Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim válni fognak. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim válni fognak. Mit csináljak? Mi lesz velem és velünk?

Figyelt kérdés
Apàmnak fêl éve vagy több ideje tartós kapcsolata van egy szinten családdal rendelkező nővel.Ez körülbelül 2 hónapja derült ki,a nőnek pènzt is ad.Az egèsz falu tudja és erről beszélnek.Nagyon rosszul erzem magam.Azóta romokba dőlt az életünk,főleg az enyèm.Anyu megőrült,folyamatos veszekedèsek vannak.Van egy kistesóm(3èves).Nincs kedvem semmihez,szomorú vagyok és letört.Nem telik el nap hogy ne sirnék.Úgy nèz ki elvàlnak.Gondolom viszi amit lehet,elad dolgokat stb...Îgy se èlünk valami jól,de ezek utân....:( Egyetemre mâr amúgyse mehetek mert senki nem fogja fizetni.Jogsim megint nem lesz mert nem lesz arra se pénz.Tehát majd maradok egy érettségivel,amivel sehova se vesznek föl..Nem lesz munkàm sem.Teljesen el vagyok keseredve,nem tudom,hogy majd mihez kezdjek..Úgy èrzem fölösleges vagyok,depressziós vagyok de lehet énis megőrülök vagy .... :'(

2013. okt. 13. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az ,hogy mások szerint valamire almakatlan vagy nagyon jó ok,hogy bebizonyítsd,hogy tévednek...már csak azért is...nem vagy Te senki aki képtelen erre vagy arra...csak akarni kell és nincs lehetetlen,hidd el. :) mutasd meg,tévednek.
2013. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért mondják mert nem vagy túl szorgalmas.

Magyar oktatásnak egy előnye,hogy ha akarsz tanulsz akkor simán bekerülhetsz államiba. Ez csak rajtad múlik,persze könnyebb keseregni.

2013. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nehogy a mamádra hallgass! Totál hülyeség, amit mond, ne higgy neki.
2013. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire. Te vagy a magad sorsa kovácsa. Nekem sem akartak fizetni az egyetemért, ezért felvettem a diákhitelt, akár tetszett ez valakinek, akár nem. Ne álljon senki az álmaim útjába, ez van. És sz@rok rá, hogy majd fizetni kell, úgyis megoldódik valahogy:) Ez neked csak egy rossz időszak, amit csak addig kell elviselned, amíg újra talpra nem áll anyukád. De utána sokkal jobb lesz, mint eddig. Nyugalom lesz. Nagyon nagy kincs az. Az én szüleim is elváltak anno majdnem. De végül meggondolták magukat és sajnos nem tették meg. Azóta csak egyre rosszabb minden, anyám depressziós, teljesen megromlott a szüleimmel a kapcsolatom... az éveken át tartó vérre menő veszekedésekről ne is beszéljünk. És nem változott, nem javult itthon semmi. Max annyival lett jobb, hogy már nincsenek minden második nap halálig tartó öldöklésem a szüleim között, vagy apám és közöttem, hanem mindenki elvonul a maga világába és egymáshoz se szólunk. Ez semmivel se jobb, mint a válás. Sőt. A válás azért jó, mert végre tiszta vizet engednek a szüleid a pohárba és esélyük van boldognak lenni valaki más mellett. Az én szüleimnek erre már nincs lehetősége, mert anno rosszul döntöttek. De hát ez van.
2013. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!