Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem megcsal valószínű....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsal valószínű. Félreérthetetlen sms-eket találtam a telefonjában teljesen véletlen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy közös 8 hós kislányunk.Idáig semmi probléma nem volt a kapcsolatunkban.Talán a gyerek miatt kicsit hanyagoltam.Ő persze tagadja az egészet és hazudozik.Már a válás is megfordult a fejemben,mert többé nem tudok bízni benne.
2009. nov. 26. 15:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:38


szerinted az a nem normális, aki nem nyomoz???? mi van??? te nem vmi ÁVHs besúgó vagy?


számomra az a normális, ha kommunikálunk - különösen akkor, ha gondok vannak. ha nyomozás helyett a kommunikációba és a törődésbe fektetnéd az energiádat, akkor talán jobb lenne a kapcsolatod.


persze mindenki másképp szocializálódott.


ha nyomozol és nem találsz semmit, akkor megnyugszol? és akkor megnyugszol, ha ennek ellenére megcsal a pasid? vagy amit nem tudsz, az nem zavar? akkor meg minek nyomozni?


ha megingott a bizalmad, akkor semmi értelme a kapcsolatnak.

2009. nov. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

02:06, És ha a férje "furcsán" viselkedik? Mittudomén, kimaradozik amikor nem szokott? És amikor rákérdez a neje, még tagad is? Akkor ott már hiába akar kommunikálni...

Kérdező, sajnos ha a férjed nem akarja bevallni, hogy megcsalt, nem tudjátok megbeszélni/helyrehozni a kapcsolatotokat :S

2009. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"szerinted az a nem normális, aki nem nyomoz?"

Igen,mit olyan nehéz ebben megérteni?


"ÁVHs besúgó"

Vmi fogalom zavarban lehetsz,a kettő két különböző dolog volt,pláne,hogy még akkor nem is éltél..


"ha nyomozol és nem találsz semmit"

_de miért nyomozol?Mert a b.nőd vagy szomszéd asszonny

büffentett vmit?


"ha ennek ellenére megcsal a pasid"

-Amíg nincs inflagranti addig csak üres feltételezés.


"ha megingott a bizalmad, akkor semmi értelme a kapcsolatnak."

Ebben maximálisan 1etértünk.

2009. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
40%

Jesszusom mi van itt???

Tegnap tanácsoltam neked, hogy próbáld visszacsábítani és kényeztetni, foglalkozni vele egy kicsit.

Na szóval, mondtam tegnap este a férjemnek,hogy mit írtam és azt mondta hogy jól tettem hogy ezt tanácsoltam mert tényleg kell a férfiaknak is a törődés. Vagy csak egy kis beszélgetés vacsi közben, vagy lefekvés előtt. Csak hogy egy férfi ember véleményét is hallgassuk meg.....

Sok sikert :) :)

2009. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagy,beszéljétek meg biztos,hogy valamilyen érzések megváltoztak a férjedben és ezért is ment bele a dologba.Ha nem kapta meg tőled azt ami az a bizonyos 3-ik személyben megtalált vagy elindult bközöttük egy szimpátia akkor is beszéljétek át ha kell szászor és ha,neki ez volt az első ilyen akkor meg pláne bocsájtsd meg neki.Egy esély mindenkinek jár.Nehéz de én esetembe fordítva volt.De sok átnem aludt éjszakán megbeszéltük,és bár halványulni,látszik a szálka de eggyütt maradtunk ha valamikor is elválnánk at egy biztos nem egy 3-ik miatt.Sok sikert és kitartást.
2009. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
feminista k*va az aki a férje telefonjában kutat. Mi közöd van hozzá? Persze az sms-eket sírsz leírni pedig abból objektív véleményeket lehetne leírni nem azt amit te akarsz hallani
2009. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

és az a pasi aki a csaja telefonjában kutat? na állj már le kedves előző... én pl megengedem a barátomnak h nézegesse a dolgaim, és ő is h én nézegessem.. ennyi.. ha nekünk ez így jó, ez még normális marad, és kicsit sem aberrált, max nektek.


ja és csak szólok, h nagyon ritkán nyúlunk a másik cuccaihoz... általában ami nem tiltott, nem is érdekel annyira / nem gyanús / és ez az élet minden pontján igaz.

2009. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok!Nem gondoltam,hogy a kérdésem ennyire torokra menős lesz!Lehet,hogy baj,hogy egyszerűen írtam csak le a dolgokat,hisz nem a telefon "turkálásra"tettem fel a kérdésem :

Szóval nem a férjem telefonja volt,hanem az enyém,csak 2-3 napra kicseréltük a készülékeinket technikai okok miatt.Így amikor visszacseréltük,eltárolta a telefonom az sms-eket.Bocsi!!!Csak ne Fenyegessétek egymást légyszi!!!Köszi

2009. dec. 5. 13:36
 29/30 anonim ***** válasza:
LoL-.-"
2013. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Akkor most tulakdonképpen Te kaptad azokat a bizonyos sms -eket, nem értem....

Lehet,hogy még korán van...:)

2013. júl. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!