Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akar hagyni a párom. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar hagyni a párom. Van értelme magyarázkodni, vagy ha ennyire nem bízik bennem, hagyjam elmenni?

Figyelt kérdés

Egy férfi,akár családapának is nevezhetném, bepróbálkozott nálam. Visszautasítottam az ajánlatát. Erre a férfi közölte, hogy megfogom bánni, hogy kikosaraztam.

Küldött egy levelet nekem, hogy a felesége mettől meddig dolgozik, ő mettől meddig érne rá, és havonta mennyi pénzzel szeretne/tudna támogatni.

A munkahelyemen voltam, ott olvastam el a levelet. Először röhögtem egy jót. Ahogy hazaértem megmutattam a páromnak, aki már tudott róla, hiszen egy "jóakarom" szólt neki, hogy az a férfi a szeretőm, és ha nem hiszi, lépjen be a leveleimhez.

Belépett, elolvasta, Kiakadt, mert munka közben nem hívtam fel, hogy ezt elmondjam neki (gondolom nem 2 perces beszélgetés lett volna, és a főnököm sem díjazta volna), hanem eltitkoltam előle.

Azt hiszi, amiket olvasott az igaz. Összepakolta pár holmiját, és átment anyósékhoz...


2013. nov. 1. 00:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
a párodat hagyni kellene elmenni. nem látott válaszlevelet, ajánlatot olvasott. ez alapján te nem vagy gyanús, a szerető nem kap ilyen levelet. ott oda-vissza levelezés van.
2013. nov. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem magyarázkodnék. Két dolgot mondanék el neki:

1. Mivel ő olvassa a te e-mailjeidet, elég logikus, hogy ha ténylegesen szeretőd lenne, nem ezt a címet adnád meg neki, hanem csinálnál másikat

2. Ha inkább hisz egy idegennek, mint neked, akkor menjen és gondolkodjon egy kicsit


Szerintem kell pár nap, amíg lehiggad, úgyhogy ne is akarj most magyarázkodni neki. Hadd menjen, szerintem fog még keresni, és akkor meg lehet beszélni higgadtan a dolgokat. A feleségnek meg joga van tudni, én biztos elküldeném.

2013. nov. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a férjednek amit itt leírtál, de ha nem hisz neked, akkor nem tudsz mit tenni. Ne magyarázkodj, csak egyszer mondd el neki, hogy mi történt, amikor végig is hallgat.

A másik pasi részéről ez nagyon aljas volt. Nem értem milyen családi idillt akarsz náluk megőrizni. Az nem idill, csak egy nagy hazugság. Én biztos akarnám tudni, ha a férjem ilyen aljas módon viselkedne. De persze te tudod.

Ha meg nem hallgat végig a férjed, akkor írj neki egy levelet, írd le, hogy nem fogsz magyarázkodni, mert nincs miért. Azért furcsa, hogy előbb hisz idegeneknek mint neked. Pláne így, hogy akkor olvassa az e-mailjeidet amikor akarja. Ez annyira átlátszó, nem tudom miért nem esik le neki.

2013. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy a férjed azért hagyott el, mert a te kérésedre megnézt a leveleid között ezt az "üzleti ajánlatot" - és valakitől (kitől???) azt hallotta, hogy ez már egy régóta létező szeretői kapcsolat?

Ez esetben a férjed egy idióta.


A levél - nem vagyok jogász - szerintem kimeríti a zaklatás fogalmát, szóval, ha a feleségnek nem is, de a rendőrségre csak elvinném.

2013. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én talán a következőt tenném:

Várnék kicsit, de nem sokat, amíg kicsit lecsillapodik a férjem. Akkor megkeresném, és először is felhívnám a figyelmét arra, amit már írtak, hogy ha szeretőt tartanék, akkor nem az általa olvasni szokott e-mail címet adnám meg neki. Ezen felül pedig mondanám neki, hogy találkozzunk közösen a pasival, és akkor egyszer s mindenkorra le lehetne zárni a dolgot. A pasi látná, hogy hiába próbálkozik, nem érdekel, hiába kavar be, nem sikerül neki szétszednie bennünket, a férjem pedig látná, hogy valóban nincs mit titkolnom.

2013. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Talán még ez a legjobb ötlet, amit az utolsó írt.A férjeddel közösen megkeresni a pasit,nem árt, ha a neje is hallja,és tisztázni ezt az egészet.

Másképp nem fogja abbahagyni a zaklatást.


Sajnálom.Elmebeteg emberek vannak.Eddig azt hittem, csak nők képesek ilyen aljasságra,bosszúból,de úgy látszik, a férfiak között is akad ilyen.

2013. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
10%

A nyolcas vlaszod alapján kérdező azt mondom, hogy igaza volt a párodnak és meg volt neked a másik pasi.

Azok csinálják ezt (emailfiók email ol vasása a másik emberrel), akik komplett hülyének nézik a párjukat.

2013. nov. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, 1.: Hogy ez a családapa honnan tudhatta azt,hogy a Párod be tud lépni az e-mail fiókodba? Ez annyira magánszférás dolog,hogy meglepő,hogy ezt honnan tudta,ha Ti nem voltatok semmilyen viszonyban az ürgével? 2.: Hogy mikor volt ez a bepróbálkozás-fenyegetés? Ez is tegnap? Azért nem tudott erről a Párod? Mert az is érdekes,hogy egy nap leforgása alatt így bekattant az ürge.


Egyébként továbbra is hiszem,hogy tiszta vagy,csak a fentiek kimaradtak gondolom a kérdésaláírásból.

Nem értem amúgy a férfiaknak ezt a "titkolózol" gondolkodását.Nálunk is most van egy hasonló szitu.Hallottam valamit a Páromról és már a telefonban szóltam,hogy majd személyesen meg akarok egy ilyen dolgot beszélni.Messze dolgozik és ezóta nem jött még haza,de tiszta mérges,hogy "titkolózom".Be van fordulva rendesen.Mi ebben a titkolózás,hogy valamit személyesen szeretnék megbeszélni? Szóval ezt a részét nem értem,ha egyszer valamit nem ítélek telefontémának,akkor miért kell titkolózásnak beállítani.Én is már tiszta ideg vagyok emiatt.Nálatok is hasonló a helyzet.

2013. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%
Én nem értelek. Nem fontos neked neked a párod annyira, hogy kinyisd a szád? Nem akarsz magyarázkodni? Az nem magyarázkodás, hogy beszélsz erről a dologról és elmondod az igazat. Ő halott valamit, aztán látott valamit, ami fáj neki és te arra nem veszed a fáradságot, hogy meggyőzd, hogy nem igaz? Először azt mondták neki, hogy megcsalod, majd bizonyítékot is talált erre, te pedig megrántod a vállad, hogyha menni akar, menjen.
2013. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%
Az ajánlattévővel folytatott újabb "tisztázó" beszélgetést (amelyben kitérsz minden részletre, a fenyegetésére, arra, hogy mit is akar, mit ajánl, mit reagál a visszautasításra, a lényeg, hogy a saját szájából hangozzék el minden) elejétől a végéig fel kell venni, majd megtenni a feljelentést a lakóhely szerinti illetékes rendőrkapitányságon. Ezt a történést megosztani a pároddal is, majd felhívni a figyelmét a gyermeteg gondolkodására és viselkedésére (előbb hisz külső félnek mint a párjának), valamint bocsánatot kérni tőle a te gyermeteg gondolkodásodért és viselkedésedért (minden efféle konfliktust AZONNAL megosztani a pároddal vagy egyéb megbízható féllel).
2013. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!