Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért mindig az anyáé a gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az anyáé a gyerek?

Figyelt kérdés
Mert papíron ott van,hogy "anya"?Ha kitiltanak,ha nem akkor is megküzdök minden igazságos döntések mellett!Pl: az én "drágaszágom".,,most ugrik harmadszorra az ítélőtőtáblának...Meg se nyikkanok.de kiüti magát.12 ,mentes per volt.De még egyenlőre nála a gyerek...2 hét alatt már 3szor hibázott a per óta.

2013. okt. 28. 21:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy gyik-es tévhit, egyáltalán nincs így.
2013. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
36%
Ezt tényleg csak itt hiszik, mert a valóságban erről szó sincsen.
2013. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
50%

Ne keseredj el és ne általánosíts: nem mindig.


Fellebbezés, és tarsd a gyerkőccel a jó kapcsolatot, kivált a lelki jó kapcsolatot és önként fogja magát hozzád kérni, amikor nagyobb lesz.

2013. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Nem egészen van így. Igaz, férfiként, apaként sokkal többet kell küzdened értük.
2013. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
26%

Mondd csak,mekkora az a gyerek?

Valóban képes leszel a munkád mellett teljes mellbedobással a gyereket helyezni az előtérbe az életedben? Ha beteg, kimaradni a munkahelyedről?

Ennyire acsarkodsz a volt párodra, hogy számolod, hányszor "hibázik"?

2013. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
32%
ha ugyanolyan feltételeket tudtok biztosítani, akkor 1000%,hogy az anya kapja a gyereket. Egyik tanárom(polgári peres bíró) is megmondta, hogy inkább az anya javára döntenek, és szerinte ez így van rendjén.
2013. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert hasonlatosan a gazdáik népéhez, itt is matriarchátus van. Nekem a tíz éves lányom közölte a bírósággal, hogy velem marad. A kirendelt gyermekpszichiáterrel is. Én egy értelmiségi, rendezett hátterű, nagyon stabil, megbízható személyiség vagyok, rendkívül gyerekcentrikus személy. Profilert kértek, az is engem mondott alkalmasnak a gyerekek nevelésére. Ekkor pszichiáter szakvéleményt kértek, az is megerősítette az előző szakvéleményeket. Mégis elvették tőlem a gyerekeimet. Itt megjegyzem, az exnek öt zavaros férfiügyéről tudok, sosem dolgozott, tíz évig tartottam el egyedül úgy, hogy egy fillért nem adott semmire, drogügyei voltak, hazudozott, több bűncselekményt követett el a per során, (hamis vád, hamis tanúzás, stb.) etc. Miért? Mert a bíróságokon nők ülnek a polgári peres bírói székekben! Ezért! Itt te szép lehetsz, de pernyertes BIZTOSAN NEM. A legendákat, hogy "ismertem valakit akinek a szomszédja unokaöccse nyert..." meg hagyjuk már. Komolytalan. Kizárólag ha szellemileg beszámíthatatlan, más esélyed nincsen. Nem baj, ha k**va, nem baj, ha drogos, nem baj, ha alkoholista. Ez egyszerűen ilyen ország! Ne feledd!!! NEM IGAZSÁGOT! JOGOT SZOLGÁLTATNAK!!!
2013. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó akkora baromság a kérdésed. Miért az anyák mitől jobban képesek rá, semmivel. Számtalan nő elmegy táppénzre ha beteg a gyerek a kérdező is pont ugyan úgy eltud menni.
2013. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nem az utolsónak hanem az 5-nek szántam.
2013. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
45%

Oldm4n !


A nők mindig azt kapják, hogy ő dolguk a gyerek, a háztartás ,azért teremtettek, hogy anyák legyenek. Akkor igen, több joguk van a gyerekhez.Törődj bele.

2013. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!