Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem értem h miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem h miért viselkedik így ha egyszer ő ragaszkodik a váláshoz?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5éve vagyunk együtt, van egy 3éves kisfiúnk. Az életünk a gyerek születése után teljesen felfordult, bár már a terhesség alatt elhidegültünk, mivel én nem kívántam a testi kontaktust. Miután megszületett a kisfiúnk én depressziós lettem, a férjem egyáltalán nem segített, sőt menekült otthonról. És mire már nagyobbacska lett a gyerkőc próbáltam volna a kapcsolatunkat helyrehozni, a ő azt mondta h már nem kíván meg h fogyózzak... stb. Erre én berágtam h nem élem le az életem így, hogy csak egymás mellett élünk és nincs köztünk semmi, sőt nem segít, nem úgy áll a gyerekhez ahogy egy apától elvárnám (mindent én csináltam: bolt, főzés, takarítás, játszótér). Erre ő elcuccolt anyósékhoz és beadtuk a válást. Én győzködtem h még ne adjuk be a válást, próbáljon meg változni, de ő azt mondja már nem képes a változásra.

De mióta elment teljesen ki van készülve, bár azt mondja h nem szeret csak mint a gyereke anyját. Nem alszik éjszaka és kezd úgy viselkedni a gyerekkel ahogy eddig kellett volna. Sőt, elmentünk együtt egy kis családi kiruccanásra is, ahogy nagyon jól éreztük magunkat.

Mikor bevittük a bíróságra a válási papírokat (piros szemekkel érkezett és totál idegesen), az ajtóban azt mondta h elég szomorú h itt tarunk aztán jó mélyen a szemembe nézet mintha várna vmit... De nem mondtam semmit. Néha úgy érzem h nem igazán akarja ő ezt, de a szavai meg azt sugalják h igen... Nem értem a viselkedését, most olyanokat is megtesz nekem vagy a gyereknek ami eddig nyűg volt neki. Miért teszi ezt???


2013. aug. 3. 12:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%

Itt a pasi a hunyó egyértelműen!!! Ő volt a hibás nem te!!! Ha pár kg felesleggel nem fogad el, meg nem értette meg h a terhesség alatt nem mindenki kivánja a sexet, ez az ő hibája...

am sztem adj neki még egy esélyt, hátha változik.. felesleges szarok miatt elválni

2013. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

off: az én történetem röviden....a te férjed egy s.ggf.j, aki csak kifogásokat keres, a nyomorúságában.Én 11 hónapja szültem a harmadik gyermekünket, 38 éves vagyok, 53! kg, akkor is annyi voltam, mikor kijöttem a kórházból. Se egy terhességi csík, se egy cm narancsbőr, mások szerint sok 20 éves megirigyelné az alakomat. ( ez nem nagyképűség, csak a történet miatt fontos) Mikor Szofi lányom 3 hónapos volt, kiderült a legnagyobb közösségi oldalon, hogy ausztriában (mivel kint dolgozik) nője van. Soha semmiben itthon nem segített, én próbáltam jó feleség lenni, és mindenben megfelelni, szex is volt mindig!, még a terhesség alatt is.

És itt jön a csavar, egy nála 6 évvel idősebb mangalica disznó, aki még rettenet ronda is, szóval ezért a nőért dobta a családját, most lesz a második válóperünk. Tehát ő egy kövér nő matt ment el. A kicsi fél az apjától, nem is ismeri, mikor meglátja üvölt.

Egyszóval a férjed csak kifogásokat keres, semmi mást, ha rám hallgatsz, új életet kezdesz. A válóper előtt ugyanezeket a szavakat mondta nekem mint a te férjed.

Ez az én történetem. :)

2013. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!