Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegnap írtam a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap írtam a férjemmel kapcsolatban? Olvasd el szükség lenne megint jó tanácsokra. Tegnapi kérdésem címe:tegnap-este-derult-ki-kiakadtam. (bocs nem engedi a linket) Megint lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Ott tartottam hogy tegnap este még lelkiismeret furdalása volt.Viszont mikor hazajött munkából közölte,hogy az exet jól leb.szta és azon szörnyülködtek a férfi munkatársaival együtt,hogy mennyire bunkó ez a nő mert egy kisgyerekes családapára hajtott rá.!!!

Neki(a nőnek) köszönhetően én már nem fogok bízni benne soha.

Ezt olyan átéléssel adta/adja elő hogy már arra gondoltam elment az esze.:S

Egyszerűen nem fogja fel hogy is történt az egész,vagy nem akarja.Váltig állitja hogy nem történt semmi és a nő idézem: "egy h.lye f.sz."

Na ezt mire véljem?

Ráadásul én várnék valami kis bűnbánást vagy valamit de ilyen férfi felfogással sosem kapom meg.Azonkívül ugyanugy bújna meg ölelgetne mint eddig.Ötletek?


2012. szept. 13. 14:13
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
61%

szerintem egy pár napja költözz el a gyerekekkel..persze ha megoldható..

Egy kicsit a férjed is elgondolkozik hogy mit művelt és rájön hogy talán bocsánatot kellene kérnie...illetve igy legalább nem szeditek szét egymást, nem a gyerekek elött.

Egy kicsit ha külön mentek, attól még nem kell elválni, szakítani...csak egy picit te is és ő is higgadjatok le egyedül. Gondolkozzatok el hogy mit szeretnétek, mit változtassatok a kapcsolatban és egy kis idővel ha már nyugodtan meg tudjátok beszélni a dolgokat és belátja hogy hibázott akkor tis meg tudsz neki bocsájtani...

sokszor az ment meg egy házasságot ha a két fél külön költözik egy picit, mert ha együtt laknak továbbra is akkor csak marni fogják egymást és sosem beszélik meg a dolgokat...szerintem..ez csak egy tanács

2012. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
47%
A párterápia jó gondolat (lehet)...
2012. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Itt nincs más tennivaló, mint közölni a pasival, hogy valóban menthetetlen a kapcsolat, mától annál próbálkozik, akinél akar. Hülyének néz téged, semmibe sem vesz.

Még elvárná, hogy te bizonygasd, dehogynem apukám, meg fogok bízni benned, hogy is gondolhatod. Mindezt EGY nap után!

Mondd meg neki, hogy valóban nem bíznál már benne soha, még ha az előző mocskosságát meg is tudtad volna bocsátani, a mostani pitiáner viselkedését semmiképp. Félreismerted őt, ez egy gerinctelen alak. Nem kell itt pár napokra költözni, ki kell dobni a francba. Soha nem leszel boldog mellette, kutyába sem vesz téged.

2012. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim válasza:

attól függ hogy te mit szeretnél?ha szereted még mindig akkor ugy sem fogod tudni elküldeni. akkor valahogy mentsétek meg a házasságot, párterápia, stb.


a különköltözés meg talán arra jó hogy átgondold Te mit akarsz!illetve ő is talán elgondolkodik.

Persze ha megint megtenné ezt akkor egyértelmű hogy nincs sok jövőtök együtt...de ha szeretitek egymást egy kicsit is, akkor még valahogy rendbehozható..

Kérdés hogy mit akartok?át kell gondolni hogy van e értelme...

2012. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Döntésképtelen vagyok gondolom észrevettétek,meg egy jó nam marha is,ennek azaz oka hogy régebben nem ilyen volt,és én bízom abban hogy hátha megint olyan lesz.Lehet hogy csak magamat álltatom.De ezaz egyetlen ok amiért még hezitálok.
2012. szept. 13. 15:23
 26/48 A kérdező kommentje:
Hajlok arra hogy pár napra elköltözzem,persze bejelenteni nem fogom.Majd kiderül mennyire fontos neki a család.
2012. szept. 13. 15:25
 27/48 anonim ***** válasza:
61%
Az elköltözés mindenképp jó ötlet pár napra.
2012. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon jó ötlet :) amolyan hidegzuhany, ami talán felnyitná a szemét, hogy basszus, ez a nő nem viccel, még a végén elhagy!!!....hátha ettől észhez tér és visszakapod a "férjed"...persze az is előfordulhat, hogy ezt a pár napot ő is mással tölti, amolyan kihasználom a helyzetet, úgysem vagyok szem előtt....mert így Te sem tudod őt szemmel tartani :(

kemény meccs :(

2012. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:
szerintem akár megis mondhatod neki telefonon vagy személyesen teljesen korrekten, hűvösen hogy elköltözöl.Legalább látja hogy komoly vagy és komolyan is gondolod.egy kicsit ettől megijedne, nem?ha látja a határozottságodat!mert így most azt látja hogy nem tudod mit akarsz és úgy érzi ettől magát hogy nyeregben van.Vedd át az írányítást.
2012. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
a párterápia a ti esetetekben annyiból mindenképp hasznos volna, h egy teljesen kívülálló 3. fél szembesítené őt a dolgaival, méghozzá a te jelenlétedben. kérdéseket tenne fel, h mit miért csinál, miért így reagál, miért nem érzi magát felelősnek, miért az exet akarja nevetségessé tenni ebben a helyzetben, stb. Magyarán rá lenne kényszerítve, h igazat mondjon, átgondolja a saját szerepét ebben a sztoriban és elismerje, h hülyeséget csinált, majd pedig hülyén s gyáván reagált a saját hülyeségére. neked magától nem tenné meg mindezt, mert hülyére vesz és játssza a hülyét, de egy szakember előtt nagyon is szorongatva érezné magát. te még mindig szereted ezt a pasit, nem könnyű helyzet, meg is értem, h reménykedsz. akkor viszont most kell minden tőletek telhetőt megtenni, h ne romoljon tovább a helyzet. akkor talán még menthető lesz. de hallod, ámulok. egy kicsit arra az estre emlékeztet engem, amit egy barátnőm mesélt (és bocs az offért, de annyira ide illik): Vera járt egy pasival, akivel egy helyen dolgoztak, csak úgy mint Vera barátnője, Eszter (mármint ő is ott dolgozott). egy szép napon Eszter szólt Verának, h "te, figyelj már, nagyon kínos nekem ez az egész, de a pasid csapja a szelet és randira hívott engem". Mire Vera: "azta, tedd már meg, h megbeszélsz vele egy találkát és majd együtt várjuk, h ne tudja kimagyarázni magát". így is lett. Eszter a megbeszélt helyen és időben, pasi megérkezik hozzá. mire egy sarok mögül Vera odalép hozzájuk és kérdőre vonja a pasit. Mire a pasi: "Vera, te kémkedsz utánam? nagyot csalódtam benned, h képes voltál ilyet tenni! nem is vagyok benne biztos, h érdemes volna folytatni a kapcsolatunkat így, h részedről nincs meg a bizalom" muhahaha! uakkora f..kalap, mint a férjed, bocs a kifejezésért...
2012. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!