Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi az esély hogy kitart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély hogy kitart mellette a szeretője?

Figyelt kérdés
A még férjem 31éves,a lány 19,most érettségizik,egyetemre készül,a férjem fizet feleségtartást az első feleségének,fizet gyerektartást nekünk,ezen felül tartozásai vannak,nincs pénze,lakása,autója,nyaralásra sem telik.Működhet ez hosszú távon nekik?
2013. máj. 16. 20:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%

Ez miért nem mindegy neked? EZ már nem rád tartozik.


A kérdésre is válaszolva, szerintem nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat. A lány elmegy egyetemre, ott majd megismerkedik valakivel, akivel a közös életüket nem hátrányból fogják kezdeni. Gondolok itt arra, hogy nyugodtan lehet anyagiasnak nevezni, bár soha nem eszerint választok, de azért egy két felé fizetett tartás díj, + lakás és mindennek a hiány, két előző házasság nem egy diplomázni készülő lány álma. És ez így van jól.

2013. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha a lány ki is tartana mellette, a pasi hamarabb fog lelépni. 31 évesen "elfogyasztott" két feleséget, és most egy harmadik lánynak ígéri ugyanazt, amit előtte az első kettőnek. Ismerem sajnos ezt a típust... nem bír a fenekén megülni, amint talál valaki izgalmasabbat, már dobta is a 19 éves kislányt is...
2013. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%

30% az esély hogy mellette marad.

69% esély hogy nem,

1% az esélye hogy én vagyok Spartacus.

2013. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem normális, hogy egy elvileg szellemileg érett ember, aki már túl van váláson és gyereken is, egy tapasztalatlan kislánnyal kezd, akinek még ott van a tojáshéj a fenekén. Ez inkább betegesnek nevezhető, vagy csak egy kis Q-t akar maga mellé, aki miatt nem kell felelősséget vállalnia. Eddig az összes nagy korkülönbséges kapcsolat ilyen volt, ahol ismertem mindkét felet. Az egyiknél még le is tagadta a barátnőjét a pasas, szegény csajnak meg nem esett le, hogy igazából mire kell neki. Szóval én inkább a csajt sajnálom a butasága, vagy a szegényes lelki világa miatt.
2013. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 strikeman ***** válasza:
76%
Ha ez megnyugtat NEM FOG működni! Egy 19 éves lánytól nem lehet elvárni komoly dolgokat. Nagy részüknek még naponta változik a személyisége :D! Tisztelet a kivételnek!
2013. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Hol éltek, ha van olyan, hogy feleségtartás?
2013. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
A lány büszke rá,hogy elszakította tőlünk,miközben tudta hogy babát várok, tervezett babát. Én nem sajnálnám szegényt.Az pedig hogy EZ miért érdekel?Nem akarom hogy nekik jó legyen,semmi orbitális házasságtönkretevő hibát nem követtem el,mégis én lakok a szüleimnél 2picivel,neki jut a szerelem meg a boldog babázás pár órában,nekem a kőkemény mindennapok,egyedül.Ezért latolgatok,tudom fölöslegesen.
2013. máj. 16. 22:22
 18/33 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem, miért a lányban látod a bűnbakot. Ő csak egy csitri. Ő senkinek nem tartozott sem hűséggel, sem felelősséggel.

Aki ebben a szituban szemét módon viselkedett, az a kedves férjed. Ő esküdött hűséget, mégpedig neked. Őt okold azért, ami történt. Ha ő hű akart volna lenni, akkor senki nem tudta volna megingatni a kapcsolatotokat, még ez a lány sem. Ja és okolhatod magad is, hogy ilyen, nyilvánvalóan jellemtelen emberrel tervezted a jövődet.

2013. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, de okos valaki. Biztos olyan valaki, aki sosem tévedett. A kérdező meg direkt rosszat akart magának, igaz?
2013. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
53%
Én azt nem mondtam. Csak nem értem, ha valakit megcsalnak, miért a harmadik felet szidják, és neki kívánnak rosszat? Igen, beledúlt egy házasságba, de ki tehet róla, hogy megtehette?
2013. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!