Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan legyek erős, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek erős, ha nem vagyok képes magamat túltenni mindezen?

Figyelt kérdés
Elhagytak, átvertek és még ki is használtak. Ennek ellenére imádom a párom, aki csak játszik velem. De valahogyan ezt nem tudom tudatosítani magamban, akárhogyan is szeretném. 3 hete történt, bele vagyok betegedve, bolondulva. Keresem, hol jobb hol rosszabb. Állítólag szerelmes lett és most boldog. Ezt nem hiszem el. Elfutott a gondok elől, keresett mást. Tudom, hogy milyen ember, de akkor is csak ő kell és hiába beszélem meg x emberrel, magammal, akkor sem tudom ezt tudatosítani. Ő volt az első, a nagy, akiért mindent megtettem, talán túl sokat is. Van egy 2 éves kicsink is, miatta sűrűn kell találkoznunk. Most költöznöm kellene a közös albérletünkből, de egyszerűen nem vagyok rá képes. Reménykedem, hogy visszatér. Félek elmenni. Édesanyámhoz tudnánk menni a szomszédba, de semmim nincs. Se jövedelmem, semmim. Ráadásul anyumnak sem. Egész nap otthon vagyok, nem tudom magamat lefoglalni semmivel. A gyerekkel elvagyok, de ő is érzi, hogy nekem mennyire rossz. Már lassan 10 kg-t fogytam, nem tudok enni, nem tudok aludni. Bármihez kezdek, csak ő jár a fejemben, már már rögeszmésen, ami ijesztő. Se munka, se munkalehetőség. Egyetemre is járok, de ha így folytatom nem lesz meg még az első évem sem, mert egyszerűen nem vagyok képes megírni egy dolgozatot. A barátaim messze vannak, 1-2 rengeteget segít, de nem lehet mellettem mindig valaki. El nem járok sehova, mert nincs is hova, illetve ha elmegyek is mindig az jár a fejemben, hogy majd biztosan most fog jönni. Néha már úgy érzem, el tudom fogadni, de akkor vagy megjelenik, vagy felhív. És akkor megint remélek, megint kitartok és megint szenvedek :'(
2012. jún. 12. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akinek nincs gyereke, nem jár suliba és nincs munkája, még az sem hagyhatja el magát teljesen. Hisz akkor is fel kell kelni, venni kell kaját, el kell mosogatni különben büdös lesz, meg kell mosakodni, különben koszos marad, ki kell dobni ami megromlik, ki kell mosni a ruhát stb stb.. Ezek azok a dolgok, amik egy összetört embernek tartást adnak, ezektől a kis erőfeszítésektől erősödik meg, és ebben az időszakban felgyorsul a személyiségfejlődés.

Pedig ezek a legszélsőségesebb esetekre vonankoztak, akiknem semmi dolga. De neked kisgyermeked van! Nem jó, ha érzi, hogy baj van, mert nem fogja magát biztonságban érezni. De neked is jót tesz, ha tartod magad, és minél többet foglalkozol vele, mert mint írtam, ezek a külső kényszerből megtett erőfeszítések erősítenek meg.

Ne koplalj, mert egészségtelen. Amikor eszel, addig ne rá gondolj, nézz valami hülyeséget, akármi. Ráér utána.

Aludj, mert addig se gondolsz rá. Ha előtte elhatározod, hogy nem álmodsz róla, nagyobb eséllyel nem fogsz (nekem ez be szokott válni). Ha hajnalban felébredsz és eszedbe jut, gondolj arra, hogy most épp szünetet tartasz, majd ráérsz agyalni, ha már felkeltél. (Vagy akkor se, de annál jobb.)

2012. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is felejtsd el,es lepj tul rajta.mar csak a gyerek miatt is.

anno nalam az segitett,leven h nem iszom soha, h berugtam mint egy kis szamar, es kisirtam az agyamat. isteni megkonnyebbules volt fel evnyi szaraz szem idoszak utan. utana meg par honap kellett mire ujra megmozditott vki bennem vmit, s ennek mar fel eve :-)

2012. jún. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg te az elválás folyamatát éled meg! De ezen át kell esned. Ha tudod, légy nyugodt, türelmes, de ha az segít, akkor üvölts, tombolj. Tök mindegy hogyan éled át ezt a folyamatot, de túl kell élned, és túl is fogod élni, hiszen holnap is felkel a nap, holnap is reggelit kell adnod a gyermekednek stb. Az érzéseid, fájdalmat, kételyeid, reménykedésed valós érzés, rajtad kivül már rengeteg ember átelte előtted ezt a folyamatot. Gondolj erre! és hidd el napról-napra könnyebb lesz. Nekem sikerült, neked is fog!
2012. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A sulit most nem erőltessed, de mielőbb keressél munkát. A fizetésed lehetővé tenné, hogy a faluból városba költözzél, albérletbe. A napi munkábajárás, és a városi nyüzsgés és gyermeked körüli napi elfoglaltság át tudna billenteni a jelenlegi levert hangulatodon. Ha tényleg tök egyedül vagy a faluban, és nincs senkid, akkor ne maradj ott! Ott tönkrmehetsz. Ha kimész az utcára, tedd fel az arcodra a mosolyt, éjszaka pedig vedd le, de el ne hagyjad magad! mert egy elkeseredett pillanatban meghozott hülye döntés az egész életedet és gyermekedét is befolyásolja.
2012. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Uralod ha elengeded, eléred ha nem keregeted, tiéd már ha nem akarod, megtalál ha nem kutatod"
2012. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*kergeted
2012. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!