Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegnap írtam a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap írtam a férjemmel kapcsolatban? Olvasd el szükség lenne megint jó tanácsokra. Tegnapi kérdésem címe:tegnap-este-derult-ki-kiakadtam. (bocs nem engedi a linket) Megint lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Ott tartottam hogy tegnap este még lelkiismeret furdalása volt.Viszont mikor hazajött munkából közölte,hogy az exet jól leb.szta és azon szörnyülködtek a férfi munkatársaival együtt,hogy mennyire bunkó ez a nő mert egy kisgyerekes családapára hajtott rá.!!!

Neki(a nőnek) köszönhetően én már nem fogok bízni benne soha.

Ezt olyan átéléssel adta/adja elő hogy már arra gondoltam elment az esze.:S

Egyszerűen nem fogja fel hogy is történt az egész,vagy nem akarja.Váltig állitja hogy nem történt semmi és a nő idézem: "egy h.lye f.sz."

Na ezt mire véljem?

Ráadásul én várnék valami kis bűnbánást vagy valamit de ilyen férfi felfogással sosem kapom meg.Azonkívül ugyanugy bújna meg ölelgetne mint eddig.Ötletek?


2012. szept. 13. 14:13
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Igen, költözz el. Egy-két hétig még keresgél, telefonál, aztán úgy elfelejt benneteket, mintha sosem léteztetek volna. Beleveti magát a szabad életbe, közben mindenkivel sajnáltatja majd magát, hogy egy gerinctelen nő (exe) tönkretette a csodás családi életét. Hát ő már nem tud mit tenni, elbulizgat, hogy addig se érezze a fájdalmat. Persze, mindenki őt fogja sajnálni, hogy egy ilyen félreértés miatt elhagytad. Hiába viszed őt pszichológushoz, a jellemét (jellemtelenségét) nem tudja kicserélni senki.
2012. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

15:33 én is gondoltam arra hogy megint külön leszünk és lehet ezt kihasználja.Hááát...meglátom hogy mit csinál :S

Legalább megkönnyiti a döntést ha igy alakulna.

15:40 köszi a sztorit jót nevettem,tényleg egy idióta lehetett az a pasi (is).

Utolsó:Sajna lehet hogy igazad van de ha nem keres akkor legalább el van döntve mit lépjek.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. szept. 13. 16:10
 33/48 A kérdező kommentje:

15:34 igazad van nyeregben érzi magát én is igy látom.

Vagy álomvilágban él,mindig azt hangoztatja,hogy mi sosem megyünk szét. :S

tipikusz oroszlán

2012. szept. 13. 16:13
 34/48 omba ***** válasza:
100%

Hát ez nagy változás a tegnaphoz....

kicsit éretlen a férj, nemde?

Valahogy most én sem látom nagy esélyét a higgadt előremutató beszélgetéseknek, ha meg tudod oldani a külön költözést, az nagyobb bajt nem okozhat.

De a múltkor ő ment el egy hétre, nem?

Hova, olyan rövid időre albérlet sincs!

2012. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
83%

Ugye, nem írsz teleregényt? Tegnap megírtuk a véleményünket a helyzetről. Az nem sokat segít, hogy te minden nap leírod, hogy mit tesz a férjed és a segítsgénket kéred és mi minden nap megírjuk ugyanazt.


Ha ennyire nem tudsz boldulni és nem mersz önálló lenni, akkor mégis mit vársz a kapcsolattól?


A férjed mellé akart d--ni, de a csaj miatt nem jött össze. Erre hazakullog és elhordja a világot mindennek és ha ló nincs, szamár is jó alapon most te is jó vagy? Nem jött be a nőnél, és sértett férfiúi önérzetében azt elhordja mindennek - aki ilyen ember, az szerinted téged minek tekint? Aki lek@rvázza a nőket, az előbb-utóbb minden nőt lek&rváz.


Még nem adtad be a válópert? A tegnapi után azt gondoltam, hogy már ma reggel postáztad.

2012. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Az anyjáékhoz költözött addig.

Köszönöm a választ mindenkinek.

2012. szept. 13. 20:53
 37/48 anonim ***** válasza:
67%
Mi ez? Házasság? Kivel akarod ezt elhitetni? Soha az életben nem fogom megérteni miért pazarolják emberek arra a véges idejüket, életüket, hogy hülyéket magyarázzanak ki, akik ráadásul nem tisztelik, szeretik őket, de mégis ragaszkodnak hozzájuk. Nincs erre indok, se gyerek,se pénz. Ez a Te életed! Átbasztak, amihez Te is jócskán hozzájárultál, ideje átlátni, beismerni és tenni ellene. Velem is megtörtént. Ezért merem ezt így állítani. Aztán bár majd megpusztultam beismsertem, én hol hibáztam, kimondtam, hogy ő is orbitálisat hibázott, majd tudtam, hogy az életben többé nem tudnám őszintén szeretni, mert ezek után az minden lenne, de nem szerelem. Összepakoltam és elköltöztem még aznap, ott marad egy csomó cuccom, csak azt vittem, ami az újrakezdéshez kellett. Anyagilag? Megszívtam. Érzelmileg? Szintén. Beadni a válókeresetet, bíróságra járni, stb. Aztán? Eltelt egy kis idő, egyenesbe tettem az életem, és most olyan kapcsolatban élek, amiről a többség csak álmodhat, és max. a tv-ben lát. Megérte! Minden perce megérte! Merj változtatni. Nem teljesen mindegy, ki hajtott kire? Ezen a ponton már teljesen mindegy! Az is, hogy mit mond! Tök mindegy! TE MIT AKARSZ? Boldog akarsz lenni? Vagy ebben a szarban vergődni még évekig, és azon agyalni, hogy vajon mi lesz még? és mikor? Ha nem mersz változtatni, akkor tudod, meg is érdemled, amit kapsz!
2012. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
75%

csak helyeselni tudok az előttem szóló szavait

igaza van, én is nehezen, de változtattam, én kerültem padlóra ettől, de felálltam, új életet kezdtem és a sors egy olyat adott helyette, hogy összeteszem a két kezem...

2012. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az őszinte választ.

Hasznos volt minden egyes szó.:)

Már másképp látom én is a dolgokat.

2012. szept. 14. 17:50
 40/48 anonim ***** válasza:
en szemely szerint szivessen kovetnem a fejlemenyeket :)) ird meg mi lett a vege oke?
2012. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!