Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan dobtak ki szenteste a...

Jogosan dobtak ki szenteste a párom szülei? Igazuk van?

Figyelt kérdés

Náluk az a szokás, hogy a szentestét együtt töltik, de idén meghívott a párom, mivel 3 hete haltak meg a szüleim, és így is teljesen magamba vagyok fordulva. Ráadásul így már egyedül lakok, a párom januárban költözik hozzám...


Szóval átmentünk délelőtt, az ebéd után a szülei konkrétan kidobtak, hogy őket egy cseppet sem érdekli, hogy mi történt, menjek haza karácsonyozni. Tudom, hogy nem szeretnek, mert szerintük nem vagyok elég szép, de hát akkor is...

Szóval eljöttem ebéd után, azóta itthon vagyok egyedül.

A párom nagyon összeveszett a szüleivel még ebéd előtt, de ez sem hatotta meg őket, végül átment a keresztapjához..


Mit gondoltok? Nem szeretnek, de ez szerintem kicsit túlzás volt...


2012. dec. 24. 17:38
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is túlzás volt. Sőt, kimondottan gusztustalannak tartom, hogy tudják mi történt veled, de elküldenek egyedül. Párod miért nem hozzád ment át? Én nem hagynám, hogy magányosan kuksolj otthon karácsonykor.
2012. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy h*lye fa sincs itthon, amit feldíszíthetnék, mert hát úgy volt, hogy ott leszek.. Semmi karácsonyi hangulat, semmi normális kaja, süti.. Annyira sz@r...
2012. dec. 24. 17:41
 3/48 anonim ***** válasza:
96%
Nem szép dolog,amit tettek veled a párod szülei, ha párod igazán haragudna a szüleire, akkor elment volna veled, szerintem és nem a keresztapjához. Gondolod megérdemlik a szülei, hogy még szóba állsz velük, nagyon gonosz emberek, ha igy viselkedtek.
2012. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Így is eléggé utálnak, mondtam, hogy maradjon otthon, elleszek majd egyedül.

Ha még eljön, még jobban megutálnak engem..

2012. dec. 24. 17:42
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Miért a keresztapjához ment? Miért nem hozzád?

Ha nem szeretnek amúgy ,nem mentem volna semmiképp, hisz inkább egy egyedül töltött karácsony, mint jó pofizni azokkal akik utálnak. Túlzás volt részükről, semmi együttérzés nincs bennük, az ilyenek nem emberek, de a párodnak tudni kellett volna, hogy ne vigyen oda.

2012. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Azért ment oda, mert a szüleivel nem akart maradni és én is veszekedtem vele, hogy hagyjon engem békén, nagyon kiborultam..

H*lye voltam, nagyon jó lenne, ha itt lenne..

2012. dec. 24. 17:43
 7/48 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz vele ha megutálnak, mivel szeretne nem fognak így nem mind1 mennyire utálnak? Simán mondtam volna , hogy jöjjön hozzám ha már otthon nem akar lenni.
2012. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon csúnya dolog volt ez a szüleitől, de ne foglalkozz velük szerintem. És amúgy ha én lennék a párod biztos nem hagytalak volna egyedül, és nem érdekelnének ilyen szülők.
2012. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Csak hát ha nem mentem volna, akkor szintén egész nap egyedül lettem volna, mert nem akarom, hogy még jobban megutáljanak. Akkor az lett volna, hogy a párom már inkább velem van szenteste is, nem velük
2012. dec. 24. 17:44
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Hívd fel, hogy sajnálod,mond neki, hogy hülye voltál, és hogy hiányzik, hátha meglepiből átugrik ;)
2012. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!