Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A Párommal vagy nélküle tovább? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párommal vagy nélküle tovább? .

Figyelt kérdés

sziasztok.

2 éve élünk együtt a párommal,elsö évben albérletben laktunk,én költöztem oda hozzá,akkor így tűnt ésszerűbbnek.nekem nem volt munkahelyem,még gyesen voltam,akkor volt 2 éves a kisfiam.

páromnak jó állása volt,vezetőként dolgozott egy multicégnél,elég jól keresett.

összeköltözésünket követően én még sokáig nem találtam munkát,illetve csak alkalmit,aztán nagy nehezen elhelyezkedtem, a cég meg ahova kerültem,másfél hónapra rá becsődölt. :((

újra álláskeresés,megint csak alkalmi,kezdett nagyon elegem lenni...

egyik nap úgy éreztem ,hogy betelt a pohár ezen a téren,nem kilincselek tovább sehol,megkerestem a volt munkáltatómat,ahol még a gyerek születése előtt dolgoztam és érdeklődtem,hogy visszamehetnék-e...és jött a pozitív válasz,hogy igen,indulhatok is(külföldi cég,nagyon jó fizetés ), nagyon boldog lettem...párom kevésbé :(((

de elfogadta a döntésemet,kénytelen volt.én már nem bírtam elviselni tovább az állandó bizonytalanságot.

4 hónapot dolgoztam kint,aztán felmondtam,hazajöttem,mert párom válaszút elé állított,hogy vagy a kapcsolatunk vagy a munkám...

megint álláskeresés,reménytelenül,a pénzünk amit sikerült félretennem kint,egyre fogyott,nem bírtuk már fizetni az albérletet,ezért úgy döntöttünk,hogy elköltöztünk hozzám,vidékre családi házba.

párom kérte az áthelyezését,de nem tudták megoldani,így felmondott,vagyis mindenketten munkanélküliként költöztünk el.

hosszú hónapok megint álláskereséssel teltek,meg rengeteg vitával,hogy mi lett volna a jobb...mostmár dolgozunk mindketten,minimálbérért,de közben annyi tartozásunk,hitelünk gyűlt fel,hogy képtelenség kifizetni.

nem tudom hogy mi lesz,ha ráterhelik a házamra,akkor viszik azt is a fejünk fölül és ezt semmiképp nem akarom megvárni.

ti mit tennétek a helyemben?....

én szívem szerint kimennék újra vhová külföldre dolgozni,mert csak ebben látok esélyt,hogy a adósságainkat rendezni tudjuk,de a párom hallani sem akar róla.

de itthon sem érzi jól magát,a mostani munkahelyére is útál bejárni.

egyre több a vitánk emiatt,kezdünk eltávolodni egymástól.

úgy tűnik,minha ő nem akarna tudomást venni a pénzügyi helyzetünkről,nem foglalkozik vele,megissza esténként a 2-3 üveg sörét,és kész,majd csak lesz vhogy.elintézi ennyivel.

én viszont egyre jobban félek,hogy merre tartunk...nekem korábban sosem voltak anyagi problémáim,tudtam vigyázni a pénzre,szerettem volna elérni vmit az életben,nyugodtan élni.

ettől most nagyon messze vagyunk..


nem tudom mit csináljak.

ha van vmi ötletetek,segítsetek légyszi.

köszönöm :)


2013. febr. 21. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy. Ki neveli a gyereket? Szép történetet írtál le, csak hogy a sok problémában elvesznek a szülők és csak nő a gyerek, mint a gomba.


Kettő. Minek jöttél haza? Kit kellett volna maradnod, ameddig csak tudtál volna. Természetesen a gyerekért haza jöttél volna.


Tehát nagy pofa volt (neked is és a párodnak is), majd jöttek a hitelek. Aztán zűrzavar, majd most semmi. A gyerekek se apja, se anyja.

Ja és csak szólok, hogy nézegesd a férjedet, mert nagyot esett pofára és a napi 2-3 söröcske belépő az alkeszekhez. Minden alkoholista így kezdi.

2013. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ennyien válaszoltatok.

Őszintén megvallva,szeretem a páromat és ő is engem,de nagyon különböző a hozzáállásunk a dolgokhoz.

Én Franciao.-ban dolgoztam,3 évet korábban,és nagyon nehéz szívvel mondtam fel.

Ha kint maradok,idővel jöhetett volna ő is,mert azon voltam,hogy helyet intézzek neki.

De neki ez nem felelt meg,nem akarta.

Nem tudom ,hogy miért.

Én is azt érzem,amit Ti is írtok,hogy ő ilyen egy helyben toporgó,de nekem ez nagyon nem fekszik.

Főleg azért nem,mert van egy gyermekem,akiért felelősséggel tartozom,és akinek szeretném a jövőjét megalapozni.

Nagyon nehéz..beszéltünk már erről a párommal,számtalanszor,de hiába...komolyan azt érzem,hogy neki jó így,nyakig a hitelben,tartozásban,egyik napról a másikra élni. :(

2013. febr. 21. 18:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Aha, és a gyereket a nagyszülőknek szülted, hogy majd ők nevelik, még te külföldön vagy? Egyáltalán, hogy bírod nélküle, hogy tudod otthagyni, oké, hogy érte is teszed, hogy ne nélkülözzön, de szerinted téged nem nélkülöz? Pf...
2013. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!