Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akar hagyni a párom. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar hagyni a párom. Van értelme magyarázkodni, vagy ha ennyire nem bízik bennem, hagyjam elmenni?

Figyelt kérdés

Egy férfi,akár családapának is nevezhetném, bepróbálkozott nálam. Visszautasítottam az ajánlatát. Erre a férfi közölte, hogy megfogom bánni, hogy kikosaraztam.

Küldött egy levelet nekem, hogy a felesége mettől meddig dolgozik, ő mettől meddig érne rá, és havonta mennyi pénzzel szeretne/tudna támogatni.

A munkahelyemen voltam, ott olvastam el a levelet. Először röhögtem egy jót. Ahogy hazaértem megmutattam a páromnak, aki már tudott róla, hiszen egy "jóakarom" szólt neki, hogy az a férfi a szeretőm, és ha nem hiszi, lépjen be a leveleimhez.

Belépett, elolvasta, Kiakadt, mert munka közben nem hívtam fel, hogy ezt elmondjam neki (gondolom nem 2 perces beszélgetés lett volna, és a főnököm sem díjazta volna), hanem eltitkoltam előle.

Azt hiszi, amiket olvasott az igaz. Összepakolta pár holmiját, és átment anyósékhoz...


2013. nov. 1. 00:48
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%
Kis kiegészítés még: igen, ha ennyire nem bízik benned, akkor hadd menjen. Inkább előbb, mint később. A 19. válaszban pedig furcsa, hogy bizonyíték van emlegetve, holott legfeljebb olyan dolog van, amiből kombinálni lehet, bár a hülyék azt mindenből tudnak.
2013. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2013. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ez kamu. A kérdező tisztán, érthetően fogalmaz, nem valószínű, hogy olyan, agyilag zokni párja van, aki ne látná át a helyzet lehetetlenségét.
2013. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
történt valami?
2013. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mi van azóta?
2013. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Szerintem eloszor gondolkoz el azon h a parod miert nem bizik meg benned . Aztan gondolkoz el azon is hogyha ez forditva torteni , te mit csinalnal?

Tudom a valaszom gonosz , de ha ennyire nem bizik meg benned akkor te miert ragaszkodt hozzaja ?

Es tetelezuk fel ,ha meg is kibekultok , mert te meggyozod keny keservesen az igazadrol - abba belegondoltal ,hogy akkor mi lesz a jovoben ? Soha semmibe amit kituzol magad ele nem fog hinni , nem fog hinni benned sem ?

2013. nov. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

3: Az már az ő dolga, hogy mit kezd a kapott infóval.

Ne akarj helyette gondolkodni, meg dönteni!


Hátha tud több ilyen sztorit a férjéről, és segítene felnyitni a barátod szemét.

2014. jan. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

6: Nem értem. Miért gondolod, hogy az a személy a családi idill tönkretevője, aki elmondja az igazat és nem az, aki a családhoz tartozik és cselekedetivel tevőlegesen teszi tönkre? Itt egy nagyon komoly tévedésed van.

Csak megmérgezi az életedet, ha falazol egy gazembernek. Mért tennéd?...

2014. jan. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!