Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem szeretnék válni? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék válni? A férjem megcsalt a legjobb barátnőmmel, vagy csak abba az esetben, vagyok hajlandó, ha elismerik a tényt.

Figyelt kérdés
Vagy szeretném húzni az időt, hogyan tehetem?
2013. nov. 1. 14:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Lehet h kuszának tűnik, amit írok, de teljesen kivagyok. 2 telefonja volt,és megtaláltam. Ebben félreérthetetlen dolgokat írtak. Én azóta a barátnőmmel nem találkoztam, a férje nem hiszi. A gyerekünk is látta őket.
2013. nov. 1. 15:47
 12/21 A kérdező kommentje:
A férjem nem ismeri el a viszonyukat. Igy minden másra hivatkozik. Több alkalommal lebukott. Mond mindent, nem szeret már, elege van stb. Én meg tudnék bocsátani neki, mert szeretem. De, ha elválik akkor annyiban nem szeretném hagyni, vállalja fel. Akkor nekem is könnyebb lenne.Mit tegyek?
2013. nov. 1. 16:12
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki, hogy adja elő a másik telefonját, szembesítsd a gyerekkel, hívd fel a barátnődet és kérdezz rá, mondd el, hogy tudod, vagy győzd meg annak a férjét, hogy hasson rá.
2013. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem szeret már,elege van belőled mit kinlódsz?Ne alázd már meg saját magad.kapd össze magad aztán éld az életed ő meg csináljon amit akar.30év alatt bárkit meg lehet unni,attól nem szeret vissza beléd mert nyavajogsz akadékoskodsz
2013. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, ha valaki menni akar, mondd el a saját véleményed, de azért hagyd menni méltósággal... Most éppen semmi mást nem teszel, mint saját magad alatt fűrészeled a fát, minden cselekedeteddel annak az esélyét csökkented, hogy a férjed bármikor is vissza akarjon térni hozzád.
2013. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha jól értem,az a dolog lényege,hogy a férjed szeretne válni bizonyos okokra hivatkozva,és nem ismeri el a hibáját,tehát hogy megcsalt,és miatta van gyakorlatilag ez az egész.Rád hárítja a felelősséget,mindenkinek azt mondja,ő szeretne válni,és miattad van az egész,ezzel lejárat és megaláz,de a megcsalást nem ismeri el,nem beszél róla senkinek.Magyarul ő hibázott,viszont ő az,aki sunyít,rád mutogat.Te pont ezért nem szeretnél válni,csak akkor,ha bebizonyítod a férjed bűnét,mert nem te akarsz lenni a bűnbak a válás miatt,és ne úgy jöjjön már ki,hogy ő akar elválni miattad.

Szerintem mindegy,ki adja be a válópert,és mikor,hiszen a férjed mindenhogyan jellemtelen alak,mindneképpen téged állít majd be hárpiának,ő meg lesz az ártatlan bárány.Nem tudsz ezzel mit kezdeni,akkor sem,ha vársz.Szerintem inkább válj el te,ha kell,közös megegyezéssel,a lényeg,hogy megszabadulj ettől a gerinctelen alaktól.Úgyis le fog téged járatni,ha akar,de aki ismer téged,az úgyis melletted fog állni.

2013. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jól látod a helyzetemet. Minden mondatoddal egyetértek.Sajnos én szeretem. Megbocsátanék neki. Lejárat, megaláz.De, nem tudok belenyugodni.Sem feldolgozni.
2013. nov. 1. 19:13
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

Szeretnéd ha elismerné a felelőségét de nem teszo? Hmm, nehéz kérdés. Mit szeretnél jobban, hogy veled maradjon, annak ellenére,hogy most megcsalt és mentegetőzik? Vagy, hogy ismerje el a felelőségét s utánna elválni?

Ha az utóbbit akkor valami meglepőt kellene csinálnod, ami szenbesítené azzal mit tett, és akkor elismerné a felelősséget.

De visszahódítani már keményebb meló, mert valamennyire neki is akarni kell, és most úgy látszik abból amit leírtál, hogy nem nagyon szeretne maradni. Ha visszahódítani szeretnéd, akkor kezddj el járkálni otthonról, öltözz csinosan, vegyél új hobbit sportot, vagy akármit. Újítsdd meg magad, lássa mit veszít. Talán bejön, viszont te mindenképp jobban fogod érezni magad.

2013. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom, hogy meglepő lenne e számára ha azt mondod, hogy te is hiábztál és a te is tehetsz róla, hogy megcsalt és ha akarja elválhatok közös megegyezéssel. De láttad , telefonját és szeretnéd, ha egyszer elismerné még csak neked. Talán ez ki mozgatná a csigaházból.


A barátnőddel tartod a kapcsolatot?

2013. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Megszakadt minden kapcsolat közöttunk. Tanácstalan és elkeseredett vagyok.
2013. nov. 2. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!