Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a legjobb megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

A probléma abból adódik, hogy a nejem válik. Oka nincs rá, csak. A valódi gond az, hogy kimenekült a házasságunkból. Több éves felelőtlen viselkedése, konfliktushelyzetek. A felelőtlen viselkedése mint anyagiakban és erkölcsi téren van. Anyagiakban eléggé szép összeg. Ami nem lehet közös hitel, mert nem az életközösségünkhöz kellett és tőlem függetlenül vette föl. Az erkölcsi téren a megcsalás és abból született gyermek a probléma. Sajnos a nagy adóssága miatt bajba is kerülhet. A szüleire akar támaszkodni, akik nagyon idősek és betegek. Tulajdonképp az a gond ha apaságit csináltatok és kiderül, hogy nem én vagyok az apa, akkor magára is maradhat. Ugyan is akinek csak egy röpke eset volt, annak csak arra kellett. De másra nem. Így ha nem én vagyok az apa, akkor a vérszerinti apára kerül a gyermek, aki le is mondat és le is fog mondani róla, csak fizet utánna. De , ha a nejem szülei meghalnak és nem talál megfelelő párt. Márpedig az kemény dió két gyeremkkel, akkor magára marad pár millió adóssággal és ét gyermekkel. De ha vele is esetleg történne valami, akkor tulajdonképp a gyermek sorsa meg van pecsételődve.

Szóval, vagy apaságit csináltatok s nekem sem jó akkor, de legalább nem tud bántani, ha nem csináltatok, akkor vissza tud élni a a gyermekkel. Már pedig egy gyermek nem tehet arról ha világra jött. De azért egy felelőtlen tuskó ne rontsa el az életét.Sanos ez esetben két gyeremkről van szó.


2012. szept. 16. 10:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A saját testvéreiddel csalt?
2012. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
ja. az egyik a bátyám az egy tuskó, annyira lusta , hogy egyáltalán valakit keressen magának, az öcsém eddig nem is tudom mennyi nőt csinált föl.
2012. szept. 16. 21:11
 23/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú valóban,de tényleg ne süllyedj le az ő szintjükre,a gyerekek nem ezt érdemlik!Csináltasd meg a vizsgálatot,döntsd el,hogy a gyerekekkel mit szeretnél,a bosszú semmit nem old meg,amíg ezen gondolkodsz nem tudsz új életet kezdeni.Inkább hagyd a fenébe őt és keress egy normális nőt,vagy csak egyszerűen legyél boldog magad a gyerekekkel!Mit szeretnél a gyerekekkel?Szeretnéd nevelni őket,mert erre még mindig nem válaszoltál?
2012. szept. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
a gyerekek helyzete nem egyszerű, a nejemnek a leg okosabb megoldása az lett volna ha el sem kezd válni, s nem egy gerinctelen ügyvéddel. de , nem vagyunk egyformák. neke a történések alapján szerintem , mivel így is el vágta tőlem őket esélyem nem lessz arra, hogy neveljem őket. amaásrészt az is nagy gond, hogy minkét gyermek főleg anagyobbik engem szeretett jobban , mint az anyját. születésekor én vágtam el a köldökzsinórját, és én voltam az első aki ölbe fogtam, nem is beszélve a következő időkről. szóval, nem egyszerű, mert van aki csak pénzt lát bennük, van akinek az élete része és értelme a család. amugy nemvagyok bosszúállós tipus, de olykor a gerinctelen embereken nem is a bosszú, ha nem a móresre tanítás segít, hogy hát ha észbe kap és nem egy megfutamodót lát, ha nem egy olyan ellenefelet akinek egy tolvonásába kerülne és egy életre tönkre teszi, de sajnos az ilyen emberek és nem csak nők , önmagukat és másokat is tönkre tesznek. Ha csak bek gondol bárki is a következőbe. Az öcsém, mint említettem nagy rá az esély, hogy volt köze a nejemhez. A dolog érdekessége, hogy az öcsém most jött újra össze a volt nejével, egy közös kislányukkal. szóvala meggondolatlanságok tömkelege egy oylan helyzetet idézett elő, amit nem is tudom ki tesz rendbe, hogy jó legyen mindenkinek. Ugyan ez volt ebbe az országban is, a sok meggondolatlan, kapkodó politikai döntések, melyek nem a kzt ha nem egyéneket szolgált vezetett ide , ahol van az ország.
2012. szept. 17. 15:21
 25/27 A kérdező kommentje:
Még hozzá tenné egy érdekességet. 10 évig kántorizált az egyháznál, rendzseres tagja az egyháznak. szóval itt már se Isten se gyeremek, senki nem számít , csak az érdek
2012. szept. 17. 15:31
 26/27 anonim ***** válasza:
Ó,a vallás és a hit,az két külön dolog.Sokan templomba járnak,bármit megtehetnek,hiszen vallásosak vagyunk,gyónunk egyet és isten majd megbocsájt.Vannak,akik nem járnak templomba,de tudják mi a szeretet.Továbbra is azt mondom,hogy ha akarsz,akkor harcolj a gyerekekért,de az ő érdeküket tartsd szem előtt.
2012. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

A legjobb megoldás az lett volna ha el sem kezdi a pereskedést. Ha már meg történt abj, azt vissza csinálni nem lehet. Persze a gyermek születésekor nem szaladt még senki sem apaságit csináltatni és nem is az volt szem előtt. De az is tény, hogy utólag sok minden kiderül.

Másrészt , igen vannak olyan dolgok az életben amkiet tesz az emebr és abból le lehet vonni következtetést. Ha egy lelkésszel beszél az ember , akkor biztos nem arra gondolunk, hogy a híveivel hempergőzik. De viszont erre is rá kellett, hogy jöjjek én naiv, hogy van ilyen. A pap egyben polgármester és a segédlelkészt az irodában orális szexelés közben elkapták. szóval, mit is mondjak. max egy apácában lehet esetleg hinni.

2012. szept. 17. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!