Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti megbocsájtanátok úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok úgy egy megcsalást, hogy elöbb letagadnák, és utána meg más valakitől meg kiderül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is úgy kezdem,hogy nem vagyok az a típus akinek egy megcsalás nem nagy dolog...nekem az!,és lehet megtudnám bocsájtani,de elfelejteni biztos nem!

Ismerősök akik ismerik a páromat,mindenki azt gondolja,és tanácsolja,hogy ne foglalkozzak vele többet,kezdjek új életet,találjak valaki mást.Csak nem olyan egyszerü mert,elég hosszú időt töltöttünk el együtt,és sok mindent megéltünk együtt,és nem megy olyan könnyen ilyen gyorsan ez a felejtés,,ég akkor sem ha Én mindig rendes voltam hozzá, Ő meg hűtlen volt,ráadásul amikor rákérdeztem bele hazudott az arcomba,azt mondta esküszöm,hogy nem csaltalak meg.Ezek után amikor mégis az derült ki róla,hogy megcsalt,nagyon sokkoló volt,azt hittem bele halok. Szerintem aki képes volt így letagadni,és megtenni az már sosem változna meg, megtenné újra ha úgy hozná az élet,mi a véleményetek? Az ilyen ember nem megbízható többé?


2012. dec. 19. 14:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

"utána meg más valakitől"


Aki egy ilyenre ad, az meg is érdemli, hogy boldogtalan legyen. Szinte alig van ember akinek ne lenne 1 db irigye ill. "jó"akarója, aki bármit megtenne, hogy padlóra küldje azt akire irigy. Ha netán pont belefutsz egy ilyenbe, és elhiszed neki a szövegét, akkor kire fogsz mutogatni ha rájössz, hogy érdekből meg lettél vezetve?

2012. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Erre nálam nincs bocsánat.

Legalább maga mondta volna el, és ne mástól kellett megtudni!

2012. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
kedves 12.Én már voltam "másvalaki".Nem mondom hogy jó szándékkal,de megmondtam egy illetőnek hogy velem csalja a pasija,ez kb 5 hónapja volt.Nem hitt nekem a csaj,azóta is vele van,a pasija meg azóta is csalja velem.Szóval ők kb 9 hónapja vannak együtt,velem 8 és fél hónapja csalja.Ebből kiindulva,lehet aki elmondta nem írigy-csak fel akarja nyitni a szemét...
2012. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Eddigi kapcsolataim során soha nem bocsájtotam meg a megcsalást-ha megcsalt a barátom,repült.Egyetlen egyszer tettem azt meg,mert nagyon szerettem a srácot-megbocsájtottam,maradt,minden szép és jó volt-1 hónapig.Aztán borult a bili megint,hogy ők nem is szakítottak,továbbra is csal vele,stb...szóval ha megbocsájtassz-esélyt adsz neki:hogy "vele megtehetem ezt is ,megbocsájt"...és addig játszik így veled,amig hagyod-ez persze saját tapasztalat,én egyszer este bele a megbocsájtás hibájába,azt is megbántam nagyon.
2012. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
házasok is vagytok?gyereketek van?
2012. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az mégis mit jelent, hogy más valakitől? Kétség kívül, sokan sportot űznek a megcsalásból, de szóbeszéd még nekem nem lenne bizonyító erejű. Mert hogy tudnak az emberek igazán aljasak is lenni.
2012. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 okoska31 ***** válasza:

13-as: azt hiszem nálad ez csak nézőpont kérdése. ha 9 hónapja van vele, és 8 és fél hónapja veled, akkor úgy is fel lehet fogni, hogy Téged csal meg a másik csajjal.


de, hogy ezt mi a frászkarikának tűröd..... illetve azt sem értem, hogyan visz rá a lélek, hogy ha meg abból az irányból nézed, asszisztálj egy másik lány átveréséhez.


inkább mind a ketten dobnátok a pasit....


kérdező: akkor sem tudnál bízni benne, ha őszintén megmondja, hogy megtette.

2012. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Szóval ők kb 9 hónapja vannak együtt,velem 8 és fél hónapja csalja"


Hát te sem vagy különb a pasitól. Ha eszed volna, te zavarnád el, és nem hagynád, hogy kihasználjanak, és nem vennél részt többet a másik becsapásában.

Mit remélsz tőle? Ha a barátnőjét megcsalja veled, szerinted nem fog MÉG v.kit beszervezni melléd?

Nem vagy se te, se a pasi ember.

2012. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17,18:nekem ez a nő valamikor nagyon keresztbetett.Én csak arra várok,hogy kiderüljön hogy velem csalja 8 hónapja,nekem nem kell a pasi-mert ő iws átvágott.Csak azt kapja mind a kettő,amit én kaptam tőlük.
2012. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az élet sok mindent hozhat, amire nem számítunk. Valószínű nem jelentett számára semmit a másik. Nem boldogabb az ember ha mindent tud. Amit a szem nem lát a szív se érezze. Ha nincs köztetek más komolyabb probléma én ezen továbblépnék.Persze ha nemcsak ez a gond, és érzelmileg is jelentett számára valamit a másik akkor vége.
2012. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!