Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért viselkedik egyre agressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik egyre agresszívebben a párom velem?

Figyelt kérdés

Hét éve együtt vagyunk, 3 évet a szüleinél éltünk és most egy éve van közös lakásunk. Most már szinte mindennapos, hogy megpofoz. A vitáinknak mindig ez a vége: nem tudjuk higgadtan kezelni és egy apróságból is elefánt lesz nálunk (meg a pofon...). Ilyenkor ő fogja magát, hogy elmegy, kint alszik a kocsiban, sörözik az egyik közeli benzinkútnál. Én meg aggódom és inkább eldugom a slusszkulcsot (tudom, nincsen jogom hozzá, de nincsen más eszköz a kezemben). Aztán ezen ő bepöccen és midnenféle múltbeli sérelmeket vág a fejemhez (amik már régen történtek). Én már nem kiabálok vele, némán tűröm és ő ilyenkor megpofoz...sajnos nem egyszer, hanem sokszor egymás után. Azt mondja, nevelő célzattal teszi, mert "anyám" képtelen volt megnevelni engem. Régen nem viselkedett velem ilyen agresszíven, most meg (tegnap) azért pofozott meg, mert el mertem menni aludni, mivel egész nap a monitor előtt dolgoztam és fájt a fejem. Ahelyett, hogy törődne velem, ezt kapom.


Anyum szerint én vagyok a hülye, mert eltűröm. Lehet, de még mindig reménykedem abban, hogy "visszajön" az a szelíd, jámbor pasi, akibe 7 éve beleszerettem.


Szerintetek is hülye vagyok?


2012. júl. 27. 10:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy. Én férfi vagyok, de most nem akarok ezzel jönni, hogy én sose pofoznék meg stb stb. De amúgy valszeg nem. De, hogy jót akarsz és ezért is? Áh figyi mi a jó benne? Félsz változtatni? A gyerekeitek ezt lássák majd? Ne légy buta.
2012. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ezt eltűröd akkor tényleg igen nagy hülye vagy már bocsánat! Ha életed végéig arra vágysz hogy megverjen egy idióta,aztán ha szülsz gyerekeket neki majd azokat is agyonverje "nevelő" célzatból,akkor megérdemlitek egymást..

Sürgősen lépj le,tönkre fogsz menni!

2012. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyudnak van igaza. A 7 évvel ezelőtti álarc volt, ez ő valójában.
2012. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad tűrnöd, mi lesz így veled, a végén meg ...á, arra nem is merek gondolni! Nem tudod idegenekkel megveretni, hogy érezze, de jó is az?
2012. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: igen, az vagy. És minden egyes nappal egyre hülyébb leszel, amíg mellette maradsz.
2012. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hagyod ott, akkor hülye, igen. Sem fizikai, sem lelki erőszaknak nincs helye egy párkapcsolatban (hozzáteszem: női részről sem).
2012. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy miért viselkedik így, így viselkedik és ez nem normális. Ha anyukád fogná magát és minden átmenet nélkül jól nyakon vágna, egész biztos, hogy felháborodva visítoznál. Egy idegentől meg eltűröd? Téged már az anyukád sem fenyíthet, nem hogy egy akárki más, még ha a "párodnak" nevezed is.
2012. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Tudat alatt én is hülyénet tartom magam, különben nem így tettem volna fel a kérdést. Ha én olvasom ezt a kérdést és kommentelek rá, valószínűleg én is ugyan ezt írtam volna rá: tényleg hülye vagy.

De így benne lenni, átélni és szubjektíven dönteni nehéz. Még mindig nem tudom felfogni, hogy iylen ember lett belőle. Már sokszor olyan érzésem van, hogy én vagyok a hibás, hogy ezt történik, mert folyamatosan engem okol. Azért is, hogy ő így viselkedik velem. Szerinte mindennek én vagyok az oka.

2012. júl. 27. 10:38
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly?


Nem értem ép eszű emberek miért tűrnek ilyeneket? Nem hiszem el hogy ezek után még szeretni tudod....még ha vissza is változna ezek a napok már megtörténtek, és akkor retteghetsz életed végéig mikor tör rá, és a gyerekekkel is ilyen lesz-e kell ez?

2012. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél önző és ne félj változtatni. Ilyennek akarsz majd gyereket szülni? Mert gondolom egyszer szeretnél..
2012. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!