Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A megcsalást meglehet teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalást meglehet teljesen bocsátani?

Figyelt kérdés

Tavaly a férjem megcsalt, nem testileg érzelmileg, szerelmes lett valaki másba, szinte azonnal el is mondta. Aztán elküldtem, ment a huza-vona egy darabig, téged szeretlek, őt szeretem, nem szeretek senkit, lezárom, újra kezdte, aztán előről. Fél évig bírtam, már csak azt akartam, hogy vége legyen így v. úgy, de ő nem akarja azt, a családját akarta és rám vágyik.

Én is feleismertem, a saját hibáimat, hogy mik vezettek idáig, meg akartam oldani, változtam, de a cirkusz végére valami eltűnt belőlem.

Valahogy rendeződtünk, sokat is tett(ünk) érte egy darabig, tudta, hogy nagy törés keletekezett bennem.

Most megint nem túl rózsás a helyzet, talán szét is megyünk, én még vártam volna tőle valamit. Lehet, hogy jobb is ha szétmegyünk és rájön, hogy mit kellett volna még tennie.

Úgy érzem, hogy ő is megváltozott és már nem tudok úgy nézni rá mint régen. Ennyi volt?

Ti megtudtatok teljesen bocsátani és új alapokkal folytatni tovább a házasságot? Mit tett ezért a férjetek és meddig?


2009. dec. 6. 13:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
A hárommal ezelőttinek, Nos az előtted szóló nekem egyáltalán nem tűnt kis lotyónak, és a szexet még csak a szájára sem vette. Bár a hozzászólásodból is látszik, hogy nálad a törődés és kényeztetés csakis a szexet jelentheti. Lehetséges, hogy ezért tűnsz lelkileg annyira kielégítetlennek?
2009. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Meg tudtam bocsájtani,igez először válni akartam.Sírva könyörgött és bizonygatta hogy szeret.Melletttem volt mikor a szüleimnek be akartam jelenteni hogy apár hónapos házasság máris véget ér.Hajlandó lett volna lebuktatni a szeretőit azok férjei előtt,bár nagyon félt hogy az egyikük(2ajtós azekrény termetű)jól elgyepálja.Rögtön felégetett mindent maga után,megszakított velük minden kapcsolatot,bevallása szerint ez már a lebukas előtt megtörtént, mert rájött, hogy ez igy nem mehet.Véletlenül bukott le és mindent tagadott ,ugy kellett kinyomoznom az egész storyt.Nekem is az fájt jobban hogy az egyik amolyan lelki társ lett,akivel telefonon órákat is beszélt,miközben velem képtelen volt kommunikálni(persze nem maradt plátói az akapcsolat sem-kétszer is megpecsételték).DE nem bántam meg ma is szeretem és ő is engem .Meghálálja amit a kapcsolatunkért tettem.Érdemes még egy esélyt adni,nálam a "jóban rosszban"rész erre is vonatkozott.Mnden házasság megérdemel akár több esélyt is,nekem elhihetitek.MEGÉRI?MERT A HÁZASSÁG JÓ!
2010. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
JA utólsó vagyok.4éve történt és még ma sem bántam meg, sőőőt :D
2010. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!