Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megteheti ezt az anyám? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti ezt az anyám? Többi lent

Figyelt kérdés
Most válnak a szüleim, de apa már fizeti a gyerektartást. Havi 20.000 jutna rám, de én ebből semmit nem kapok, anyám soha nem vesz semmit nekem, ha vmit kapok akkor is felrója meg minden. A legviccesebb, h most kell kabát találtam is egyett ami 6.000 és erre azt momdja h felét kifizitem felét meg apád. Apának kellett válás,kor anyát kifizetnie és most le van égve, de anyám azt akarja h ˝koppasszam˝ meg. A kérdésem anya nem azért kapja a gyerektartást, h abból ruháztasson meg ilyenek???
2012. okt. 20. 14:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

Költözz nyugodtan apukádhoz, ha ott jobban éreznéd magadat! Ennyi idősen simán el tudod már dönteni, és ne hagyd, hogy anyukád lelki terrorral zsaroljon. Tudom, mert velünk is ezt csinálta, ezért nem mertünk először elmenni. Aztán elköltöztünk apához, és életünk legjobb döntése volt!


Előtte sosem volt elég a gyerektartás, amit apukánk fizetett (abból se láttunk soha semmit...)... Persze, mikor apánknál laktunk, anyánk soha, egyetlen forintot sem fizetett! SOHA!!

2012. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
37%
20-as: Kaja fejenként 30ezer? Hol élsz te, árult már el? Ilyen fizetések mellett kinek telik ennyire szerinted?
2012. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16%

Nem élünk nagylábon és albérletben, de simán elmegy fejenként 30 ezer kajára. Férjemre és rám.

Kérdező: Anyád nem azért szült meg, hogy aztán szemedre hányja hogy mennyibe kerülsz neki. Ha igen, akkor szégyellje magát. Beszélj apukáddal! Hátha nyitott arra, hogy vele élj. Ennyi idősen már tudsz dönteni. Nem normális, aki jön a rezsivel, hogy az mennyibe kerül. Szerintük egy 16 éves lányra csak a rezsiköltség van?

2012. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) aki azt írta h 3000 ft nem sok simmán elkérhetem apától és h ez nem megkopasztása annak csak annyit h szerintem az nem normális dolog h ha megyek apához azt mondja: jól pumpold meg az öreget. Anyagilag nem állnák rosszul, hisz nem kellett házat vennie mert mamához költöztünk... És ugyebár apának kellett anyát kifizetnie mert ő maradt a házban. A rezsiről csakannyit, h kajáért nem kell fizetnie, mert minden félévben kap annyi bónusz kajajegyet, h minden reggel abból vásárolok be... ígz az se kerül semmibe neki.. Lehet, hogy meg tudna venni nekem egy kabátot egyedül, de azt is tudni kell, h havonta jár fodrászhoz és kozmetikushoz és minden bio arckrémet megvesz magának meg ebben a hónapban is vett magának 3 nadrágot meg 3 blúzt... mikor én kérek vmit akkor meg egyből h jaja mért költesz ennyit ....
2012. okt. 20. 19:29
 25/25 anonim ***** válasza:
Én sem kapom meg a gyerektartást az elmegy kajára meg rezsire de mindenhol így van abból tart el anyád legalábbis részben..
2012. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!