Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, ha néha megüt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha néha megüt a férjem, mikor ideges?

Figyelt kérdés

Nem tudja kezelni, ha vitázunk vmin, az arcomat nem üti meg, csak máshol. Utána próbál bocsánatot kérni, de már ott tartok, h ezek után nem tudom elviselni, ha hozzámér. Ezt ő nem érti és akkor megint durván beszél velem.

Fogalmam sincs mit tegyek.


2013. júl. 4. 16:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
94%
Azt, amit eddig. Hiszen tipikus áldozat vagy. Ha ellenedre lenne elhagynád/nem mentél volna hozzá.
2013. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg fogalmad sincs?


Segítek. Előveszel egy táskát, belepakolod a legszükségesebbeket, elmész a családodhoz, barátokhoz, beadod a válópert, élsz boldogan.

2013. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Az ilyen tipikus okoskodós válaszoktól kiméljetek már meg. Köszi!
2013. júl. 4. 16:14
 4/61 anonim ***** válasza:
93%
Költözz el, válj el.
2013. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Akkor milyen választ vársz, könyörgöm? Én tudod mit tennék? Úgy rúgnám tökön legközelebb, hogy csak szólna.Nesze, b+, én is tudok neked fájdalmat okozni.Ja, én is ideges voltam, bocsi.
2013. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy tipikus válasz? Vagy tűröd továbbra is a verést vagy elválsz tőle. Más megoldás nincs.
2013. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
96%
Istenem, de sötét vagy. Lehet lepontozni egészen nyugodtan, de ha annyi eszed nincs, hogy egy ilyen embert otthagyj amilyen hamar csak lehet, akkor erre nem is lehet mást mondani, csak azt, hogy MEGÉRDEMLED!
2013. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
95%

Közös a lakás, a tiéd vagy az övé?

Költözz el vagy tedd ki őt. Add be a válókeresetet.

Azt ne tűrd el, hogy a férjed megüssön.

2013. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
94%
Menekülj, amíg nem ver agyon.
2013. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem mit vársz? akkor várj, mondok mást. Még adj a kezébe egy ütőt is!! Utána dícsérd meg, hogy milyen ügyes volt!
2013. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!