Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem megcsal valószínű....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsal valószínű. Félreérthetetlen sms-eket találtam a telefonjában teljesen véletlen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy közös 8 hós kislányunk.Idáig semmi probléma nem volt a kapcsolatunkban.Talán a gyerek miatt kicsit hanyagoltam.Ő persze tagadja az egészet és hazudozik.Már a válás is megfordult a fejemben,mert többé nem tudok bízni benne.
2009. nov. 26. 15:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
39%
nem is értem. itt mindenki turkál másik telefonjában, postaládájába?
2009. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
43%
Ráadásul -"teljesen véletlen." :-D
2009. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
oké, h nem illik mások dolgában turkálni... de eleve, ha megnézem, akkor már a minimum h ne találjak semmit, nem?:D mki ezt szeretné...szóval ha találok/talál valaki valamit, akkor nehogy már arról beszéljünk h illetlenség... jobb, ha kiderül, sajna fájdalmas, de ez van
2009. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam használni a párom telefonját. ha épp nem találom az enyémet, akkor simán telefonálok az övéről, sms-t is írok. vagy kikeresek egy számot, ilyesmi. így is megtalálhatta.
2009. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
16:42!!!Köszi,ez nagyon jó volt!!!
2009. nov. 26. 17:33
 16/30 anonim ***** válasza:

"szóval ha találok/talál valaki valamit, akkor nehogy már arról beszéljünk h illetlenség"


-Igen én ffiként a szeretőm sms-eit természetesen

benne hagyom a mobilomban,annak tudatában,hogy a nejem alkalomadtán használja..ugye? :-)

2009. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
63%

Nyilvan ha az ember erzi, hogy nem ok. a kapcsolat, belenez a masik telcsijebe, meg mashova is. Hiszen nyomoz az ember. Ez a normalis. Aki nem nyomoz akkor, amikor gyanusan viselkedik a masik, az nem normalis!

Nem kell jonni a josagos, angyali szoveggel, hogy en soha, de soha nem nezek a parom telcsijebe, meg mashova se:)))

Kerdezo, varjal, ne valjal el, megingott a bizalmad a ferjed irant.

En tobbet 100%, hogy nem szulnek mar neki gyereket. Majd meglatod hogy hogyan alakul tovabb az eletetek. Ne engedd magadat megalazni, viszont azert egy 8 honapossal se maradjal egyedul! Lehet, ha elkoltoznel tole, es ujbol lenne egy kapcsolatod, az a pasi is megcsalna. Akkor boldog lennel? Nem, lehet hogy visszasirnad a ferjedet.

Ne alazkodjal meg elotte, legyel vele kemeny, kerdezd meg tole, hogy mik azok az sms-ek, esetleg hivd is fel a not, mert lehet, hogy nem is tudja, hogy ti vagytok a ferjednek a kicsivel. Aztan varjal. Remelem minden jol alakul.

Probalj tanulni, majd dolgozni, megallni egyedul is a labadon, hogy ne kelljen a ferjedtol fuggeni.

Amugy pedig tudod a no maganak szuli a gyereket, latod a ferjednek fontosabb egy masik no, mint te otthon a kicsivel.

Es szinte minden ferfi ugyanolyan. En teljesen kiabrandultam mar beloluk, pedig meg fiatal vagyok.

Ismerek olyan csaladot, ahol a ferfi a tenyeren hordta a feleseget, szerette a ket gyerekekuket is, de kozben 2 eve mar megcsalta egy novel a feleseget. A feleseg is a telefonjat nezegette a ferjenek, igy bukott le. Gyomorforgato.

2009. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

"Es szinte minden ferfi ugyanolyan."


-Akkor minek válogattok annyit? :-D

2009. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
34%

"Hiszen nyomoz az ember. Ez a normalis."


-Nem,ez eléggé aberrált dolog.

2009. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Először azt tisztázd le magadban, hogy a válás után lesz-e hol laknod a kislánnyal és el tudod-e tartani magatokat. Ha igen, akkor gondolkozhatsz a válásban. Egyéb esetben patt helyzetben vagy és el kell viselned bármit is csinál a férjed. Én elválnék az biztos mert a bizalom nélkül megette a fene az egészet.
2009. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!