Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ezzel nem zavarjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel nem zavarjuk össze a gyereket, tényleg jót tenne egy közösen eltöltött szenteste? (lent)

Figyelt kérdés
Már nem élünk együtt a feleségemmel, és a válás is folyamatban van. Mindkettőnknek van már új kapcsolata is. Viszont a feleségem szeretné, ha együtt karácsonyoznánk hármasban az ötéves kisfiunkkal vidéken, a nejem szüleinél.

2013. dec. 16. 15:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
51%
Attól is függ mennyi idős a gyermek? Ha ő már fel tudja fogni, mi történik körülötte szerintem felesleges összezavarni.
2013. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Te hogyan állsz hozzá? Ha Neked ez normális, akkor a gyerek is természetesnek veszi.

És a Te párod, ill. a leendő exed párja?

Nekem ez nagyon furcsa. Főleg, ha anyósodék tudják, hogy szétmentetek.

Jövőre is így lesz?

2013. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Írta, hogy 5 éves.
2013. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A feleségem kapcsolata nem komoly, szóval az ő mostani barátjának gyakorlatilag "nincs beleszólása". Az én kapcsolatom komoly, és a párom nem is örül neki, de azt mondta, elfogadja, ha így látjuk jónak a gyerek szempontjából, ő nem szól bele. Én őszintén szólva nem igazán tudom eldönteni, hogy normálisnak tartom-e (a feleségem ötlete volt). Természetesen szeretnék a fiammal lenni karácsonykor, de nem a nejem szüleinél, meg hát szívesebben karácsonyoznék a párommal, mint a leendő exemmel. Szóval tényleg tanácstalan vagyok.
2013. dec. 16. 15:50
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
na ha már itt az egész család, akár meg is beszélhetitek itt :) http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2013. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha komoly a kapcsolatod, az azért nem fair a pároddal szemben, hogy egyáltalán nem karácsonyozol vele, csak a "régi" családoddal. Másfelől érthető az is, ha a gyerekeddel is szeretnél időt tölteni karácsonykor.

Úgy kellene megoldanotok, hogy tudjatok néhány órát együtt tölteni a fiaddal is, aztán meg az este további részében a pároddal karácsonyoznál. Én legalábbis így csinálnám.

2013. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

A fiad boldog lenne és nem zavarodna össze.

De csak akkor mennék, ha a mama nem tenne semmilyen megjegyzést a válással, veled, az új párokkal kapcsolatban.

Előbb-utóbb úgy is szembesül a fiad azzal, hogy mindketten másik párral éltek.

2013. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Na, akkor meg vagy hülye vagy, vagy mulya.

Komoly a kapcsolatod, a párod nem örül, Te sem mész szívesen.

Bunkó vagyok? Lehet.

Hidd el, a fiad túl fogja élni, ha nem szenteste van együtt az apjával. Más családok is vannak így, mégsem ragaszkodnak ahhoz, ami nem működik. Pont ezért kérdeztem, hogy jövőre is így lesz-e.

2013. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem megoldhatnád ezt úgy,hogy délután néhány órát a fiaddal vagy,este meg a pároddal karácsonyozol,így a gyerekedre is jut időd és neki is örömet szerzel,meg a párodat sem hagyod magára.
2013. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%

Miből gondolja azt,valaki,hogy ez a gyereknek jó?Külön vagytok,gondolom van oka ennek.


A gyerek legyen az apánál 23.-án délutántól,ott is alszik.Gondolom nálatok is 24.-én van fa díszítés ezt megteszitek vele délelőtt,ebéd meg stb.délután 4 körül jöhet apa Jézuskája a gyereknek.Addig anya otthon tud készülni nyugodtan.5 körül esetleg megy vissza anyához a kicsi,ekkor sincs még későn elkezdeni vele fát díszíteni,hogy anya se maradjon ki ebből a kicsivel.Náluk jön kb.7 körül az anya Jézuskája de ez már az ő dolguk eldönteni.Ennyi.

Így jól jár mindenki.Apa volt a fiával,anya nem idegbeteg tud nyugodtan készülni és hazavárni a kicsit.

Az új párnak se lehet kifogása,este vele van a párja.

És ha anyának is komoly kapcsolata alakul ki akkor bezzeg apa már ne legyen jelen Szent Este mi?Na ezt ki lehet ezzel kerülni.Mert ugye akkor az anya új párja már fontos lenne mit mondd(mert így szokott ez lenni).Akkor hogy van megmagyarázva a gyereknek,hogy már nem Karácsonyozunk együtt mert a Bélának nem tetszik.


Komolyan ezek a bekavarok szituk annyira feleslegesek.Ezt így lehet csak jól megoldani,és a későbbiekben nem lesz gond mert a gyerek így szokja meg és kész.Ettől még anya meg apa lehet jóban nem kell utálni egymást.

2013. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!