Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Plázacica, péniszméret, sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plázacica, péniszméret, sok pénz és Orbán megszorításai - mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A párom ezekkel magyarázta azt, hogy megcsalt egy másik nővel, és már több napja gondolkodom az összefüggésen. Valaki elmagyarázná, mit ért ez alatt a párom?

2012. júl. 29. 04:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
56%
A párod dilinyós.Anyagi gondjaitok vannak, neked nem elég a pénz, a pénisz mérete.Te vagy a plázacica.Vagy pedig.Elment egy plázacicához mert neked nem elég a pénisze, meg anyagi gondokkal küzdötök.
2012. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani FOGSZ vele? Dehogy! Akkor már rég szakítottál volna.
2012. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
57%

A szöveg értelmezését segítené, ha megírnád:


- kire gondolt, amikor a plázacicát emlegette (rád vagy másra),

- általában hogy álltok anyagilag? (jól vagy megélhetési gondok stb.)

- milyen hosszú ideje vagytok együtt?

- gyerek(ek)?


Mindenesetre, ha a péniszméretét emlegette, akkor van benne ezzel kapcsolatban egy jó adag kisebbrendűségi komplexus.

2012. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"A párom ezekkel magyarázta azt, hogy megcsalt egy másik nővel"


A megcsalást - szerintem - nem kell magyarázni.


"és szakítani is fogok vele"


7. 29-én írtad ki a kérdést. Azóta nem szakítottál vele. Már nem is fogsz...

2012. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

DE, szakítani fogok. Eddig ezt azért nem tettem meg, mert ő ideiglenesen másik városban dolgozik, és csak párszor találkoztunk azóta - én pedig azóta gondolkodtam a dolgon, és most döntöttem úgy, hogy szakítani fogok vele. Viszont ezt személyesen akarom vele közölni, arra pedig csak pár nap múlva lesz lehetőségem.


Köszönöm a válaszokat. Így visszagondolva tényleg abszurd és vicces ez a sok hülyeség, csak amikor az ember még kötődik valakihez, akkor hajlamos az illető ember szavait szentírásnak venni, és magában keresni a problémát. De figyelembe véve a mostanában tanúsított bánásmódját velem szemben, valamint a mostani megcsalását, egyértelmű, hogy a kapcsolatunknak nincs jövője, és megérett a lezárásra. Emellett pedig a saját időmet sem akarom vesztegetni egy olyan ember mellett, aki számára nyilvánvalóan nem vagyok fontos mint partner.


Még egyszer köszi a válaszokat.

2012. aug. 8. 14:08
 36/38 anonim ***** válasza:
61%
Na mi van plázacica? Kidobtad már a kispöc.sű pasikádat?
2012. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

36-os! A történetben nem én voltam a plázacica! :)

Egyébként igen, szakítottam vele. Ő pedig a szokásos visszakönyörgő, kétségbeesett köröket futja, hogy újra jöjjek össze vele, de az én részemről már teljesen le van zárva az ügy.

2012. aug. 16. 01:25
 38/38 anonim ***** válasza:
Hát örülök, hogy ennyi válasz, komment után végre kinyögted, hogy melyikőtök a plázacica! Legalább ennyit megtudtam! :)
2012. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!