Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérlek írjatok, mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek írjatok, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Múlthéten az élet társam még testvért szeretett volna a 20 hónapos fiamnak, ma meg kijelentette, hogy elakar költözni :) volt már valakinek ilyen "tapasztalata"? Most akkor mire gondoljak? Kész vicc...

2012. nov. 7. 20:18
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
(munkahelyén)
2012. nov. 7. 20:58
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem tudod megtudni tőle, hogy mi az oka a pálfordulásnak?
2012. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy van valakije?

Egyébként, gondolom, kérdezted mindennek az okát. Mit válaszolt?

2012. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ő már valaki mással tervez közös életet.
2012. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lelte... Talán most ébredt rá, hogy miből áll egy családi élet. Mert ugye kapcsolatunk elején amikor még nem volt gyerek, akkor jöttünk- mentünk ide-oda..

motoroztunk nyaraltunk, stb...

megszületett a gyerek, nem tudtunk annyit motorozni, nyaralni, nem tudott akkor motorozni menni amikor akart...


Vége a szabad életnek... A gyerek sok idő, pénz, törődés,

és neki fáj a szíve. Azt hitte, hogy a gyerekvállalás abból áll, hogy ö megcsinálja, és akkor majd én, vagy a Nagymamák el látjuk, és ö akkor foglalkozik vele amikor akar, és rá kellett döbbennie, hogy a gyerek igényli őt!

Mindig szirénázik amikor meglátja Appa...Appaaa... nem tudom, talán megijedt a félélőségtől...

2012. nov. 7. 21:21
 16/39 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mi lelte... "


De ez hogy lehet?:-o Miért nem kérdezed meg??:-o

2012. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
nem mond semmit...
2012. nov. 7. 21:27
 18/39 anonim ***** válasza:

Úristen.

Gondolom, ez eddig is így volt. Hogy jöttetek akkor össze?:)

Ezek után félve kérdezem, de megbeszéltétek, hogy ő mit gondol egy párkapcsolat tartalmának? Hogy hogyan tervezi az életet Veled, mit szeretne kapni, megélni benne, milyen életmódot akar? Csak mert mi van, ha totál más elképzelésetek van az életről, eltérő jövőképpel, vágyakkal, és neki csak púp a hátára egy gyerek?...


Én imádnék egy ilyen családotnemakarós, jövős-menős fiút!:) Mert én is ilyen vagyok. Te meg szemmel láthatóan nem.

2012. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Az hülyeség,h a gyerek miatt gondolta meg magát,mert már van,egy,így tisztában v vele,h mire számítson! Nő van a dologban,azért nem mond semmit!

Ha más lenne a probléma,akkor tuti elmondaná!!!!!

2012. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Egy kicsi babával nem lehet jönni-menni olyan egyszerűen!

Szeretett engem de szerintem már nem, legalább is ha elköltözésen gondolkozik akkor már nem. A gyereket imádja! De talán a szabadság lehetősége erősödni fog benne... Ezt már nem lehet szabályozni, ha kiakar repülni akkor kirepül.. Mit gondoltok?

2012. nov. 7. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!