Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik akkor ha kijelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor ha kijelentem hogy nem szeretnék elválni, hogyan folytatódik a tárgyalás menete?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 19:07
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Ha a vagyoni dolgokban nem egyezünk és közösre van beadva akkor olvastam, hogy kötelező a megegyezés. Vagyis akkor ne menjek bele közösbe ha mégis meggondolnám magam.
2014. febr. 15. 21:04
 32/55 A kérdező kommentje:
Így van mi nem egyeztünk meg semmiben sem a párom válni akar én nem, megcsalt. Beadta közös megegyezéssel hamarosan lesz a tárgyalás.
2014. febr. 15. 21:09
 33/55 anonim ***** válasza:

Még most sem világos.

Te nem akarsz válni. A párod igen. Nem egyeztek meg a vagyon elfelezésében sem.

A párod nem adhatott be közös megegyezéssel válóperi papírt, mert a levelet mindkettőtöknek alá kell írni, és 2-2- tanúval (akik szintén aláírják) igazolni, hogy te és a párod írták alá a beadványt. (nem kényszer hatására, vagy nem hamisította senki a másik aláírását.)

Hogy adhatta be a párod közös megegyezéssel a válási papírokat ha te nem írtad alá??

2014. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Pedig beadta, ügyvéd írta. Az szerepel benne, hogy feleségem közös beleegyezésével fel kívánom bontani és egyezséget kívánok kötni a következő kérdésekben....
2014. febr. 15. 21:20
 35/55 anonim ***** válasza:

Az, hogy közös megegyezéssel váltok, azaz mindketten válni akartok, nem jelenti automatikusan azt is, hogy a vagyonelosztásban is megegyeztetek.


Ha a feleséged válni akar, akkor pár hónapon belül el is fog. Tök mindegy, hogy te mit akarsz.


Mégis mi a fenét vársz? Hogy majd arra kötelezik, hogy veled éljen, ha nem akar? Jó vicc lenne.

2014. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

Te aláírtad az a papírt amit a férjed az ügyvéd előtt írt?? Hogy közös megegyezéssel váltok?? ALÁÍRTAD!

Mert ha nem akkor az egész papír érvénytelen. A bíróságon ki is jelentheted, hogy te nem voltál ott az ügyvédnél, és nem írtál alá semmit.

a viszont aláírtad akkor közös megegyezéssel váltok. A vagyoni per az másik per.

2014. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Nem írtam alá semmit sem.
2014. febr. 15. 22:13
 38/55 anonim ***** válasza:

Nem írtál alá semmit? Nem írta alá a 2-2 tanú sem a közös megegyezésről írt válóperi papírt??

Kizártnak tartom, hogy egy tanult ügyvéd aki érti is a munkáját, az elfogadja hitelesnek a válóperi papírt.

A bíróságon akár panaszt is tehetsz.

Szerintem te férjed nem közös megegyezéssel adta be a válóperi papírokat. Hanem ő a felperes, és mint felperes beadta, mert válni akar. Ebben az esetben nem kell az aláírásod.

2014. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Az szerepel benne, hogy feleségem közös beleegyezésével fel kívánom bontani és egyezséget kívánok kötni a következő kérdésekben....
2014. febr. 15. 22:26
 40/55 A kérdező kommentje:
Igazad van mint felperes...
2014. febr. 15. 22:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!