Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebben a helyzetben ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti mit tennétek? Bocsi, picit hosszú lett.

Figyelt kérdés

Nagyon "megkötve" van a kezem,de nem szeretnék belenyugodni.A lényeg h van 1 kamasz gyerekem meg egy nagy tömeg szerencsétlenség akivel együtt élek.Így ebben a formában h együtt csak egy fedelet jelent a számomra,neki persze többet.Amit rólam tudni kell:dolgozom,lánynak neveltek,túlságosan segítőkész vagyok,mert megtudok sajnálni bárkit,vágyom a jóra,a szeretetre és a biztonságra.Ehelyett élek más házában és nem tudok elmenni,mert a megörökölt pénzem kölcsön adtam és nem tudják visszaadni.Esetleg majd ha beadom a papírt h árverezzék el a házat,tehát még én várjak a pénzemre.A másik,h én azt láttam gyerekkoromban h apu megoldotta,apura számítani lehetett és anyu volt a nő.Nos most úgy élek h én vagyok a nő is,meg az is aki a biztonságot próbálja megadni a gyerekének,mert a "párja" egy nagy csődtömeg....h ez miből áll?Folyamatos állandó munkája sosincs,mert:1,nincs autó amivel menjen(mert neki olyan munkája van mint pl a vízszerelőnek)2.nincs pénze h buszra szálljon,egyen,stb.3.most pont semmi munka sincs.Neki mindig olyan dolgai vannak amiből veszteségesen száll ki v adós marad,mert hiába van 1 kis pénze azt el kell költeni,aztán túlköltekezik és akkor tartozik.A következő munkából meglesz a tartozás ára,de ha azt odaadja akkor megint üres zsebbel marad és akkor megint nekem kell helyt állni.Mindig én vagyok az akire lehet támaszkodni.....Ha berágok és beletojok akkor ő is berág és onnéttól kezdetét veszi a hiszti részéről és a durrogás(mint az ovisok)....mondom a magamét miközben ő unott pofával hallgatja h mikor hagyom abba??egyszer csak azt veszem észre h majdnem én kérem h ugyan fogadd már el az autóm h elmehessél vele dolgozni v ugyan itt egy kis pénz azt rendezd a dolgod h haladni tudj...Tiszta hülye vagyok,de annyira kitör belőlem, aztán csak azt utálom h mért nem érti amit mondok?miért nem fogja be fülét-farkát aztán csöndbe tényleg a dolgát csinálja,ahelyett h még durrog h akkor már nem is kell a segítségem.Ezek a férfiak sosem nőnek fel???

Semmi másra nem vágyom csak szeretetre amiben nem csak én adok,biztonságra ami nem az én dolgom,viszont az én dolgommal tisztában vagyok,de legfőképp kölcsönösségre és társra...No már most a helyzetemből(pénz nélkül,egyik szülőm már nem él a másik meg új családot alapított)kitűnik h nem fogom tudni megoldani h elmenjünk a gyerekemmel.El lennénk mi,hisz hely van bőven,de amíg itt élünk nekem mindig az marad h hol ezért hol azért segítsek és nem csak anyagilag.Mindent nem tojhatok le,mert nem hagyhatom a gyerekem se sz...ban...tehát rákényszerülök.Ha esetleg ráállok h na most akkor sem segítek ha fene-fenét eszik akkor is én kerülök trutyiba,hisz a szükségleteit nekem kell finanszírozni.Azt meg nem teszem meg h kiveszem a kaját a szájából.Sajnos mikor semmi munka nincs,itthon se csinál különösebb dolgot,pedig kertes házban élünk.Ha szóvá teszem akkor az a válasz h: attól h füvet nyírok attól még nem lesz pénz....Hát mondom nem de nem disznóólban élünk.És akkor ő h lesz...om.Akkor van az h várok 1-2 hetet és kénytelen vagyok megcsinálni,ne azt lássa már a gyerekem h ez így normális v mit szólnak már az emberek,meg különben is....Sok ilyen dolog van és nő létemre meg kell csinálnom,pedig(mint írtam)lánynak neveltek.Sok mindent biztos rosszul csinálok,de én csak így tudom.Mennék innét,mert elegem van,mostanság sokszor kiborulok(csóri gyerekem látja)de azzal h megmondom a magamét nem vagyok előbbre,mert hát le van sz...va,sőt ha vmi idegesít csináljam meg,sőt a legjobb mikor megcsinálom és szóvá teszem h azt is én csináltam és megtisztelnek egy olyan válasszal h:és?senki nem kért rá,te akartad....

Kérném minden hozzászólót h kíméljen attól h mekkora hülye vagyok,hisz épp eléggé iszom a levét,de értelmes,építő jellegű válaszokat,tanácsokat elfogadok..és persze férfiak válaszát is várom,mert néha az ő cipőjüket hordom.Köszönöm


2013. aug. 23. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
... Pontosan miért nem tudtok elköltözni?
2013. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért,mert az apumnál nincs hely,anyum már nem él,testvérem nincs.Az albérletet meg nem tudnám fenntartani és a gyerekemet nem akarom meghurcolni.Szép kis summával tartoznak,ami minden ilyen jellegű gondom megoldaná...csak hát arra is várnom kell:(((
2013. aug. 23. 21:19
 3/3 JulesM111 ***** válasza:

Mivel korrekten kértes, hogy ne hülyézzünk le, így eltekintek ettől :)

Sorry, tanácsot adni nem tudok, mert sok értelemben meg van kötve a kezed. A problémádat csak az idő fogja megoldani, vagy egy véletlen szerencsés fordulat. Ahhoz, hogy elkerüld az őrületet, találj magadnak valamit, ami leköt, pl felejtsd el a lánynak neveltek szöveget, fedezd fel a benned lévő nőt, és keress valakit, aki ezt értékelni fogja, akár csak a szeretődként...

2013. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!