Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő telt el egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telt el egy hosszú kapcsolat után, hogy felvállald a volt párod elött, hogy már új kapcsolatod van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ez attól függ hogy váltatok el... ha normálisan, és inkább te eröltetted hogy menjetek szét, esetleg ő még érez is valamit akkor ne állíts elé az új pasiddal 1 hét múlva.
2013. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Szerencsére egyikkel sem vagyok napi kapcsolatban, úgyhogy nem is társalgunk. Így egyrészt köze sincs hozzá, másrészt be sem jelentettem neki.

Magadra gondolj, ne az exre. Amikor te úgy érzed, hogy komoly a dolog.

De nem is értem, miért fontos tényező az ex, ha már ex??

2013. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ennek szerintem max akkor van jelentősége, ha gyerek is születik a hosszú kapcsolatból, illetve az új kapcsolat oda is költözik a nőhöz. akkor már van joga tudni az exnek, hogy még is melyik pszichopatával van kapcsolatba a gyerek...


de amúgy tényleg semmi köze hozzá... én már az első pillanattól felvállalom mindenki előtt, ha új kapcsolatom van, és ha úgy érzem, hogy fel akarom vállalni. nem fogok azért titkolózni, hogy az exnek jobb legyen

2013. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hosszú kapcsolat 15 évet jelent. Házasság, az első gyerekkori szerelem volt. Nem ment tovább fél éve külön költöztünk, még nem váltunk el. Nem régóta van más, de elöbb utobb fel kell elötte is válalnom. kérdés mikor jön el az ideje....
2013. jún. 25. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 13 év után váltam el, és a mai napig jó viszonyban maradtam a volt párommal. Azért, mert ex, nem azt jelenti, hogy akkor soha többet nem beszélünk, kivéve persze ha a szétválás oka valami nagyon durva dolog volt. Mi intelligensen váltunk el, és nagyon jóban vagyunk. Egyszerűen felmértük, hogy mi ketten nem illünk össze.

Nekem már van párom, neki még nincs. Én körülbelül fél évvel később mondtam el neki, miután lett párom.

2013. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 év házasság és a válásunk után 1,5 hónappal később kezdtem találkozgatni mással (a mostani férjemmel). Én felvállaltam. Azt gondolom, válás után a magánéletem csak rám tartozik. Rákérdezett, őszintén elmondtam. Kicsit feszült volt, de tudta, hogy semmi köze hozzá.
2013. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8evig voltam egyutt a volt ferjemmel, van kozos gyermekunk.. 2eve mentunk kulon elegem lett az anyja uszitasaibol, az utolso ev maga volt a pokol...mar semmi testiseg, semmi kedvesseg.... Serult gyermekunk van, nem kevesbe kerul a fejlesztese, es apuka ugy dontott nem tartja el a tornaszokat, es nem hajlando ezert dolgozni... Ez igy ment par honapig, en meg ot nem akartam eltartani... Haza koltozott anyucihoz, ott is kell dolgoznia es persze dolgozik is... Idokozben lett uj parom, nem vagytam ra de teljesen elcsavarta a fejem :) ma vagyunk 20honapja egyutt tokeletes a kapcsolatunk, elfogadta es szereti a gyerkocomet.. Szulei is elfogadtak minket. O is elvalt egy idosek a fiuk. Exem mai napig nem tud az uj eletunkrol.. Lathatasra en viszem a fiunkat. De szerintem addig van nyugalmunk mig nem tudja mindezt. Utobbi idoben bekattant.. Es persze anyuka is... Ha normalis a viszony az ex-el akkor egy ido utan celszeru elmondani, ha nem normalis jobb "titkolni"...
2013. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!