Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hét év kapcsolat után úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hét év kapcsolat után úgy érzem magam, mint E. T. aki randiföldre tévedt, ez normális?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok veszve. Nemrég ért véget a kapcsolatom és valahogy minden furcsa. A randik nem úgy alakulnak ahogy számítok rá, nem értem az emberek jeleit körülöttem. Nem tudom mire mi a helyes válasz.

Nektek mennyi idő kellett, hogy visszarázódjatok a randizásba?


28/L


2013. aug. 18. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszerű, egyenes nő vagyok, mentes minden női rafinériáktól. A hozzám hasonló férfiakat részesítem előnyben.

Alapban nem randiznék olyannak, "akiknek a jeleit értenem kellene", vagy akiknél ügyelnem kellene arra "hogy kérdésiere mi a helyes válasz", amit hallani akar.


A randi az randi, és nem casting. Ha nem megy a randizás, akkor nem biztos, hogy veled van a gond.

2013. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

7 év nem olyan eget rendegően hosszú idő, hogy teljesen megváltozott volna a randizás, illetve a korod se indokolja, hogy úgy érezd megváltozott minden.

Már nem vagy 21 éves, természtes, hogy másképp látod a világot, tapasztalt lettél. Szerintem 21 éves fejjel való szemléletre emlékszel, na akard most is azt látni mint akkor. Biztos belerázódsz, add magadat, ne agyalj, hanem a pillanatban érezd jól magad. Az is lehet, hogy még erősen benned él a7 éves kapcsolatod, olyankor nehéz nyitni mások felé.

Ha az igazival találkozol, vagy legalábbis valakivel, aki illik hozzád, biztos, hogy minden természetes lesz majd.

Próbáld élvezni, 28 évesen még buli a világ(később is :))

2013. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!