Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegnap írtam a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap írtam a férjemmel kapcsolatban? Olvasd el szükség lenne megint jó tanácsokra. Tegnapi kérdésem címe:tegnap-este-derult-ki-kiakadtam. (bocs nem engedi a linket) Megint lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Ott tartottam hogy tegnap este még lelkiismeret furdalása volt.Viszont mikor hazajött munkából közölte,hogy az exet jól leb.szta és azon szörnyülködtek a férfi munkatársaival együtt,hogy mennyire bunkó ez a nő mert egy kisgyerekes családapára hajtott rá.!!!

Neki(a nőnek) köszönhetően én már nem fogok bízni benne soha.

Ezt olyan átéléssel adta/adja elő hogy már arra gondoltam elment az esze.:S

Egyszerűen nem fogja fel hogy is történt az egész,vagy nem akarja.Váltig állitja hogy nem történt semmi és a nő idézem: "egy h.lye f.sz."

Na ezt mire véljem?

Ráadásul én várnék valami kis bűnbánást vagy valamit de ilyen férfi felfogással sosem kapom meg.Azonkívül ugyanugy bújna meg ölelgetne mint eddig.Ötletek?


2012. szept. 13. 14:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
sztem megint hülyíteni akart.
2012. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
a férjed komplett idiótának néz téged. Azt hiszi, h egy ilyen nyilvánvaló hazugságot, csúsztatást lenyomhat a torkodon. azon is elgondolkodnék, ahogy a nőkkel bánik. rányomul a volt csajára, az kiadja az útját (rajta nem múlott volna, h újra összegabalyodjon vele, a nő volt észnél), most meg mindenféle normálatlan idiótának állítja be. jól látod, a férjed szánalmas alak. a helyedben elgondolkodnék, h érdemes-e folytatni egy ekkora kaliberrel, mint ő. ötlet: mondd meg neki, h elég gyenge próbálkozás volt, de te átlátsz a szitán és nagyon gyorsan fejezze be a hazudozást. mások feketítése helyett vállalja a felelősséget a tetteiért, mert már így is nagyon rezeg a léc, ami kettőtöket illeti
2012. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Van valami a hülyitésben,de nem jön össze hiába szeretné.Ugy próbálj beállitani hogy nem történt semmi az egész félreértés.

Gondoltam arra is hogy féltékennyé teszem,persze meg nem csalom.

Vissza akarok valahogy vágni,mert ugy érzem megalázott és nem valami bűnbánó.Bebeszélte magának hogy nem ő a hibás és igy megnyugodott.

2012. szept. 13. 14:44
 14/48 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésnél én még azt írtam, hogy egy esélyt megér, elvégre külön voltatok akkor és nem is történt semmi. (Le i slettem pontozva, pedig szerintem az akkori ismereteim szerint egy házasság, család élete még ennyit megér.)


Mostmár azt kell mondjam, tényleg rezeg a léc... ha nem már hullik...

2012. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ido pocseklas lenne vissza vagni. Attol meg a ferjed nem fog eszhez terni. Felnott ferfi es nem kepes vallalni a tetteit. Csinalt egy jo nagy kaksi godrot amibol ahelyett hogy mielobb kimaszna megprobal masokat is belerantani. Mindemelett teged abszolut hulyere vesz. Az exet meg elmondja, lejaratja a semmiert. Ne haragudj de a ferjed nem ferfi hanem egy pocs!
2012. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
51%
UTOLSÓ, ÖRÜLÖK, HOGY A MAI KIEGÉSZÍTÉSSEL TE IS BELÁTTAD, HOGY EZ A FÉRFI NEM ÉRDEMLI MEG EZT A NŐT, ÉS BÁR EGY NŐ LEHET IDŐNKÉNT HISZTIS ÉS HÁRPIA, DE NEM CSAK AZ Ő DOLGA , HOGY "LEÜLJÖN" A HÁRPIASÁG HELYETT MEGBESZÉLNI, HANEM A FÉRJÉ IS, HOGY HA GOND VAN OTTHON A FELESÉGGEL, AKKOR SZÓLJON ERRŐL NEKI, HOGY "TE ASSZONY, ELVISELHETETLEN VAGY, NÉZZ MAGADBA VAGY ELVESZÍTESZ", NEM UTÓLAG AZZAL TAKARÓZNI, HOGY BOCS, DE HÜLYE VOLTÁL, ÉN MEG JÓ "SZÓRA " VÁGYTAM HELYETTEM, EZÉRT MÁSNÁL KERESTEM!!!!
2012. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
BOCSI, EZ UTOLSÓ ELŐTTINEK SZÓLT, MERT MIRE MEGÍRTAM, MÁR NEM Ő VOLT AZ UCCSÓ :D
2012. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen, de azért üvöltözni nem kell...
2012. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy üvöltöztem, csak bekapcsolva maradt a caps lock, mert túl gyorsan írtam :) bocsi
2012. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nagyon jókat irtok.Én nem pontoztam le senkit sőt csak a zöldre tettem :)

Elvagyok keseredve de hát ezt már irtam.

Azt tudom,hogy ha elválok maga alatt lesz ezért nem értem hogy miért játsza akkor most a janit.

Ráadásul szégyelli is a nőt mások előtt,előttem is ezért próbál magyarázkodni a haverjainak.

Párterápiát javasolt régebben,de én akkor nemet mondtam.Ezek után van még erre szükség?

Talán ha egy idegen rávilágitana akkor elgondolkodna.

Egyébként a saját anyukája azt javasolja már egy ideje hogy vigyem el pszichológushoz.

2012. szept. 13. 15:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!