Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt a végső ok, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a végső ok, ami miatt elváltál?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

kompromisszumképtelenség


(Kifejtve:

-megimerkedtünk,mindketten szerettünk eljárni ide-oda...ő megváltozott,nem akart kimozdulni

-megimerkedéskor én 50,ő 80 kiló.Rá 3 évre én 50,ő 130,és mondhattam bármit,zabálni akart

-egyformán kerestünk,de úgy gondolta,hogy én fizessek mindent,ő hiperszuper kocsira gyűjt

-én azért tanultam,hogy ne minimálért dolgozzak,ahhoz költözni kell a nyirségből.Ő eleinte azt mondta rendben,aztán már ragaszkodott hogy aza anyjáékkal egy telken éljünk

-a szex eleinte csodás volt,majd átváltott olyan elképzelésre,hogy ő lusta,elégitsem ki én,ő csak elfekszik mint egy fa-pasiba is van ilyen)


Válás nem volt,mert nem mentem hozzá,de együtt éltünk jó ideig,akkor szakitottam amikor már gyűrűt vett.(nem értettem mire fel,hisz állandó veszekedések voltak a leirtak miatt)

2013. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Off


"pasiba is van ilyen"

Csak ilyen van! Ha nőként nem akarsz lovagolni, meg mindenféle nyakatekert pózt, mert pl. nem érzel semmit abban a pózban vagy begörcsöl a lábad, akkor "lusta vagy"...


On


Ami nálam egyértelmű szakítóok:


No.1. megcsal

No.2. megver

No.3. drogos, alkesz lesz

2013. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Másokkal akart ismerkedni, kevés volt neki minden, amit adni tudtam. Aztán rájöttem, hogy simán cska nem szeretett, ezért nem érezte jól magát velem. Egyedül nem lehet megmenteni egy kapcsolatot.
2013. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1.Megcsal

2.Drogos/alkesz lesz

3.Nem szeret/nem törődik velem.

Ezek miatt válnék,sorrendtől függetlenül.

2013. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Számomra a legidegesítőbb tulajdonság az,ha valaki folyton bánt másokat és provokál.Ami nélkül viszont teljesen értelmetlen egy kapcsolat,az a figyelem,törődés és a szeretet.
2013. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Off


"pasiba is van ilyen"

Csak ilyen van! Ha nőként nem akarsz lovagolni, meg mindenféle nyakatekert pózt, mert pl. nem érzel semmit abban a pózban vagy begörcsöl a lábad, akkor "lusta vagy"...


Szerencsére nem csak ilyen van,találtam is olyat aki több év után sem ilyen.Nincs kámaszutra kipróbálása,de egyikünk sem fekszik darab faként (és persze nekem is több kedvem van egy vonzó pasi alatt/felett mozogni mint egy hájpacni felett,aki vízágynak is elment volna:):) )


Kérdező,és neked mik az okok amiért a váláson gondokozol?

2013. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a szexhiány miatt váltam el. Hihetetlen, magam sem értettem miért nem bírom ki ennyire szex nélkül, de 2-3 év kőkemény szexhiány után már megszűnt minden intimitás közöttünk. Már egy puszival sem köszöntünk egymásnak. És ettől egy hisztis hárpia lett belőlem, aki minden veszekszik. A legtöbb idő 4 hónap volt, mikor egyáltalán nem volt szex közöttünk, csak mert nem volt kedve hozzá.

Azóta már megtaláltam a hozzám illő partnert és tökéletesen boldogok vagyunk, épp babát várunk.

2013. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy az itteni nők milyen pasikat fogtak ki, de számomra ez igencsak életidegen. Nekem például igenis fontos a rendszeres szex (ezt annak idején az exem nem igényelte) és egyáltalán nem híztam meg, ugyanolyan vékony maradtam. Az exem viszont pénzéhes lett, csak akkor volt szex, ha megkapta anyagiakban amit akart. Amikor meg már nem tudtam megadni, teljesen elsárkányosodott, végül aztán begyűjtött egy másik pasit, akivel közösen kieszelték, hogy kicsinálnak és kitesznek a házból. A de már előtte is voltak problémák, mindent nekem kellett fizetni, egyáltalán nem szállt be a rezsibe, pedig jól keresett, rendszeresen hazudott, folyton dirigált, minden apróságon megsértődött, csak az ő akarata szerint lehetett minden, emellett pedig mindenért engem hibáztatott. És iszonyatosan rendetlen volt. Én pedig nem akartam egy szemétdombon élni. (Mondjuk még most is az, szerintem ha látná az ÁNTSZ a lakását, fertőtlenítttetnék, pedig nem familiárisan hiperpigmentált.) Csodálom, hogy eddig bírtam mellette, sokkal korábban el kellett volna válnom.

Arra viszont jó volt, hogy most már tudom, hogy az ember soha senkiben ne bízzon meg, mert abból csak baja származhat.

2013. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a szex fontos, meg hogy ne hízzon el az ember párja. (Ez nőre és férfire is igaz.) De szerintem is az a legnagyobb próbatétel, ha már tudja az ember, hogy nem bízhat meg a másikban.
2013. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ildegonda ***** válasza:

No 1,2,3 nem volt, csak elég volt a lelki zsarolásból

(20 év!)

2013. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!