Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 1. házassági évfordulónk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. házassági évfordulónk előtt pár nappal a férjem bejelentette, hogy ő válni akar mert már nem szeret?

Figyelt kérdés
van egy két hónapos pici babánk, most akartunk különköltözni, már minden holmim ott van, a magyarázata csak annyi volt, hogy 2 hónap alatt kiszeretett belőlem és nem érez már irántam semmit. pár nappal a bejelentése előtt még azt írta sms-ben, hogy nagyon szeret és hiányzom neki, amikor csak dolgozni ment és tudta hogy este lát. az anyukája ugyan így hagyta ott az apukáját, és miután náluk volt hazajött, és bejelentette ezt nekem. felhívtam az anyukáját és azt mondta hogy az érzéseket senkire nem lehet ráerőltetni. ebből arra következtettem, hogy benne van a keze és vele ezt megbeszélte előtte. voltak problémáink, de el sem jutottunk addig hogy leüljünk megbeszélni. miután a szándékát bejelentette, hiába keresem, nem beszél velem. de azt hajtogatja, hogy a gyereket látni akarja, csak azt nem tudom hogy hogyan amikor nem beszél velem. én bármit megtennék, hogy megbeszéljük és helyrehozzuk a dolgokat, de ő nem hajlandó a beszélgetésre. párterápiára is gondoltam már, de ahhoz is az kell, hogy ő is akarja. de ha válni kell akkor azt is meg kell beszélni hogy hogyan tovább, milyen feltételekkel...stb. nem értem! mit tegyek? írtam neki sms-t, emailt, hívtam, de semmi válasz. mit tegyek? nem értem! hogy vegyem rá hogy beszéljen velem? vagy jobb ha nem is keresem? de akkor ő mikor fog keresni? segítsetek, hogy mit csináljak! itt vagyok egy gyönyörű babával apa nélkül! én nagyon szeretem!

2012. szept. 30. 22:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen ostoba embertől mit vársz?
2012. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy apró dolog tudom, de csak egy példa. kaptam tőle egy új szobapapucsot, hogy az lesz a papucsom az új házban, ezt kb 3 hete. akivel nem akarok összeköltözni és nem szeretem már annak nem veszek ilyet. meg hasonló apró dolgok.... értitek? nekem ez nem fér a fejembe, hogy egy szóval sem említette, hogy nem biztos magában!! és nem is azt mutatta.
2012. szept. 30. 23:54
 13/35 anonim ***** válasza:
33%
Tévedsz! Megszokásból csinál az ember sok dolgot.Automatikusan vesz valamit.
2012. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
ezt én nem így gondolom, mert én nem veszek papucsot a házamba valakinek, akit nem akarom, hogy ott legyen! ez hülyeség! fogkefét sem veszek olyannak akit nem látok magamnál szivesen!
2012. okt. 1. 00:17
 15/35 anonim ***** válasza:
26%
Mit kellett volna mutatnia és az mire lett volna jó? Van egy tény!
2012. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
mi a tény? hogy pár nap alatt egy szerelem elmúlik? az nem egy tény. az egy kifogás, egy sablon szöveg... ezzel csak takarózni lehet.. de ha el is múlik a szeretet, akkor annak is van oka, mert ok nélkül nem múlik el! amit meg lehet beszélni.
2012. okt. 1. 00:30
 17/35 anonim ***** válasza:
25%

"annak is van oka,"

Nincs élettapasztalatod semmi! Nem tudod hogy a logikátlan ember pont ok nélkül csinál sok dolgot? Pld a gyilkos hülyegyerek miért gyilkolt? Volt oka? Semmi!Ahhoz hogy egy autót elraboljon nem kell ölni!

2012. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de bármilyen apró dolgokat csinál valaki egy másik embernek, azt teljesen semmissé teszi, hogy képes téged egyikről a másik percre ilyen szinten leszärni, miközben ott vagy egy kisbabával. Aki ennyire sekélyes meg labilis, attól még egy könnyes szerelmi vallomás is jelentéktelen, mert pillanatról pillanatra képes olyan dolgokat eldobni, amire egy normális ember nem képes, ha valóban törődik egy másik emberrel, ráadásul a gyermeke anyjával. Ez kedveskedhez papuccsal, az is semmitmondó és felszínes, ha utána ilyesmire képes. Ez amit veled és a babával csinált, felülír bármiféle üres gesztust.
2012. okt. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valakiért hagyott el.
2012. okt. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
én is 3. emberre tippelnék. de miért nem azt mondta akkor? azt könnyebb lenne feldolgozni, elfogadni.
2012. okt. 1. 02:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!