Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3éves gyerek láthatásának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éves gyerek láthatásának meghatározása? (mennyi időre, mikor) ilyen korban is van pszichologus vizsgálat ha tudomásunkra jut a gyerek által hogy bántották?

Figyelt kérdés
Mi van abban az esetben ha már megvan a bìrósági határozat és az anya ennek ellenére is eltilt a gyerekemtől??
2013. aug. 8. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha odamész láthatásra nem enged be?

Miért váltatok el?

Kitől tudod, hogy bántja valaki a gyereket?

Mit mondott a gyerek?

2013. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, 4 éves kortól tudja a pszichológus vizsgálni a gyereket. (3 vagy 4, de a 4 rémlik). Rajzoltatják.


Ha meg van a bírósági határozat és nem enged találkozni a gyerekkel, akkor bűncselekményt követ el az anya. Odamész, nem adja, kihívod a rendőrt. Vagy csak simán bemész a rendőrségre és feljelented.

Én bemennék a helyedben a gyámhivatalhoz és ott mondanám el ezeket.

Az ilyen szülői magatartás a gyerekelhelyezés megváltoztatásához is vezethet.

2013. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A gyámhivatal sz..t se csinál.kértem a gyerek védelembe vételét 3 hónapja és semmi nem történt.még nincs bìrói határozat de most sem engedi látni a gyerekemet.fel sem veszi a telefont.ki sem jön ahova most költözött.csak kiváncsi vagyok hogy mi lesz a jövőben.mire számìtsak.a gyerek mondta el hogy megütötték mert eltört véletlenül egy napszemüveget és rögtöna fejéhez kapott és sìrt már majdnem hogy nem akarja hogy bezárjam.durva!

Azért váltunk el bár csak élettársi kapcsolatban voltunk mert az anya meglopott amìg dolgoztam minden nap.nem főzött,nem takarìtott és állandóan a téren csavargott a gyerekkel.a pénzt meg költötte.sokat veszekedtünk.a gyerek előtt nekem vágta a babakocsit és nem akartam hogy a gyerek ebben nőjjön fel!eddig fizettem neki mindent!!

2013. aug. 10. 07:09
 4/7 anonim ***** válasza:

"már majdnem hogy nem akarja hogy bezárjam."


Ez értelmezhetetlen.

2013. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fordulj ügyvédhez, és kérj orvosszakértői vizsgálatot. Az ügyvéd fogja tudni, mi az eljárások menete.

Addig is itt kérj szakmai tanácsot:


www.jogiforum.hu

2013. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bírósági határozatot be kell tartani. Fordulj gyámügyhöz. Van már bírósági határozatod a láthatásról?


Most veri a gyereket, vagy egyszeri alkalommal kikapott a kicsi? Az utóbbival sem értek egyet, mielőtt megköveztek, de azért lássuk be, hogy van különbség a bántalmazás és a pofon között. Ismétlem, én az utóbbit sem alkalmaznám sohasem.

Tehát rendszeresen veri a gyereket?

2013. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem az anya hanem a nagymama és annak élettársa üti meg és zárja be ha nem tetszik nekik amit a gyerek csinál.erről a gyerek mesélt.hogy bizonyìtanám??nem tudom hányszor kapott ki.az elhelyezést beadtam de még hónapok vannak a tárgyalásig!és nem láthatom a gyerekem.a gyámügy tojik rám,a bìrónő nevet a dolgon.

3 éves.milyen itéletet hoznak mikor.mennyit láthatom,vihetem??nagyon hiányzik!!

2013. szept. 6. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!