Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ott hagynád? Megromlott házasság.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott hagynád? Megromlott házasság.

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk a férjemmel 2 hónapja halott.


Akkor kezdődött, amikor fél éve külön szobába költözött, mert ő dafke egész éjjel TV-zni akar (szó szerint), én meg nem tudok tőle aludni.


3 hónapja ki is rúgták, ami a nagyobb baj, hogy nem is keres másik állást! Szép szóval próbáltam, nem segített, küldtem el helyette önéletrajzokat, azért is lecseszett, nem ment az interjúkra se, semmi...


Korábban legalább a ház körüli dolgokat megcsinálta, hát most már azt sem... Elmegyek dolgozni, hazamegyek, és gányolhatom ki az egész lakást. Totál elhagyta magát, magára sem ad, 3-4 naponta fürdik, meg úgy kell róla leimádkozni a szennyest, ilyenek.


A csúcspont tegnap volt. Hazaértem a munkából, és nem volt meg a pénztárcám. A munkahelyemen sincs. Feltételezem, amikor a metróban bemutattam a bérletemet, kifigyelte valaki, és ellopta. Tettem feljelentést, és nagyon sírtam. Erre meg az én drága férjem odajön hozzám, és elkezdi magyarázni, hogy ez az én hibám, mert nem figyeltem rá eléggé, és most MIATTAM vagyunk szarban, felelőtlen vagyok, stb. Meg sem tudtam szólalni, csak sírtam.


Most szabadságon vagyok, és kb azon gondolkodom, összecsomagolom a cuccait, és kirakom a szűrét.


2013. okt. 29. 09:23
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Nem sokba nézed ezt az embert. Kis ideig nem dolgozik, rögtön kidobod, a lakás a tiéd címszóval, a kocsit nem használjátok dugóban reggelente, mentek busszal, kocsit csak bevásárolni lehet elővenni, vagy ha TE vagy késésben napközben, mindezt MEGMONDTAD NEKI.

Tehát nálatok mindennek úgy kell lennie, ahogy te akarod, neki semmibe semmi beleszólása. Azon csodálkozok, az olvasottak alapján, hogy még magától nem cuccolt el tőled.

2013. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!