagyunk. Időnként az esti vagy a délutáni alvás alatt szoktunk elszaladni egy kávéra, addig anyu vigyáz a gyerekekre (sok dolog nincs velük) és legalább voltunk együtt egy kicsit. Hétvégente közös programokat szervezünk. Néha az is jó, mikor átjönnek barátnőmék gyerekestől, akkor a gyerekek együtt játszanak, addig mi, felnőttek egy kicsit kikapcsolunk.
2012. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
nos, az én véleményem az, hogy ez a helyzet nem igen fog változni. nálunk ugyanez volt a helyzet, ő úgy gondolta, hogy törődik velem, stb..de ha az én érzéseimről van szó akkor hagy döntsem már el én, hogy mit érzek. mindig megígérte, hogy megváltozik, de ez csak 1-2 napig tartott, aztán minden kezdődött előröl. én ezt már nem bírtam tovább, teljesen felemésztett, hagytuk a fenébe az egészet, teljesen elidegenedtünk (legalábbis én tőle). jó mondjuk nekünk nem volt gyerek. úgy biztosan másabb. de a mostani férjemmel úgy érzem, hogy én vagyok a legboldogabb ember a világon, 7 éve :):):)
2012. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi nehézségek, csak ő dolgozik,nem csodálom, ha kivan és most azzal bünteted, hogy nem is szexelsz vele.

Azon vagyok meglepve, hogy nem ő írja ki ezt a kérdést, hanem te, már ne is haragudj.


A válás nem megoldás, főleg nem ha ő jó apja a gyerekeknek és eddig minden rendben ment.

2012. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem csak ő dolgozik én is itthon dolgozom és az itthoni dolgokat teljesen én intézem a bevásárlástól a postán sorba állásig plusz mindez két gyerekkel. Igazából itthon nincs más dolga vagy alszik vagy a gyerekkel van. Most már nem azért dolgozik sokat mert anyagilag rossz helyzetben vagyunk ez már rendeződik/rendeződött hanem mert a munkája ezt kívánja.Terhek szerintem így megosztottak hogy én itthon mindent plusz itthoni munka neki meg a saját munkája.Nem tudom mi lenne jó jelenleg csak azt érzem ez nem jó így valamit próbálunk hátha jobb lesz. Köszönöm a tanácsokat.
2012. máj. 18. 15:59
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen, te sem vagy épp a legjobb feleség a leírtak alapján. Értetek, a családjáért dolgozik (sokat). Elhiszem, hogy unatkozol otthon, de lehetnél egy kicsit megértőbb. Próbáld meg a férjed helyébe is beleképzelni magadat. Türelem! Gondolj bele, hogy ő hogy besokallhatott attól, hogy igyekszik megoldani az anyagi nehézségeket. Amikor kimondtátok a házassági esküt, mégis mire gondoltatok a "jóban, rosszban" résznél? Próbálj még kedves és türelmes lenni vele, akkor is ha bunkó. Talán ha rendeződnek az anyagiak és nem kell annyit dolgoznia, vissza áll minden a régi kerékvágásba. Ha szerinted az a megoldás, hogy bedurcizol, akkor akár már most el is válhattok.
2012. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg fogd az urad, és menjetek el valahova. Gyerekeket a nagyszülőknek, és egy hétvége csak a tiétek legyen. Semmi apelláta. Hétvégén is dolgozik?
2012. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A férjed sokat dolgozik, mi dolga kellene, hogy legyen otthon, azon kívül, hogy a gyerekekkel van, és pihen?

Értetek dolgozik!!!

Örülj neki, hogy sokat törődik a gyerekeitekkel.

Az meg nagyon rossz lehet neki, hogy a szexet "szünetelteted".

Nem vagy valami megértő!

Neki is nehéz, nem csak neked!

2012. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!