Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ott hagynád? Megromlott házasság.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott hagynád? Megromlott házasság.

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk a férjemmel 2 hónapja halott.


Akkor kezdődött, amikor fél éve külön szobába költözött, mert ő dafke egész éjjel TV-zni akar (szó szerint), én meg nem tudok tőle aludni.


3 hónapja ki is rúgták, ami a nagyobb baj, hogy nem is keres másik állást! Szép szóval próbáltam, nem segített, küldtem el helyette önéletrajzokat, azért is lecseszett, nem ment az interjúkra se, semmi...


Korábban legalább a ház körüli dolgokat megcsinálta, hát most már azt sem... Elmegyek dolgozni, hazamegyek, és gányolhatom ki az egész lakást. Totál elhagyta magát, magára sem ad, 3-4 naponta fürdik, meg úgy kell róla leimádkozni a szennyest, ilyenek.


A csúcspont tegnap volt. Hazaértem a munkából, és nem volt meg a pénztárcám. A munkahelyemen sincs. Feltételezem, amikor a metróban bemutattam a bérletemet, kifigyelte valaki, és ellopta. Tettem feljelentést, és nagyon sírtam. Erre meg az én drága férjem odajön hozzám, és elkezdi magyarázni, hogy ez az én hibám, mert nem figyeltem rá eléggé, és most MIATTAM vagyunk szarban, felelőtlen vagyok, stb. Meg sem tudtam szólalni, csak sírtam.


Most szabadságon vagyok, és kb azon gondolkodom, összecsomagolom a cuccait, és kirakom a szűrét.


2013. okt. 29. 09:23
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
23%
(7) Akkor hajrá kérdező, irány melóznod. A gyerek a bölcsibe, é nyomd meg te a dolgot. Most te leszel az aki eltartja a családot. Eddig ő volt.
2013. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
71%

Akkor valóban elcuccolhatod az anyjához mondjuk, kínlódjon kicsit ő a fiacskájával, hamár így elnevelte :)


Biztos depressziós, de ez akkor sem mentség arra, mindenre. Egy életerős férfi ne viselkedjen így, vagy ha igen, akkor tegye ezt egyedül. Nekem is sok bajom van, mégse vagyok ilyen nyámnyila.


Ha elküldöd akkor lehet hogy észbe kap. vagy nem. ha meg nem akkor szintén jobb ha nem otthon süllyed lejjebb.


Én se nézném tétlenül hidd el. És nem érdekel hogy mi baja. Oldja meg vagy mondja meg. ha nem hajlandó akkor nyekeregjen máshol.


35/N

2013. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
97%

Már fél éve komolyan elbeszélgettem volna vele, amikor átköltözött a másik szobába.

Az, hogy két hónapja munkanélküli, előfordul. Viszont hogy nem keres magának melót, az elég komoly baj.


A helyedben ultimátumot adnék neki. Reggelente keljen fel, intézze a gyerek körüli teendőket ő, hiszen otthon van, és keressen melót.

Valamint költözzön vissza a hálószobátokba.

2013. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

Nem hisztérikázom, hagyom élni.

Nálunk az a szabály, ami akit zavar, megcsinálja. A férjem meg tök jól elvan a mocsokban is. A telefonját nyomkodja a TV előtt, és azt mondja nekem, munkát keres, de ő szaros 100 ezerért nem fog elmenni dolgozni, meg ő autóval akar járni, ő nem fog buszozni.

Régebben mindig kérdezgettem, mi baja, azt mondta csak, hogy fáradt. Impotens is lett. Elvittem orvoshoz, kiváltottam a gyógyszereit, beszedte, és elvileg rendben van nála minden, még sincs szex, akkor sem volt, amikor még minden rendben volt.

Tök egyértelmű számomra, hogy nem akar dolgozni, kényelmes ez így neki. Csak nekünk nem a kisfiammal...

2013. okt. 29. 09:43
 15/51 A kérdező kommentje:

"(7) Akkor hajrá kérdező, irány melóznod. A gyerek a bölcsibe, é nyomd meg te a dolgot. Most te leszel az aki eltartja a családot. Eddig ő volt."


Honnan veszed, hogy ő valaha is eltartott? 1 éves kora óta bölcsis a gyerek, és ez alatt az 1 év alatt itthonról intéztem a cégem ügyeit. Erről csak ennyit.

2013. okt. 29. 09:45
 16/51 anonim ***** válasza:
89%
Én is elhajtanám a háztól...
2013. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
13%
(15)Ha céged van, akkor még nagyobb gáz rád nézve emberileg is, nem csak házastársilag, hogy 2 havi melónélküliség miatt ezt a fesztivált nyomod a gyereked apjával.:D
2013. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
13%
Azért kíváncsi lennék, hogy mekkora szád lenne, ha nem a tiéd lenne a lakás, hanem mondjuk közös, vagy a férjedé.
2013. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
22%
(18) Pontosan:DD
2013. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
98%
Nem az a baj,hogy munkanélküli,mert sajnos sokan azok,de hogy nem is keres másikat az annál inkább.Illetve nem csinál otthon semmit sem...
2013. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!