Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi az esély hogy kitart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély hogy kitart mellette a szeretője?

Figyelt kérdés
A még férjem 31éves,a lány 19,most érettségizik,egyetemre készül,a férjem fizet feleségtartást az első feleségének,fizet gyerektartást nekünk,ezen felül tartozásai vannak,nincs pénze,lakása,autója,nyaralásra sem telik.Működhet ez hosszú távon nekik?
2013. máj. 16. 20:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Azt tudjuk hogy működhet. Az esély volt a kérdés.

De hogy utolsóra is válaszoljak:

A lány még felnőhet de a pasi ha eddig nem nőt fel már nem valószínű hogy fog...

2013. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
38%

20. Azért a 3.felet szidják itt most éppen, mert egy kis k*rva. : ) Aki családos emberrel kezd, vagy családos ember udvarlását elfogadja, az mind k*rva. :) Nyilván a férfi sem egy gerinces ember, és persze, csak azt tudják vinni, aki hajlandóságot mutat rá.. igen. De akkor se védje senki a kis rib*ncot.


A kérdésre válaszolva. A normális 19-20 éves lányoknak (én 21 vagyok) tényleg nem fontos, hogy a párja gazdag-e, tud-e nyaralást meg Gucci ruhát fizetni neki. Mert tényleg szereti.

De az ilyen ribik csak azért vannak náluk idősebb férfival, mert azt képzelik, hogy megkaphatják tőle az anyagi biztonságot. Az ilyenek általában jól megélnek az idősebb pasi pénzéből, de mellette fiatal fiúkkal is dugnak, mert megtehetik.

Ha a férjed ezekből egyiket sem tudja felmutatni a kis k*rvának, előbb-utóbb, de inkább előbb le fog lépni és keres egy másik idősebb, de jóval pénzesebb férfit.

Szóval ne aggódj szerintem. Fog még a férjed könyörögni, hogy fogadd vissza. De légy erős és hajtsd el a fenébe. :)

2013. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

Előző: az, hogy te nem kellesz az idősebb, pénzesebb pasiknak, nem jelenti azt, hogy mindenki más k*rva. Az szokott ilyen fene erkölcsös lenni, aki még sosem esett kísértésbe. Én szerelmes vagyok egy családos férfiba, de nem lesz köztünk semmilyen kapcsolat, mert így döntöttem, és r0hadt fájdalmas. De 19 évesen, tapasztalatlanul még őszintén bevallom, lehet, hogy belementem volna, mert még naiv voltam és minden szerelemről azt hittem volna, hogy ez örökké tarthat és ha elcseszem, nem lesz másik. Csak a véletlenen múlt, hogy akkor nem szerettem bele foglalt férfiba, és hirdethettem én is, hogy hú, én ilyet aztán sose tennék, mert annyival jobb vagyok ennél.


36/N

2013. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!