Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért mindig az anyáé a gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az anyáé a gyerek?

Figyelt kérdés
Mert papíron ott van,hogy "anya"?Ha kitiltanak,ha nem akkor is megküzdök minden igazságos döntések mellett!Pl: az én "drágaszágom".,,most ugrik harmadszorra az ítélőtőtáblának...Meg se nyikkanok.de kiüti magát.12 ,mentes per volt.De még egyenlőre nála a gyerek...2 hét alatt már 3szor hibázott a per óta.

2013. okt. 28. 21:10
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

3-as

Nem vagyok már elkeseredve...Nincs időm arra,hogy megvárjam,amíg döntet...az már késő!Az "anyai" manipuláció látszik rajta.Ezt már nem türöm!

2013. okt. 29. 11:14
 22/38 A kérdező kommentje:

Nem egészen van így. Igaz, férfiként, apaként sokkal többet kell küzdened értük.

4-es

Aha,aztán miért?Amikor "anyuka" gyesen volt,a fater meg éjjel nappal dolgozott,hogy megélhessünk!Támadása az egyik,hogy nem foglalkoztam a gyerekemmel!!!Pont arra volt időm,hogy kézenfogva sétálgassunk az utcán!Közben telket vettem és elkezdtem volna építkezni,hogy a jövő le legyen tudva.

2013. okt. 29. 11:23
 23/38 A kérdező kommentje:
5-ös.9 éves.Ja és vállalkozó vagyok több lábon is!Ők egy gettóban laknak,de egy név nem passzol oda!Itt a 180nm-es kecó,mindene megvan...Tudod-irigy az anyuka" és a gyereküntől akar megvonni mindent!
2013. okt. 29. 11:32
 24/38 A kérdező kommentje:

6-os

De miért???Ez nem anya,csak papíron...ja meg 2 év alatt nagycsaládossá tette magát!Világosodik?A sok ingyen dolgok stb...Egy apa nem tudná felnevelni a gyerekét?-Mert ő szülte és 9 hónapig a terhére volt?!

2013. okt. 29. 11:46
 25/38 A kérdező kommentje:

7-es

Pöpec vagy!!!A pszihó vizsgálat már anyapárti!!!A "grófnő" már most kattog...ugynis havi 100 ezres albérlertbe cuccolt az új férjével.Nyugi semmi para,mert az összes gyerekét elveszem tőle!Nagyon nagy dolgok derültek ki!Egy hazug álszent nő!De én soha nem adom fel!Van még valami: a Büntetői tételek!!!

2013. okt. 29. 12:08
 26/38 A kérdező kommentje:
"nem adta fel"!!!!Itt is ez van,de eza banya nekiugrott az ítélőtáblának is:)(már másodszorra).Mindent elfog bukni..
2013. okt. 29. 12:31
 27/38 A kérdező kommentje:

8-as

fővállalkozó vagyok...

2013. okt. 29. 12:35
 28/38 A kérdező kommentje:

10-es

Beletörődni?Soha!!!5 év alatt egy munkahelye se volt!És nem az a maradi anyuka,hogy"főz,mos, takarít gyereket nevel".Egy idegbeteg eszetlen ....akármi is!Őszi szünet:Mivel,hogy elcuccolt a világ végére,fél napokra tördelte a dátumokat szivatás kép!Sőt előre megírta,hogy az én hétvégi szombatomon vigyem vissza 12.00 és 18-19.00 körül menjek vissza érte!Megyek is,de ügyvéddel meg gyámüggyel!ja most est le:) te arra célzol,hogy amíg ő volt gyesen..stb addig az apuka pörgött ezerrel,hogy a kis családjának a szép jövőt megteremtse?!Szegény anyuka...tényleg!Mikor lejárt a gyes,a "jóban rosszban" duma is.El se mondom hány szeretője lett hirtelen,mert csak magamat égetném.A megcsalás meg nem bűn!Ennyit erről a törvényről....

2013. okt. 29. 16:47
 29/38 A kérdező kommentje:

11-es

Hú ez bonyolult,gratulálok az apukának,de ti ezek szerint az anyuka mellett voltatok..."igyekszünk az apját akkor piszkálni, ha nincs ott."

2013. okt. 29. 16:54
 30/38 A kérdező kommentje:

12-es

egyszerűen igazad van!te vagy az én emberkém!Nálunk a tárgyalások folyamán,az elsőnél a nagy anyuka szerepét játszotta!De a többin már a felperest,ha érted!Ezért bukott egy óriásit!Kapott annyi pénzbírságot,hogy soha nem tudja kifizetni,ráadásul még az én ügyvédem díját is neki kell kiállni:)!Mert elfelejtette elolvasni a táblán,hogy"gyerekelhelyezési per".De ilyet szerintem senki nem látott,hogy a másodfokún a szünetben az ügyvédjük lelépett:)!Mert pont akkor indult egy másik pere is:),ja oké:),ott hagyta a legfelsőbb bíróságot!!!

2013. okt. 29. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!