Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 hónapja vagyunk házasok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyunk házasok a feleségemmel akit nagyon szeretek. Tegnap megvolt az első nagyobb vitánk ami után azt mondta elválunk. Normális ez hogy az első után menekül az ember ahelyett hogy megbeszélnénk és megoldanánk?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 07:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
kérdezö az utcsó beirásod után az a gondolat merült fel hogy a feleséged valaki más után kacsingat, vagy már egyebet is tesz. de persze ez csak egy másik ember meglátása.
2008. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg....Nem lehet hogy ez a veszekedés egy mondvacsinált, ürügy....ahhoz hogy kimondhassa amit akart???
2008. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!! Remélem, azóta már sikerült megbeszélnetek!!! Mert nincs kapcsolat kisebb-nagyobb viták nélkül. Ilyenkor a legjobb picit(fél óra-óra) gondolkodási időt hagyni a vita után, és utána már megy is a beszélgetés! Nekem bejött ez a módszer. Bízom, benne, hogy a válást csak a vita hevében mondta, és nem gondolta komolyan. De meg kell beszélni a dolgokat! Amúgy már az esküvő előtt is együttlaktatok?
2008. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld a reakcióit. Ha többször felveti, akkor azt a problémát meg kell beszélni. De addig nem kell nagyon felfújni a dolgot, mint ahogy az előbb mondták.

És nem kell a veszekedésben és vitázgatásban partnernek lenni.

2008. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, aki őszintén szereti a házastársát, az nem mond ilyet rögtön az első problémánál. Még viccből sem! Akkor minek ment hozzád? Hogy a válással fenyegetőzhessen? Hát nem szép dolog! Esetleg még éretlen a dologhoz (már bocs)...
2008. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetlen dolgot tudok elképzelni, amiért ennyire hirtelen és következetesen válni akarnék: a tettlegesség. Ha a vita hevében megütötted, még szép hogy válni akar. Ha nem történt ilyen, akkor egyszerűen egy nagyon érzékeny lelkű nőt fogtál ki magadnak.


Egyetlen dologgal vigasztalódhatsz: jobb ha most váltok el, mintha 2-3 gyermek után.

2008. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia!Hallottál már az érzelmi zsarolásról?Járj utána a neten.Nekem is van ilyen tapasztalatom 2 évig éltem 1 nővel,többször is játszott ilyet velem ez meg is ölte a kapcsolatunkat.Gyenge ember aki ilyet müvel.Gondolkodj el h mennyit jelentesz neki...Vagy csak 1 használati tárgy vagy akin uralkodnak.
2009. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!