Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megteheti ezt az anyám? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti ezt az anyám? Többi lent

Figyelt kérdés
Most válnak a szüleim, de apa már fizeti a gyerektartást. Havi 20.000 jutna rám, de én ebből semmit nem kapok, anyám soha nem vesz semmit nekem, ha vmit kapok akkor is felrója meg minden. A legviccesebb, h most kell kabát találtam is egyett ami 6.000 és erre azt momdja h felét kifizitem felét meg apád. Apának kellett válás,kor anyát kifizetnie és most le van égve, de anyám azt akarja h ˝koppasszam˝ meg. A kérdésem anya nem azért kapja a gyerektartást, h abból ruháztasson meg ilyenek???
2012. okt. 20. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz apadhoz.
2012. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Es anyadnak nem fog jarni a gyerektartas
2012. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nagyon mennék apához de anyám teljesen kiborul ettől, ha szóbahozom... Múltkor is majdnem megütött emiatt:/ +apának már van új kapcsolata, és ezmiatt kicsit félek meghozni a döntést... am 16 lány vagyok
2012. okt. 20. 14:39
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
"de én ebből semmit nem kapok"-és gondolom az utcán laktok, ahol nincs se víz,se villany, se fűtés, most a szomszédtól internetezel, és a válás óta nem ettél egy falatot sem???
2012. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

a 20 ezer ft az kblófüttyre elég. Az, hogy apád adjon 3000-et, még messze nem a megkopasztás kategória.


Egy gyerek ellátása nem csak abból áll, hogy kabátot veszünk, hanem van rezsiköltség, kosztköltség, iskolai költségek, gyógyszerköltség, meg még jópár dolog.

2012. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Engem a helyedben nem érdekelne hogy kiakad meg majdnem megüt annál inkább mennék apához. Önző nőszemély aki nem tud szabadulni a saját sérelmeitől és te látod a kárát. Az meg hogy apádnak van új kapcsolata ne zavarjon, lehet hogy nagyon jól ki fogtok jönni én már most költöznék is
2012. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha kíváncsi vagy,hogy mire megy el az apukádtól kapott pénz,ülj le hónap elején anyukáddal kártyázni a csekkekkel.16 éves vagy,viselkedj ennek megfelelően!Ha futja kabátra,akkor vegyetek,ha meg nem,akkor a tavalyit kell elővenni.Más is így csinálja.
2012. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
a gyerektartás butaság. fizessen, akinél a gyerek van.
2012. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%
Számolj utána, elég-e a 20.000 Ft arra, amit édesanyád rád költ egy hónapban! Fűtés fele, villanyszámla fele, kosztpénz háromnegyede, mert te még növésben vagy, kozmetikumok 67%-a... Utána pedig keress valami alkalmi munkát, amiből kijön a kabátra való!
2012. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Aranyos vagy!De igen meg ilyenek...És az ilyenek kicsit fontosabbak,mint egy új kabát.Ha semmit nem kapsz gondolom éhezel,nincs otthon víz,villany,számítógép,sem okos,sem butatelefon,és hideg szobában alszol.20ezer forint kb. semmire nem elég,főleg egy egyedülálló anyának,és rohadt sokat kell érte dolgozni.Édesanyám egyedül nevelt fel hármunkat,és az árvaellátás pont akkora nulla,mint a gyerektartás,és éppen ezért soha ki nem ejtettem a számon olyat,hogy KELL,maximum,hogy szeretnék.
2012. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!