Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy éljem túl!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl!?

Figyelt kérdés
Olyan emberek tapasztalatát szeretném kérni akik egy komoly szerelmi csalódáson estek át, hogy sikerült feldolgoznod, egyszerűen azt, hogy vége, mikor halványultak az emlékek (én esetemben 8 év), hogy teltek a mindennapjaitok utána.Jelenleg nagyon nehéz. Nincsen senkim a párom volt az életem a családom.
2012. nov. 20. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Találni kell egy másik elfoglaltságot, amiben örömödet leled és kitölti a mindennapjaidat.
2012. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

8 éves kapcsolat utána hiába mondják hogy jajj foglald le magad keress új hobbit,mert semmit nem ér.

Ez már az az idő,amit meg kell "gyászolni" .

Magadban kell rendezni a dolgokat és érzéseket,majd utána lefoglalni magad.

2012. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

8 év nagyon sok

abból kiindulva hogy én 4 hónapot 4 év alatt tudtam "elfelejteni".

persze, megfogadtam mindent hogy új hobbik, bulik, tanulás stb.

de az a közhely igaz hogy az idő mindent begyógyít.

lehet erőlködni vele hogy próbálsz nem gondolni rá... nem érdemes. úgyis fogsz.

sírjál, ne akardd elhinni, dühöngj, legyél túl a gyász összes fázisán és egyszer egy nap úgy fogsz felébredni hogy már nem fáj csak egy békés, régi emlék az egész.

de ehhez több-kevesebb idő kell hogy így legyen

nekem is ő volt a minden, ezért volt olyan nehéz

2012. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2.5 év, vele terveztem, és kb. 2 év voltmire kihevertem...de inkább 3-4 mire totál semleges lett és tudnék vele pl beszélni, úgy, hogy nem kavarna fel.


24N

2012. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bátran vágj bele új kapcsolatba, és ne nosztalgiázz. Érezd magad ismét fiatalnak.
2012. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4 év volt... minden reggel sírva ébredtem és esténként álomba sírtam magamat

átmentem élőhalottba és senki és semmi nem segített

hülyeség, hogy most fogd magad és keress új hobbit, barátot, pasit, kutyát macskát mert egy ideig teljesen felesleges

az én barátaim hívtak bulizni, amikből a világ legszarabb bulijai lettek, mindig alig vártam, hogy hazaérjek és végig a könnyeimmel küszködtem

vettek nekem új dolgokat de egyik se érdekelt

kell egy úgymond gyászidő, amikor megpróbálod feldolgozni, hogy vége van és tovább kell lépned

aztán később ha ennek vége és már nem sírod el magad vagy nem leszel letargikus minden rá emlékeztető dologtól akkor tovább lehet lépni.. szépen, lassan

2012. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 éves kapcsolat után én 2 évet bánkódtam. Nem így akartam, csak így alakult. MIkor szakítottunk, elkezdtem bulizni járni, egyedül. Csak ültem, néztem a boldog embereket és hazamentem sírni. Egy idő után egyre kevesebbet sírtam, és elkezdtem másokkal ismerkedni, barátkozni. Hosszú 2 év volt, de a szívemben még mindig élnek az emlékek és már tudok úgy visszaemlékezni, hogy az már nem fáj.
2012. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tottenham válasza:

Szia!

Hát ennél rosszabb nincsen sajnos.Nekem is volt benne részem,sőt még csak most keveredek ki belőle...Én próbáltam sportolni illetve nyelvet tanulni,hogy a gondolataimat próbáljam terelni.Természetesen mikor friss volt még a szakítás nem igen ment az elején de tény és valóság az idő el nem tünteti az elméket de mindenképpen halványítja. Meg kellene próbálnod neked is valami elfoglaltságot találni és próbálj meg erős lenni...És nagyon fontos még,hogy beszélgess és ne zárkódj el a világtól!

Légy erős! :)

2012. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!