Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan törödjek bele hogy vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törödjek bele hogy vége?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom 19 éves fejemmel kiverni a voltbarátnőmet 3 hete vége lett a 9 hónapos kapcsolatunknak és isszonyatosan szeretem , de ő lese szar nem akar velem beszélgetni pedig nem csináltam semmit azért lett vége mert egyedüll akart lenni vége lett rá 6 napra kavart egy fiúval 15 éves volt a volt barátnőm nemérdekelt a kor mert azt hittem agyilag tényleg ottvan de hatalmasat buktam , naponta szinte sírok utána , folyamatosan a haverjaimat basztatom hogy mit írt ki ? kivel van ? és idézek egyet amit írt nekem ( nem fogok a karjaidbe ugrani ................... HAGYJ BÉKEN

EZ A G**I FACEBOOK 48 ÓRÁIG NEM TILTHATLAK LE UGY H NE IRJ KÖSZII ) ezt írta mert csak megkérdeztem hogy , hogy elfelejtette azt a csodás 9 hónapot ? most mit tévő legyek ? nagyon nagyon szeretem de nem bírom elfelejteni kérlek valami jó tanácsot adjatok mert már nem bírom


2013. márc. 20. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit vartal egy 15 evestol??Igen is szamit a kor!Felejtsd el...
2013. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy hiányzik. Nyűglődj, sírj magadban, még ez 3 hét után bőven belefér, de szállj le róla is, és a haverjaidról is ezzel a témával. Ismételgetheted 100x is, hogy dehát hiányzik és szereted, attól még nem fogod jobban érezni magad ha mindig tudod kivel mit csinál. Már nem vagy benne az életében, és nem is leszel, foglalkozz a sajátoddal. Járj el bulizni, sportolni, szemezgess, ismerkedj más lányokkal. Nem mondom hogy hamar jobb lesz, de lassan igen. Tapasztalat. De most pontosan azt teszed, ami a legrosszabb ilyenkor. Ő volt, nincs, kész. Temesd el magadban, tiltsd le facebookról is.
2013. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem érted? :((((((((( NEM MEGY !!!! miatta sírok miatta nem eszek rendesen stb.. , azt hittem az elején hogy nem 15 éves . soha nem volt olyan barátnőm amilyen ő volt ... 6 hónap tök jó telt sőt rettenesen jó telt hullócsillagot néztünk stb... gyönyörű emlékek törnek fel bennem 7-8-9 jónapba kibontakozott teljesen és ez lett , hihetetlenül fáj sőt kegyetlenül ahogy bánnik vele és az a tudat hogy nem lehet velem :(
2013. márc. 20. 16:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és még egy dolog: ne foglalkozz azzal, hogy kivel jár éppen. Járjon akivel akar, ha tudsz róla, csak rosszabb lesz.
2013. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2 válasz adónak üzenném , ho gykösszönöm a tanácsait , találkozgatok nőkkel de valahogy minden nőbe őt keressem hihetetlenül szerelmes lettem ebbe a lányba és akármit teszek nem bírom elfelejteni 9 hónap alatt mindennap együt voltunk minden áldott nap...
2013. márc. 20. 16:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkiben őt keresd, ez egy darabig így lesz. DE minél több embert ismersz meg, minél több csajhaverod lesz, és minél több idő telik el, rá fogsz jönni hogy nem csak az ő személyiségjegyei lehetnek jók, minden emberben van érték, csak észre kell venni őket. Benne ez meg az volt, a másikban pedig lesz valami ami benne nem volt, de nagyon jó. Találni fogsz olyat, akit szintén így fogsz szeretni egyszer. A lényeg, hogy zárd ki az életedből teljesen. Ha este lefekszel, és elkezded felidézni az emlékeket, tereld el a gondolaidat, és kezdj el gondolkozni azon hogy mit fogsz csinálni holnap, stb... ha mégis rá gondolsz, próbálj a rosszra gondolni. Nem tudom hogy vagy vele, engem eleinte kifejezetten megnyugtatott ha a szép dolgokra emlékeztem, de aztán mindig tudatosult bennem hogy ez a múlt, és minél többet merengek rajta, annál jobban fog fájni. Próbálj ne mindig a szép emlékekre koncentrálni.
2013. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kösszönöm aranyos vagy , csak tudod az bánt a legjobban hogy én ilyen lelkis vagyok írtam neki facebookon nagy regényeket hogy mennyire szeretem a kép alatt 480 megosztás volt annyian megosztották azt a képet mert olyan szép és romantikus volt , erre most derül ki hogy utálja a csöpögös fiukat meg hogy sajnálatból volt velem ...az utolsó 2 hónapba... hát egyáltalán nem ezt érdemlem . Mindent megtettem érte de szó szerint mindent mindig elmentem hozzájuk a fontos mecseimet kihagytam , hanyagoltam a haverjaimat , csak vele voltam . és ezt kapom hogy még letilt facebookról és nem akar velem beszélni DE MIÉRT NEM?! megkérdeztem azt írta mert hogy már az idegére megyek és hogy falra megy tőllem annyit írok neki hogy ( Szia , mizujs ? ) erre ő nem hagynál már békén ? ez mi?! NEM EZT ÉRDEMLEM MEG !!! nagyon nem
2013. márc. 20. 16:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire futni egy lány után, nem szabad. Megteszel érte mindent, oké ez szép és jó, de kihagyod a hobbidat, hanyagolod a haverjaidat? Ezt ne. Mikor azt mondják, hogy egy kapcsolat 2 emberről szól, az úgy is értendő, hogy magaddal is foglalkozol, nem csak vele. A leírtak alapján viszont te magad megszűntél létezni, és csak egy olyan ember lettél aki szereti őt, és ennyi. Ez nem elég. Te sem azért szeretsz valakit, mert ő szeret téged, hanem azért aki ő maga. Foglalkozz máskor magaddal is.
2013. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, tudom, könnyebb valaki másban megtalálni az élet értelmét, mint magunkban, de nem ilyen egyszerű az élet.
2013. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyi, ha a szakításotok után 6 napra kavart egy sráccal, (ki tudja, lehet hogy előtte is megvolt már neki a srác, csak épp akkor szakított veled) akkor esélytelen. Egy 15 éves kislány nem fogja fel, hogy mit okoz a másiknak. A másik. Hogy írhat vissza neked ilyen üzenetet? És komolyan emiatt a lány miatt sírsz? Gondolj bele úgy írt neked, mint egy utolsó kutyának. Elképesztő. Mikor ott hagyott a barátom két év járás után, és közölte msn-en hogy vége, akkor hidd el én nem három hétig bőgtem miatta. Az első három hétben csak gyógyszerrel tudtam elaludni, és nem tehettem meg azt hogy nem megyek suliba, mert anyám kizsigerelt volna. Tereld el a gondolataidat, tényleg annyira, hogy ne rá gondolj. Mert aki így beszél a másikkal, így reagál valamire, nem pedig úgy, hogy higgadtan SZEMÉLYESEN elmagyarázza a helyzetet, az nem érdemli meg, hogy miatta sírj. Tudom rohadtul közhelyes amit írok, de hidd el, hogy idővel nem fogsz rá gondolni. Sőt talán 19 éves fejjel, találsz magad mellé egy korban jobban hozzád illő lányt. Talán olyat, aki nem kezd el kavarni egy másik pasival egyből. Szóval fel a fejjel. Idővel rendben leszel :) (Nem tudom mennyit segített, de remélem most nem vagdosod az ereidet)
2013. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!