Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen esetben mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tennétek? Elválnátok? Vagy kibírnátok még 1 évig?

Figyelt kérdés

1 éves a lányunk. A férjem a szülés óta minden ft-al elszámoltat, de ő magának ugyanúgy megvesz dolgokat. Ha mondjuk kéne a lányunknak ruha és neki valami a számítógéphez, azt veszi meg. Szerinte ez így van jól, hiszen az ő fizetése.


Nekem ebből már elegem van, kerestem bölcsit, beszéltem a főnökömmel és el akarok válni. De anyukám szerint ez apróság, a férfiak iylenek, a nőknek az a dolga hogy egyben tartsa a családot. Mert a nők erősek, így vannak kitalálva.


Ti mit gondoltok?


2013. jún. 6. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
33%
Lemaradt: ma már a házasságot is próbálgatni akarják (pedig nem lehet, a különélést is előbb próbálgatni kéne, aztán véglegesíteni, ha muszáj!
2013. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek azokkal, akik a gyerek igényeit tartják a legfontosabbnak. A férj igényei nem előzhetik ezt meg. Dönts jól, drukkolok neked!
2013. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
90%
Válás, és vége a problémának.
2013. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 A kérdező kommentje:

Én nem bánnám a külön kasszát, szerintem az is megoldás lenne. De neki az sem tetszett.


Azon is sokat godnolkozok, hogy mi lesz ha munkanélküli leszek? Vagy beteg? Vagy táppénzen a gyerekkel? Akkor majd nem kapok enni, mert az ő fizetése?

2013. jún. 6. 14:58
 45/77 eper anna ***** válasza:
53%
Fontos a kérdés. A te lakásodban éltek?
2013. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 A kérdező kommentje:
Igen. Bár ezt természetesen nem hozom fel a viták alkalmával. Házasok vagyunk, közös a lakás.
2013. jún. 6. 15:22
 47/77 eper anna ***** válasza:
73%

Nem érzi a magáénak, mert jogilag a tiéd, ezért úgy van vele, hogy fizesd nyugodtan a rezsit...

Nem hajlandó beszélni az anyagiakról? Közös kassza?

2013. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
91%

Ez durva. Számomra felfoghatatlan, h mire 1 éves lett a pici, ennyire eltérően vélekedtek, és az az ábra, h együttélésre képtelenek vagytok.


Nagyon érdekelne, hogy anno, mikor kimondtátok az igen-t, hogyhogy ennyire nem láttátok, h mit hoz a jövő. Ha megkérlek, leírnád, h milyen volt az elején, és milyen gondolatokkal/érzésekkel vágtatok bele a házasságba? És miként jutottatok el idáig? nagyon megköszönném.

2013. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:

Sokmindenről beszélgettünk gyerekvállalás előtt, erről is. Kiszámoltuk mennyit fogok kapni, mi mennyibe kerül, hogy fogunk kijönni anyagilag. Akkor úgy tűnt, egyetértünk.

A tgyás alatt még rendben voltak a dolgok, odaadta a rezsi felét, én mindent meg tudtam venni.

De most a gyed 70e-rel kevesebb, azóta már nem fizeti a rezsi felét valamiért. Csak akkor ad pénzt ha könyörgök, de akkor is puffog. Vagy nem ad. Ha meg a gyed-ből veszek el, akkor a számlákra nem marad elég.

Én sem értem, mitől változott meg. Már próbáltam arra is rábeszélni hogy menjünk szakemberhez, de nem akar.


Járunk el együtt a baba 3 hónapos korától. Nem értem, miért csinálja ezt.

2013. jún. 6. 16:23
 50/77 anonim ***** válasza:
43%

10-es vagyok. Miért lettem lepontozva??

Csak mert azt tanácsoltam a kérdezőnek, hogy beszéljen a párjával?!

2013. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!