Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok, elvált és új életet kezdett anyukák kérlek írjatok! Mit tévő legyek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok,van egy férjem,akivel 8 éve "együtt" vagyunk.Tavaly született meg a gyönyörű kisfiúnk,aki csodának számít,hisz nagyon ritkán feküdt le velem a férjem.Mindenki mondta,hogy szüljem meg,mert lehet sohatöbbet nem lesz gyerekem.Bevállaltam,csodálatos kisgyerek:)Ez állandó konfliktus volt közöttünk,de lépéseket ez ügyben sosem tett értem.Szóval már több mint egy éve nincs közöttünk

semmi!Nem érdeklődik.A kisfiút nagyon szereti,megkap mindent,hisz a férjem nagyon nagyon jól keres.Engem konkrétan le sem toj,magának rengeteg ruhát vesz,a méregdrága cipői katona sorban állnak,a gyerekei anyjának meg semmit.Borzasztó ezt átélni,mennyire kapzsi egy ember,szinte béranyának tekint.Nemtudom,hogy járt e már valaki hasonló cipőben,mert ez nagyon megalázó.Házassági szerződést aláiratott velem,miszerint semmit sem vihetek ha válunk,mert az előző asszonykája szinte kifosztotta.Én elhiszem,hogy csalódott,de én egyszerűen nem érdemlem meg,ennyi idő után,hogy szinte lenézzen engem.Nagyon szeretnék egy boldog kapcsolatot,ahol a férfi legalább lefekszik velem.Szerintem ez az alap.Most már nemtudok mit tenni,mint megvárni,míg nagyobb lesz a pici és lépni.De hová??Az rettentő lenne,ha súlyos vagyonával a háta mögött szélnek eresztene bennünket a nagybetűs semmivel.Szerintetek mit tegyek?Volt már valaki hasonló házasságban és újra tudta kezdeni?(Azért kérek itt tanácsot,mert anyun kívül nemtudom ezt mással átbeszélni,de ő azt vallja,hogy egy életen át el lenne szex nélkül és nem érti,hogy ez miért ilyen fontos nekem) :(((


2012. máj. 19. 17:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%

Valahogy próbálj meg félretenni...


Esetleg fenyegesd meg, hogy elválasz és viszed a gyönyörű gyerekét, ha nem megy veled terápiára.

2012. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy te csak kirakati bábunak kellettél, és ferde hajlamai vannak a férjednek? Ezért is íratott alá veled házassági szerződést? Én utána néznék az életének, mert nem igaz, ha egy csinos, szép nő a feleségem, hogy ne kívánjam meg?
2012. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen,utána néznék,ha tudnék,de egyszerűen mindene le van kódolva és ha elmegy itthonról,mint egy számítógép mindent megjegyez,hogy mi hol volt.Szóval nemtudok minek utána nézni.
2012. máj. 19. 17:35
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
"Az rettentő lenne,ha súlyos vagyonával a háta mögött szélnek eresztene bennünket a nagybetűs semmivel." Már majdnem megsajnáltalak! Mikor aláírtad a házassági szerződést mire gondoltál? Neked nincs semmid? Állás, lakás vagy valami? Nem lett volna szabad ennyire a férjedre támaszkodnod! A szüleidre nem számíthatsz, ha elhagyod a férjed?
2012. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
6%
Hmmm...biztos rossz lehet így élni.Elmenni én se mennék ha nem lenne hova.Viszont mostantól fondorlatos módon kitalálnék mindenféle kiadást a gyerekkel kapcsolatban,meg egyéb dolgokat,talán így adna pénzt.Félretenném,rakosgatnám egy bankban egy széfben,nem számlán,aztán egy idő után lepattannék.Közben azért próbálnék beszélgetni vele,megoldani a dolgokat,de ha semmit nem ér,megérdemli hogy ott hagyd.
2012. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg a múltjában sem tudsz kutakodni?
2012. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Apám szinte kipikkelt minket lányokat otthonról,hogy oldjuk meg mi a megélhetésünket,neki a nyakán senki se maradjon.Van egy öcsém,aki még otthon lakik,szóval nemigazán.Ugyanaz a tipus,mint a férjem.:(
2012. máj. 19. 17:39
 8/29 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg biztosan homoszexuális, vagy van rajtad kívül más nő az életében. Nézz körül a barátai közt is.
2012. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 claidheamohmor ***** válasza:
78%

...pfff... nem akarlak bántani, de amikor hozzámentél, tudtad, mit vállalsz, nem? Üzletet kötöttél magaddal. Akkoriban még tetszett, hogy jól keres, azt hitted, ez elég. Aztán rájöttél, hogy a létbiztonság kevés, ha mellette nem kapsz se érzelmeket, se kolbászt. Aztán azt hitted, a gyerek miatt majd jobban fog hozzád kötődni. Tévedtél. Ha eddig nem volt jó a kapcsolat, miért nem váltál el akkor, amikor még nem volt gyerek? Most meg nem akarsz elmenni, mert akkor oda lesz a jólét, és a gyereket is nevelni kell. Sakk-matt.

Nem érdemled meg ennyi idő után, hogy lenézzen? A kapcsolat mértékegysége nem pusztán az eltelt idő kéne legyen, hanem a kapcsolat minősége, ez nem jutott eszedbe? Te mit tettél azért, hogy érezze, te más vagy, mit az exneje, és nem csak kihasználni akarod? A férjed részéről persze hibának tartom ezt az egészet, egész egyszerűen nem kellett volna téged feleségül vennie. Biztos úgy gondolta, olcsóbb leszel, mint a bejárónő, bár a gyakorlatban ez nem szokott igaz lenni. Hülye hozzáállás. Kajálni bárhol lehet, egy héten egyszer ki lehet fizetni a takarítást, vállalkozó kedvű nőszemélyekből meg annyi van, mint a szemét, ha szexelni akar. Ezek miatt nem kell nősülni. Ehhez képest most itt vagy te, meg a gyerek. Nincs kivel megbeszélned? Mire valók a barátok? Nincsenek? Hát ez baj...



Lehetőségek:

-elválsz, beállsz dolgozni (ez biztosan új még neked, de hidd el, meg lehet szokni)

-keresel valakit, aki hajlandó lefeküdni veled. Vigyázol, hogy a férjed/eltartód ne tudja meg (könnyű megbukni, és akkor még rosszabbul jársz, mint ha elválnál).

-megpróbálsz hozzászokni a gondolathoz, hogy életed végéig az önkielégítés jelenti majd a szexuális életet számodra.


Pontozz le nyugodtan.

2012. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Kedves kimondhatatlan nevű 17:44- es válaszoló!

Hidd el a felvetéseiden már rég túl vagyok.Az,hogy volt egy gyönyörű hibátlan esküvőnk,lehet hiba volt.Én is gondoltam erre,így el akartam válni.Jártam is a bíróságon,de akkor már a szívem alatt hordtam a picit.

És a dolog bontakozódott tovább a leírtak alapján.Megértem,ha feldúlt vagy,de sajnos nemtalálom a megoldást.Csak a fiam miatt élek!!! Hoppá...

2012. máj. 19. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!