Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségemmel lassan másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel lassan másfél éve szex nélkül élünk. Én már nem látok más utat csak a válást. Volt már aki ki tudott lábalni hasonló helyzetből?

Figyelt kérdés
Ő arra hivatkozott amikor az utolsó közeledésemet teljesen elutasította, hogy korábban elhanyagoltam. Ez igaz is mivel a családért és a szülei családjáért túldolgoztam magam és nem jutott idő kettőnkre. Szerintem ha szeretne még ezt meg kellene értenie. Most kezdtünk volna egyenesbe jönni.
2009. júl. 5. 23:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Én nem értek egyet a hozzászólók többségével! Te azért dolgoztál, hogy megadhass mindent a feleségednek és a családjának! Szerintem ha nem dolgoztál volna annyit, akkor kirúgtak volna, mert azt nem te döntöd el, hogy mennyit kell melóznod, hanem a főnök! (Mondjuk arról nem írtál, hogy milyen beosztásban dolgozol, mert ha te vagy a főnök, akkor azért válogathatsz szabadidőt) Na, mindegy, szóval ha a munka helyett a feleségeddel lettél volna, akkor meg az anyagi nehézségek miatt lett volna probléma köztetek! Soha nem értettem, hogy a becsületes, agyonhajszolt, szorgalmasan dolgozó férfit miért szidják, hogy keveset van otthon... Hát, pont a szerettei miatt! Nem ezek a férfiak tehetnek arról, hogy 10szer annyit kell gályázniuk annyi fizetésért, mint más országokban! Az a férfi, aki lenézi az otthon "ülő" feleségét, hogy az nem csinál semmit, az tényleg bunkó! De aki hazamegy és az egész napos fárasztó munka után eszik, TV-zik, pihen, odabújik az asszonykájához és semmi mást nem csinál, az szerintem teljesen rendben van! Igenis a nő feladatai a mosogatás, főzés, takarítás, gyerekhez felkelés. Még ha a nő is dolgozik! A férj pedig szerelje meg, ami elromlott, vágjon fát, vigye a nehéz cipelnivalókat, stb...

Mindkét félnek meg kell becsülnie a másikat és megérteni, elfogadni a másik feladatainak nehézségét! A szex pedig bele kell, hogy férjen a mindennapokba! Nem lehet valakire "megsértődni" és másfél évig nem szexelni vele azért, mert sokat dolgozott!

Beszélj vele! Meg kell értenie, hogy nem önzőségből hanyagoltad el! De szerintem egyáltalán ne érezd magad úgy, hogy elhanyagoltad. Te azt tetted, amit kötelességednek éreztél! De ha nem változik a szexmentes életetek meg a feleséged hozzáállása, akkor válást javaslok én is.

Sok sikert!

(Egyébként nőből vagyok)

2009. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nagyon sokat segítettek, hogy tisztábban lássam a probléma okait.
2009. júl. 8. 22:14
 23/26 anonim válasza:
78%

Hi-hi-hi!

Imadom a hetedik valaszt!

Mintha magamat es a paromat latnam/hallanam.

13 honapos a kislanyunk es en is persze a szorszalaimat szamolom itthon es mas ferfi mar reg megcsalt volna, mert persze e "frigid" vagyok.

Hat hogyne.

O dolgozik!

A munka hose.

(Hosei.)

Mi meg az "unatkozo" anyukak.

Istenem!

Az en kislanyom 6 het helyett 78 honapig(!) kelt fel ejszaka enni.

De persze "mas no boldog lenne az en helyemben"!

Kedves ferfiak!

Mi nok nem vagyunk tokeletesek, mint ahogy Onok sem.

De azert tenyleg tessek mar egy kicsit szamolni!

Mi is dolgoztunk munkahelyen a szules elott, nagyon jol tudjuk hogyan mukodik amikor valakinek halaszthatatlan "tuloraja" van, nehogy otthon kelljen reszt venni a gyerekrol valo gondoskodasban.

Persze amikor mar megfurdettuk oket es ettek is, ja meg persze mar alszanak - akkor az edesapa csak annyit mond, hogy olyan gyonyoru, elszorul a szivem.

Es borzaszto buszkek magukra.

No comment.

2009. júl. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Elozo vagyok.

A kislanyom termeszetesen nem 78 honapig kelt fel enni ejszaka, "csak" 7 honapig.

2009. júl. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sikeresen kilábaltam. Elváltam és bánom, hogy nem hamarabb léptem meg. Ha másfél évig nem nyúltok egymáshoz, akkor ott a beszélgetés másfél év után már semmit nem ér, arra hamarabb kellett volna sort keríteni. Mind a feleségednek, mind pedig Neked.
2009. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 stüffer géza ***** válasza:
Rúgd 3,14csán a frigid ribit, és fogj egy jobb nőt magadnak.Tele van velük a világ. Ő meg ragadjon össze a vibrátorával már, ha kell neki)...
2011. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!