Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegeknek ez miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegeknek ez miert ilyen egyszeru, hogyha beleszeretnek masba, akkor bedob (HAT) jak a torulkozot?

Figyelt kérdés

Miert ilyen onzoek??? A ferjekre ez kevesbe jellemzo.

En pasikent ugy gondolom, hogy iranyitom az eletemet, valamilyen szinten az eletunket, a csalad eletet. De hogy egy feleseg miert gondolja, hogy o csak passzivan megeli a dolgokat, es a dolgok vele megtortennek. Es egyaltalan nem felelos a kialakult dolgokert. Szamomra ez tok logikatlan. Hat egyutt hoznak nagy donteseket. Nem egyedul.


Aztan amikor jon egy feherebb lovu herceg, akkor meg 6-8 honap utan borit csapot-papot. Szinte minden felelosseg nelkul, mert akkor mert elkezdi kenni a kakat a ferjere, hogy o a felelos a kialakult dolgokert. En csak egy maganyos martir vagyok.


Nincs szo tanyerdobalasrol. Egy normalis beszurkulesrol beszelek, ahol mondjuk "a no nem erzi nonek magat".


A tokeletes hazassaguak kerem ne irjanak. Olyanok irjanak, akiknek ez valoban problema.



2014. jan. 22. 10:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/155 anonim ***** válasza:
100%

Te rendszeresen megölelted, megpusziltad? Érdeklődtél az iránt, hogy milyen volt a napja? Vettél virágot "csak úgy"?


Vagy teljesen természetesnek vettél mindent, hogy van, és nem köszönted meg?

2014. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/155 anonim ***** válasza:
100%

1. Az erotika kölcsönös dolog, Te adsz olyat , amiért ezt viszonozná?

2. Te is gyerek vagy, ha nem rakják eléd a kaját nem tudsz enni?

3. Jó a család "teljesítménye"? Az meg mi?

2014. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/155 anonim ***** válasza:
100%
40 Nálatok óriási gond van, nem hogy nincs gond:D
2014. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/155 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezõ eléggé elszomoritó amit irtál.Talán a nejed már annyit kiszolgált,hogy belefáradt, a napi monotonba. A férjemnek nem kell reggelit adnom, mert elkésziti maga, a kávéját is elkésziti.Ö ezt nem igényli. Viszont sok mindenben rám tojik, mert nagon sokszor egoista, önzõ és csakis az számit,ami neki jó általában.
2014. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/155 anonim ***** válasza:
100%

40 Figyi, abba a közösségbe ahová én tartozom, mikor valakinek a férje el kezd pampogni igy ahogy te teszed, rögtön megkérdezi tőle a pásztor: Te kisöreg egy nap hány percet szánsz az asszonyra?


szerinted az törődés, hogy elviszed wellnes baromságokra, ahelyett hogy otthon, leülsz a tisztaságba, megfognád a másik kezét?pl. de ezer példát tudnék felsorolni.

2014. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/155 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a hosszú, jó házasság mozgatóereje az állandó közös tervek jelenléte, hosszú vagy rövid távú, akár apró, akár 1 hétre szóló. Az, hogy te főleg a munkahelyre tervezel, ő meg főként otthonra, már talán nem elegendő.
2014. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/155 anonim ***** válasza:
91%
Lehet az a problémátok, hogy jó az anyagi helyzetetek.
2014. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/155 anonim ***** válasza:
100%
Erotikát az a férfi kap, aki férfi, aki nem csak a havwerjai előtt játsza a férfit, hanem tud férfiként közeledni. Csodálkozol hogy nincs erotika és sorozatos visszaútasitást kapsz? ne csodálkozz.
2014. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/155 anonim ***** válasza:
95%

Remélem sosem lesz olyan férjem, mint te. Te még férfi sem vagy, csak egy hisztis tacskó. Gusztustalanul nyilatkozol a feleségedről, a gyerekeidről, úgy általánosságban a női nemről. Lehet, hogy a feleséged nem a legjobb úton halad, de hogy a te felfogásoddal is nagy gondok vannak, az biztos. Úgy nyilatkozol, mint valami 18 éves, akinek csak most nyílik ki a világ, és fogalmazni se tud rendesen. Szerintem leírtad a kulcsszót: mártír vagy, de ennél nem több, maximum még kevesebb.

A férjekre kevésbé jellemző? Úgyis csak a saját igazadat ismételgeted, meg előttem is írtak már dolgokat, de azért én is hozzátenném, hogy a férfi oldaláról való megcsalások közül kerülnek ki a legundorítóbbak, leggusztustalanabbak, legaljasabbak. Az önző pedig te vagy, mert magadat sajnáltatod, és a másikat szapulod, ahelyett, hogy valami megoldást találj. Láthatólag csak arra hajtasz, hogy ürügyet keress a félrelépésre.

2014. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/155 A kérdező kommentje:

Nem tudom megolelni, mert elhuzodik.


(Tudod en vilag eletemben problemakat oldottam meg. Es jo is vagyok benne. Es akkor itt van a felesegem, hogy vegre elfogadjon, meg szeressen, meg lasson es ezt meg evek alatt sem tudom megoldani.


Mi tobbnyire fujunk egy lufit. Ahol en kedves, megerto, megfelelo vagyok. Aztan valami aprosagon borul az agyam, hogy en ezt mar nem nyelem be.


Na akkor feloltozom, aztan elmegyek egyedul valahova. Nem felrekefelni! De kikapcsolom a mobilomat is. Elmegyek egyedul moziba vagy uszodaba.


Es akkor mivel ujra nem vagyok az ove es meg kell hoditania, akkor egy ideig megint "jol" mukodik a kapcsolatunk. Aztan idovel kezdodik az egesz elolrol.)

2014. jan. 22. 11:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!