Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni szeretnék de öngyilkossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni szeretnék de öngyilkossággal fenyegetőzik a férjem mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nem tudok mindent leírni,visszaadni, mert ez hosszadalmas folyamat volt ,hogy idáig jutottunk próbálom nagy vonalakban leírni a dolgot, a végkifejlet a lényeg:


Nos 13 éve vagyunk házasok 2 gyermekünk van,fiatalon kerültünk össze és az évek folyamán ellaposodott a kapcsolatunk,nem mondom ,hogy csak az Ő hibája.Az enyém is,nyilván egyikőnk sem adott bele annyit amennyit.Legfőképpen sajnos a férjem nem tett semmit hiába kérleltem foglalkozzon velünk többet "szeretgessen"nem tudott belsőséges viszony kialakulni,nem tudtunk megbeszélni dolgokat,egy idő után hiányzott a közös téma. Házicseléd lettem tulajdonképpen ,nem egy nő.

Sajnos a szex sem működött már egy idő után.

Anyóssal élünk ez sem segíti a kapcsolatot és mikor vita van anyóst helyezi előtérbe .Idén januártól Ő elkezdett nézelődni más nők után,eleinte bántott most már nem.Kiszerettem az évek folyamán a férjemből.Egy vita folytán kirobban az új nő szerzeménye, a válás/elköltözés dolog,mondtam neki nyugodtan keressen más nőt éljük az életünk fiatalok vagyunk...erre öngyilkossággal fenyegetőzik?(felakasztja magát)Nem merem feszíteni a húrt nehogy megtegye viszont én szeretnék tovább lépni boldog lenni.Mit javasolnátok?



2013. aug. 17. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lépj! Nem te vagy a felelős más hülyeségéért, ne tedd tönkre az életed! Ahogy írod, házicseléd lettél, nem működött a szex, a férjed csajozott, szeretőt tartott, most meg öngyilkossággal zsarol. Egyértelmű, hogy nem szeret. Akkor meg?
2013. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Érzelmi zsarolás. Ne engedj neki! Ha látja, hogy ez téged nem érdekel és nem tud hatni, akkor abbahagyja. Ha öngyilkos akarna lenni, akkor megtenné, de ez csak fenyegetés!
2013. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%

Mond meg neki: milyen kötelet kérsz kedves? veszek egyet jó, mikorra kéred?


Bocsi, de útálom az ilyen kis senki zsarológépeket.

2013. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat,azt kifelejtettem a storyból,hogy volt ilyen már hogy elköltöztem kb 5 éve de akkor meggyőzött hogy kezdjük újból jobb lesz ... sajnos ideig óráig "jobb" volt de visszasüllyedtünk.Most megint hogy felmerült a válás megint pengeti a témát ,hogy rendbe akarja hozni a kapcsolatot-én nem szeretnék elvesztegetni megint 5-10 évet az életemből mikor tudom h semmi sem változik innen anyóst mellől nem tudunk költözni ,valamint az ember (férjem) nem tudja levetkőzni önmagát.( a nőivel nem tudom volt e valami meddig jutottak,ez utóbbiról tudom hogy csók is csattant - de nem tudom fogadni a közeledését ezek után)
2013. aug. 17. 12:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a zsarolást. Én lépnék, egy életem van, nem vagyok Teréz anya.
2013. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj a zsarolásnak. Válj el, költözz el, majd észbe kap. Ezek után nem a te problémád.
2013. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is fenyegetőzött amikor váltunk, egyszerűen figyelmen kívül hagytam. Már előtte is volt szeretője, abszolút nem is volt benne logika.


Felhívtam az anyósomat, hogy állítsa le a fiát, mert éjjel hívogatott, amikor már nem is lakott itthon, hogy na most köti fel magát. Többet nem fenyegtőzött, mondjuk engem végül megutált az anyósom, de ez van, ennyi belefért.

2013. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 MRC31 ***** válasza:
100%
Az érzelmi zsarolás egyik legdurvább formája. Akar egy házicselédet (téged) és mellé egy szeretőt. Így akar sakkban tartani, megfélemlíteni, pórázon rángatni.
2013. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 MRC31 ***** válasza:
Próbálj beszélni a fejével észérvekkel, hogy ami nem megy azt kár erőltetni. Ha nem akar meghallgatni akkor mondd, hogy - rendben beszéljük meg, hogyan kezdenénk újból? A lényeg, hogy logikával érvelj - megpróbáltátok és nem ment.
2013. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sajnos az a baj amikor kibukott belőlem hogy én nem akarom ezt tovább meghallgatott,és kiment a szobából.Másnap ugy csinált mintha mi sem történt volna.... furcsa egy fazon.

És ha belemegyek vele ilyen beszélgetésekbe akkor azthiszi nyitott vagyok az újrakezdésre.

Ördögi kör..mondtam igen neki azt is hogy anno is újrakezdtük és nem változott semmi... és nem érti meg... nem akarja felfogni hogy én "úgy" nem szeretem hogy még 20-30 évet leéljek mellette... szeretem mint embert (ezért is aggaszt a fenyegetőzés) de nem vagyok szerelmes és nem szeretem mint férjet.

2013. aug. 17. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!