Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak, hogy ne váljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne váljunk el? Ezt már nem birom.

Figyelt kérdés

A férjemről lenne szó... Valahogy más lett. Nem foglalkozik velünk, amikor hazajön leül tv-zni, házimunkában nem segit (kivéve hogy a szemetet mindig ő viszi ki)és a gyerekekben sem (Mindkettő tartós beteg néha elég nehéz velük). többször próbáltam már megebszélni vele, de támadásnak veszi és meg sem hallgat, egyből visszavág. Nyilván nekem is van millio hibám, és idegesebb is vagyok, meg fáradt is, kedvetlen, mert másfél éve sehova sem mozdultam ki itthonrol (csak a gyerekekkel bevásárolni). Többször terveztem már,hogy elmegyek egy kicsit, de valami mindig közbejött.

Hogy világitsak rá nála, hogy ez nekem igy nagyon rossz?


2012. jan. 27. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell rávilágítani, hanem csak rábízod a gyereket és te meg elmész bulizni egyet! Tűnj el 3 napra. Menj el valami maratonra és tombold ki magad. Ő meg vigyázzon a gyerekekre!
2012. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Valamiért neketek a házasságotok nem jól működik, ezért vagytok ott ahol vagytok. Ezzel újat biztos nem mondtam. Meg kell keresni a problémát. Elsőként is megvizsgálnám, hogy a szex hogyan működik közöttetek. A férfiaknak ez a fő problémájuk. Én is férfi vagyok és a koromnál fogva elég tapasztalt. Tudom, hogy amikor akartam és a párom nem akarta, nem lett belőle semmi akkor kedvetlen, morcos voltam. Egy jó szex után mindent meglehet beszélni, helyre rakni. Az, hogy elmész néhány napra nem jó megoldás. Nézzetek a gyerekek mellé valakit és együtt menjetek el. Felszabadultan éljetek két-három napig kettesben. Lehet, hogy sokat tömöd a fejét a problémáddal.
2012. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk is volt ilyen. Én megbeszéltem vele (szex után. akkor lehet vele hiszti nélkül beszélni :) ) Kiderült "csak" annyi a baja, hogy háttérbe szorultnak érezte magát és inkább nem kezdeményezett és meg akarta várni, amíg én erre rájövök, magamtól (nem vagyok gondolatolvasó...:) )

Szóval így amikor hazajön, én mindig vacsival várom, ha fáradt nem szólok hozzá, had pihenjen. Panaszkodni, nem panaszkodok, ha valami hülyeségről akarok beszélni, akkor azt meg a barátnőimmel intézem. Így olyan vagyok neki, mint amikor megismerkedtünk és ez bevált nálunk. Örül, hogy nyugodt vagyok és így ő is figyelmesebb, kedvesebb lett velem. Amúgy hány évesek a gyerekek? szüleitek nem tudnak néha vigyázni rájuk?

2012. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
A nők 80%-a szülés után sz@rik bele a kapcsolatba. Onnantól kezdve csak a gyerek van és a férfi meg egy málhás szamár, aki csak hozza haza a pénzt és amúgy meg fogja be! Csak a gyerek a téma, és a "milyen volt a napod drágám?" mondatok szépen a múltba vesznek...
2012. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdeményezi a szexet, azért mert kétszer-háromszor elutasítást kapott és nem akar újabb kudarcot. Úgy van vele, hogy ha felkínálod akkor majd elfogadja.
2012. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Írtad hogy mindkettő gyermek tartós beteg.

Nos,az én fiam is az.Nálunk nem az volt a gond,hogy nem foglalkoztam a férjemmel.(sőt inkább igényeltem a társaságát) nem az volt a gond,hogy nincs szex..Nálunk egyszerű oka volt.A férjem viszonylag hamar belefáradt a beteg gyermekünk nevelésébe.Úgy érezte az állandó készenlét,az állandó törődés a gyerekkel egyszerűen tönkretette az életét.Nem tudta elfogadni,hogy a fia beteg,és nem tudod ezzel a tudattal élni.Így a számára kínzó életből a leggyorsabb kiutat választotta.Lelépett egy nővel,és elváltunk..


Sokan azt hiszik,hogy olyan könnyű fizetni bárkinek,vagy lepasszolni egy beteg gyereket bárkinek.Nem írtad milyen betegségben szenvednek,de én nem tudtam senkire sem bízni a fiamat.A szakember sokba kerül(erre nincs pénzem) a családtagjaim,barátaim (már azok akik nem koptattak le) meg nem merik vállalni..Szóval nem könnyű,és szerintem nálatok is hasonló a helyzet.

2012. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os Az ilyen férjek egy gerinctelen patkányok! Bocsánat nem akarok senkit sértegetni.
2012. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem nem veled, hanem a helyzettel (beteg gyermek) van baja.

Úgy vélte, tök szupi lesz, ha lesznek gyerekei, jtszhat velük, stb... erre kapott két "selejtet" (bocs a szóhasználatért), akikkel csak a "gond" van. Egyszerűen nem tud megbirkózni a gondolattal, hogy nem egészségesek a gyerekek.


Sok férfinek már az is gond, ha lánya születik (nem mutatja, de belül mélyen azért mégis...), hát még ha beteg gyerek.


Sajnállak, próbálj vele beszélni, aztán, ha semmi nem segít, válj el tőle. Inkább te, mert ő aztán nem lesz tapintatos, közli veled, h talált jobbat és megy.

2012. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám a feleségemet beteg gyerekek miatt sza.ba ott hagyni. Nem közösen művelték ezt a dolgot? Csak az asszony tehet róla?
2012. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 1 és 4 évesek, és tényleg nincs akire rábizhatnánk. NAgymama nagyon messze van, a másik nem vállalja. Most beszéltem a nővérével, hogy pénzért heti 1 alkalommal vállaja be őket, de láttam rajta, hogy nem szivesen teszi, igy én sem szivesen viszem. Pedig ha jol vannak egyáltalán nincs velük probléma.

Én is azt látom a férjemen, hogy belefáradt egy kicsit a gyereknevelésbe, épp most lépett le kikapcsolodni, mondjuk most előtte legalább megkérdezte hogy nem bánom-e (most rosszul vannak a gyerkőcök). Persze hogy nem bánom, csak rossz, hogy én nem tudok menni. De ezt nem hallja meg.

A szex terén is vannak gondok, sokszor annyira fáradtak vagyunk az éjszakázástól, hogy mindketten elalszunk inkább. De jo ötlet,hogy utána próbáljak vele beszélni, lehet, hogy akkor jobban fogékony lenne :)

Én azért próbálom őt nem elhanyagolni. Az a beszélgetős tipus vagyok, szeretem ha mindet megbeszélünk, hogy telt a napja, mire vágyik, mit csináljuk, hova menjünk hétvégén stb. De érzésem szerint neki ez néha tehet. Főleg amikor még a sulis dolgaimat is el próbálom neki mondani, na akkor tényleg besokall.

Ha van még öteletetek, gondolatotok szivesen veszem.

2012. jan. 27. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!