Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért mindig az anyáé a gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az anyáé a gyerek?

Figyelt kérdés
Mert papíron ott van,hogy "anya"?Ha kitiltanak,ha nem akkor is megküzdök minden igazságos döntések mellett!Pl: az én "drágaszágom".,,most ugrik harmadszorra az ítélőtőtáblának...Meg se nyikkanok.de kiüti magát.12 ,mentes per volt.De még egyenlőre nála a gyerek...2 hét alatt már 3szor hibázott a per óta.

2013. okt. 28. 21:10
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

13as

Már ha a gyámügy se lenne benne!!!

2013. okt. 29. 17:14
 32/38 A kérdező kommentje:

14

dettó!

Hogy is van a papok dumája?"segíts magadon isten is megsegít"!Nem a csodát kell várni,hanem lépni!

2013. okt. 29. 17:17
 33/38 A kérdező kommentje:

Pár kommentben azt írták, h ez csak itteni tévhit, h mindig az anyáé a gyerek. Nekünk ezt ÜGYVÉD mondta, h gyakorlatilag ha az anya nem drogos vagy prosti, mert már az alkoholizmus sem kizáró ok, akkor mindig az anya nyer. Próbálkozni persze lehet. Még ha pszichológus is megvizsgálja, azok 90%-a is nő, és úgyis egy sablonszerű eredményt hoznak ki, oda se figyelnek igazán. Mindig az a szakvélemény, h az anyánál van a nagyobb kötődés, az apa meg agresszív. Persze ettől még ne add fel, hátha szerencséd lesz.


15-ös

" úgyis egy sablonszerű eredményt hoznak ki, oda se figyelnek igazán. Mindig az a szakvélemény, h az anyánál van a nagyobb kötődés, az apa meg agresszív."-De igazad van!anyánál van 2 hétig a gyerek,jó hogy azt mondja amire betanították...én egy "agresszív piás" voltam szerintük sok perig,amíg be nem bizonyosodott az ellenkezője."anya citromos sörét azt szeretem (6 évesen),de apáét biztos nem,mert azt mondják,hogy az keserű".

2013. okt. 29. 17:32
 34/38 A kérdező kommentje:

Jogász vagyok, és elmondhatom, hogy már rég nem az anyának ítélnek, hanem az alkalmasabbnak. A gyerek érdekeit és minden körülményt néznek.

A nemek nem játszanak szerepet.


Személyesen pedig: mi is apunál nevelkedtünk, pedig régen volt a gyerekelhelyezési per, nem is mostanában. Akkor még New York-i Gyermekjogi Egyezmény sem volt...


16.-os

Sajnos ez nem így lett,hanem brutálisan be lett szabályozva minden,de már hibázik egyfolytában.Őt védte a gyerekpajzs, a nagycsaládosi segélyek...túl hosszú lenne leírni.pl:50nm-es panel 5főre,az itteni 180nm es házra,csak az ő szobája a nagyobb,mint az a dutyi.De a szegénység nem bűn!Főleg az értelmi szegénység..

2013. okt. 29. 17:42
 35/38 anonim ***** válasza:
Te milyen egy nyominger vagy remélem nem kapod meg a gyereket.
2013. nov. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Ismerős a szava járásod valahonnan,pil.mindjárt megtalállak,téged is:)!Már rég meg nyerte ez a "nyominger" a pert,a gyereket mindent!Küzdjünk meg,lássuk csak benyögni tudsz,vagy le is tudsz nyomni?!
2013. nov. 10. 11:55
 37/38 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsétlen gyerek...
2013. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

NEM feltétlenül így van. Kizárólag azt vizsgálják, hogy a GYERMEKNEK KINÉL LENNE JOBB HELYE. Nekem például most ítélték meg a fiamat.

Ez egyébként csak közhely.

2014. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!