Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ott hagynád? Megromlott házasság.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott hagynád? Megromlott házasság.

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk a férjemmel 2 hónapja halott.


Akkor kezdődött, amikor fél éve külön szobába költözött, mert ő dafke egész éjjel TV-zni akar (szó szerint), én meg nem tudok tőle aludni.


3 hónapja ki is rúgták, ami a nagyobb baj, hogy nem is keres másik állást! Szép szóval próbáltam, nem segített, küldtem el helyette önéletrajzokat, azért is lecseszett, nem ment az interjúkra se, semmi...


Korábban legalább a ház körüli dolgokat megcsinálta, hát most már azt sem... Elmegyek dolgozni, hazamegyek, és gányolhatom ki az egész lakást. Totál elhagyta magát, magára sem ad, 3-4 naponta fürdik, meg úgy kell róla leimádkozni a szennyest, ilyenek.


A csúcspont tegnap volt. Hazaértem a munkából, és nem volt meg a pénztárcám. A munkahelyemen sincs. Feltételezem, amikor a metróban bemutattam a bérletemet, kifigyelte valaki, és ellopta. Tettem feljelentést, és nagyon sírtam. Erre meg az én drága férjem odajön hozzám, és elkezdi magyarázni, hogy ez az én hibám, mert nem figyeltem rá eléggé, és most MIATTAM vagyunk szarban, felelőtlen vagyok, stb. Meg sem tudtam szólalni, csak sírtam.


Most szabadságon vagyok, és kb azon gondolkodom, összecsomagolom a cuccait, és kirakom a szűrét.


2013. okt. 29. 09:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Akkor már régen elcuccoltam volna albérletbe...
2013. okt. 29. 10:06
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy ha valaki munkanélkülivé válik, depressziós lesz.

De attól még összeszedhetné magát, kereshet munkát, és otthon sem kötelező mocsokban élni. Legalább ezzel segíthetne neked, ha már eltartod. Nem mondom hogy ő csináljon mindent, de az sem normális hogy így elkényelmesedett és neki ez még jó is.

2013. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
20%
Ezeket olvasva az a kép alakult ki: elnyomod. Nem két hónapja, talán két éve.. A tehetetlenség, a teszetoszaság és a depresszió következmény. Ugye, mielőtt gyereket akartál tőle, nem ilyen volt? Mitől változott meg szerinted?
2013. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
79%
Oké, hogy a férj verziója is érdekes lehet, mert valamiért csak eljutott idáig, viszont ott van az is, hogy még csak meg se próbál segíteni magán és legalább takarítani és a házimunkát elvégezni, amíg a kérdező dolgozik. És nem lehet mindig mindenkire rákenni, hogy jaj, szegény depressziós, mert ennyi erővel mindenki leülhetne sajnáltatni magát a fotelbe és ríni, hogy nem megy dolgozni. Én otthagynám ezt az embert a fenébe, mert aki nem hajlandó segíteni magán és tükörbe nézni, az menthetetlen. Nekem is ilyen volt az expárom, minden baja volt, folyton panaszkodott, de semmit nem haladt előre az életben, mert mindenért másokat hibáztatott, magától viszont semmire nem volt hajlandó. Így kényelmes nekik, ez van. Az ilyet ki kell dobni a francba, nem érdemes rá időt pazarolni, mert csak egyre rosszabb lesz minden és a végére mindenért te leszel a hibás, ő meg az áldozat. Az meg hogy leordít a pénztárca miatt pedig a mélypont. Az ilyet nem lehet társnak nevezni.
2013. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy ezt mondod, mindig ő dominált a kapcsolatunkban, igazi "zsarnok" típus, ami nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor ott kő-kövön nem marad!

Innen alakult ki az, hogy inkább nem szólok semmiért, megcsinálom, és nincs vita. Szépen el is kényelmesedett.

Szerintem megszokta, hogy mindig minden szép meg jó körülötte, kaja a tűzhelyen, sör a hűtőben, cigi a kredencen, és neki így kerek az élete...

2013. okt. 29. 10:24
 26/51 anonim ***** válasza:
7%

"Én otthagynám ezt az embert a fenébe"

pontosabban kihajítanád a kukába, már nem kell, megromlott

- értem én előző, csak azt nem értem, miért kell össze-vissza párzani és kis ártatlan gyereket hozni a világra, aki ennek az egésznek a leginkább szenvedő alanya?

2013. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 5 éves kapcsolatba "belepárzani" egy kicsi gyereket, amit mindketten akartunk, nem olyan nagy bűn...
2013. okt. 29. 10:28
 28/51 anonim ***** válasza:
11%

"Érdekes, hogy ezt mondod, mindig ő dominált a kapcsolatunkban, igazi "zsarnok" típus, ami nem úgy van, ahogy ő akarja"

- Bocs, cégvezető-menedzser-üzletasszony: de ezt nem hiszem el. Akkor nem lett volna impotens melletted.

Szeretted? Elmúlt? Akkor valóban ebben az esetben a válás csak a megoldás.

2013. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező!

A félévvel ezelőtti különszobába költözés volt az utolsó pont, ahol még segíthettél volna a házasságodon. Már régóta sok sebből vérzett.

Mostmár csak a különválás maradt, a férjed nem akar vltozni a te kedvedért, nem jelentesz neki annyit.

2013. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
17%

"nem olyan nagy bűn..."

Nem, de nagyon megsínyli azt a kicsi. Nem érdeklenek a példák: "jaj jobb, mint veszekedni, jaj rendes ember lettem"- most veszti el apját, lelki nyomorékká teszitek. Nem bűn: baj.

2013. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!