Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegnap írtam a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap írtam a férjemmel kapcsolatban? Olvasd el szükség lenne megint jó tanácsokra. Tegnapi kérdésem címe:tegnap-este-derult-ki-kiakadtam. (bocs nem engedi a linket) Megint lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Ott tartottam hogy tegnap este még lelkiismeret furdalása volt.Viszont mikor hazajött munkából közölte,hogy az exet jól leb.szta és azon szörnyülködtek a férfi munkatársaival együtt,hogy mennyire bunkó ez a nő mert egy kisgyerekes családapára hajtott rá.!!!

Neki(a nőnek) köszönhetően én már nem fogok bízni benne soha.

Ezt olyan átéléssel adta/adja elő hogy már arra gondoltam elment az esze.:S

Egyszerűen nem fogja fel hogy is történt az egész,vagy nem akarja.Váltig állitja hogy nem történt semmi és a nő idézem: "egy h.lye f.sz."

Na ezt mire véljem?

Ráadásul én várnék valami kis bűnbánást vagy valamit de ilyen férfi felfogással sosem kapom meg.Azonkívül ugyanugy bújna meg ölelgetne mint eddig.Ötletek?


2012. szept. 13. 14:13
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Oké rendben irok. :)
2012. szept. 14. 19:20
 42/48 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,már az előzőleg kiírt kérdésedre válaszoltam,illetve leírtam a velem történteket,talán ez kicsit tanulságosabb,hogy miként viselkedik egy férfi,aki még szereti a nőt,és visszakarja kapni.Az én uram sem egy tipikus romantikus fajta sőt,a sok sok év alatt a fél kezemen megtudom számolni,hányszor volt igazán romantikus,de viszon a viselkedése amikor elhagytam az mindent elárult róla,hogy mégiscsak egy szerelmes kiskölyök,akit most elhagytak,és mindenáron visszakar szerezni.

Tisztelt kérdező,ha a párod csipetnyi is tisztelte volna a veled eltöltött időt,akkor nem az lett volna az első dolga egy hét külön töltött idő után,hogy visszaédesgesse az exét,és ráadásul miután tőle kosarat kapott még őt állítja be idiótának,meg hülyének.

Abba már belegondoltál,ha az ex nem mond nemet,hol tartanátok?!Mivel nagy valószínüséggel a te urad megcsalt volna.Ezt már átgondoltad?!Gondolkodj inkább ezen,hogyha nem kapott volna kosarat,most éppen egy olyan emberrel akarsz kibékülni,aki mindenféle gondolkodás nélkül megcsalt volna.Nem tartom okos döntésnek,hogy visszamész illetve hogy együtt maradtatok.Csak magadnak okozol plusz szenvedést,akár évekre is.És ha van gyerek esetleg neki is.Főleg hogy te mondtad soha többé nem fogsz megbízni benne.Akkor mi értelme is van?!

Tudom milyen amikor valakit nagyon szeretünk,és rettenetesen ragaszkodunk hozzá.de hidd el a te esetedben az a legjobb dontés,ha most kilépsz ebből,és pár hónap alatt túljutsz rajta,és elkezdheted az életedet előlről,ami még boldog is lehet.Vele illetve csak szenvedni fogsz,hol a bizonytalanságtól,hol a féltékenykedéstől.neked megéri,egy olyan embert visszafogadni,aki az nagy bajban elmenekült,és még hátba is akart szúrni?!Tényleg megéri?!A szerelem nem ez.Szeretheted,de nem kell ezmiatt vele élned és neked szenvedni matta,mert ő ilyen.A szerelem elmúlik,és hidd el te fogod a legjobban bánni pár év múlva,hogy rá vesztegetted az idődet,mert vártad,hátha olyan lesz mint régen.Ő meg persze hogy játsza a Janit ahogy írtad,hiszen még ezek után is mellette vagy,és a párjának mondhat téged.És elárulom ott magában mosolyog is ezen.

Sajnálom hogy így alakult az életed,kívánom neked legyen erőd,elhagyni őt,és kezdeni új boldog életet.

2012. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó és mindenki.

Tudom hogy igazatok van én is beláttam.

Nem vagyok és vele nem is leszek boldog.Úgy döntöttem elválok mert nem hiányzik ez a mindennapi szenvedés.

Megmondtam neki,persze nem akarja elhinni de ez már nem az én gondom.Most éppen az exét akarja megverni mert bekavart nekünk,de nem érdekel a vergődése.Szánalmas és csak sajnálni tudom.

A probléma az,hogy nem tud elköltözni még egy darabig igy kénytelen vagyok még elviselni.

A lakás az enyém,a szüleihez nem tud menni mert ők nem akarják ott látni,albérletre meg még nincs kerete.

Szóval ez van egyelőre,de ami nagyon bosszant hogy még most sem fogja fel mit tett.De sz.rok bele a jövőmmel foglalkozom és persze a fiammal. :)

Minden jót nektek.

2012. szept. 19. 18:13
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el jól döntöttél, de ezt nem most fogod igazán érezni/látni/tudni, hanem egy kis idő elteltével.....szerintem gyorsan kárpótol majd Téged az élet, csak tényleg ne engedj neki újra, amíg még nem megy el onnan, de ne is hagyd, hogy kibújjon az elköltözés alól!!! Nem baj, ha nem látja be, az már valóban az Ő baja, Te helyesen cselekszel! Kitartást és majd azért írd meg, hogy mikor sikerül végre egyedül maradnod....Sok sikert az új élethez :)
2012. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen döntöttél,egyetértek az előttem íróval.

Nagyon sok erőt,és türelmet kívánok Neked,és a Kisfiadnak,és persze mihamarabbi boldogságot.

Amire viszont nagyon ügyelj,hogy ne hagyd hogy elhúzza előtted a mézesmadzagot,és újra engedj neki,mert te fogod a legjobban bánni később.

Szánalmas hogy az exét megakarja verni,miközben ő kavarta maga körül a fekáliát,ebből is láthatod,nincs neked jövőd egy ilyen férfi mellett,aki még a hibáját sem képes belátni,és utána másokat okol ezmiatt.

Az hogy egy fedél alatt éltek tovább nem tartom jó ötletnek,mert nap mint nap ki fog agyalni,az elején mézes mázosan fog próbálni visszahódítani,de ha kitartó vagy,előbb utóbb az ellenére fordul,és akkor viszont a harc fog menni,és ennek a te fiad fogja a legnagyobb kárát látni.Én a helyedben most azonnal beadnám a válási szándékomat,és kérném az azonnali távozásra,tudom jószívű lehetsz,hogy nem akarod az utcára tenni,de hát gondolj bele,ki miatt vagytok ebben a helyzetben.Csak a fiadat nézd,az apja tehet arról,hogy elválnak a szülei,és nézd a jövőt,ha egy fedél alatt maradtok,milyen lelki terrorban fogtok élni?!Csak ezt nézd az ő érdekeit,neki mi a legjobb,és persze neked.Nem te csináltad a bajt,nem neked kell engedned,és még jószívűnek is lenned.Bár eltudom képzelni milyen nehéz lehet,mert talán még szereted is.Sajnos ha együtt éltek,ezt ő minden szinten ki is fogja használni.

Persze nem akarok itt nagy tanácsadó lenni,mert nem biztos hogy jót mondok.Én csak azt írom le ahogy én cselekednék.Nekem a gyerekeim mindennél fontosabbak,és gondolom neked is a fiad.Úgyhogy próbálj ezmiatt lépni valamerre.Hidd el hosszútávon ez így nem lesz jó,szenvedni fogtok mind a ketten a fiaddal,ő meg sosem fog elköltözni,mert mindig lesz kifogása.

2012. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a jó tanácsokat és a biztatást,jókívánságokat.

Igen a fiam az első mindig is az lesz,persze arra törekedni fogok,hogy az apjával is eleget legyen együtt :)

A férjem nem fog tudni manipulálni mert már döntöttem véglegesen.

Átbeszéltem édesanyámmal,barátokkal és igy sokkal könnyebb.

A válási papírokat már kitöltöttem,szerencsére nem kell az ő beleegyezése,sem az aláírása.

Nyavalyog persze de ez már nem hat meg,sokáig filóztam nem tudtam dönteni,DE most már lenyugodtam és tudom mi a jó nekem és a kisfiamnak.Az elmúlt hét olyan nagy csalódás volt nekem főleg a viselkedése miatt,hogy már nem is bánt annyira a szakítás.Szinte kiábrándultam belőle.

Köszönöm a válaszokat.

Minden jót nektek.

2012. szept. 22. 23:14
 47/48 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy az utóbbi napokban próbál kedveskedni,ablakot pucol,mosogat stb.

Csak néztem amikor megláttam a széken ahogy az ablakokat sikálja.De csak szánni tudom,ahogy belegondolok,hogy mennyire teper,hogy maradhasson.De nem fog neki menni,mert beláttam,hogy nem való ő nekem,nem illünk össze.

Ráadásként a saját szülei sem bírják elviselni,szerintem ez mindent elmond róla.Engem és a gyereket támogatják,de őt nem fogják ezt mondták nekünk.

Üdv mindenkinek.

2012. szept. 22. 23:19
 48/48 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét Kérdező, neked és a kisfiadnak is!
2012. szept. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!