Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik akkor ha kijelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor ha kijelentem hogy nem szeretnék elválni, hogyan folytatódik a tárgyalás menete?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 19:07
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

"feleségem közös beleegyezésével"


Kivel közös a beleegyezése? Saját magával?

2014. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Nagyon zavaros ez az egész, és a kérdező sem áll a helyzet magaslatán. Finoman kifejezve.
2014. febr. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Epp ezert fejeztem be az irogatast, mert csak egyesevel böfögi fel az informaciokat, es nem ert semmit. Azt gondolja, ha ö nem akar valni, akkor nem lehet valni. De teved.
2014. febr. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te nem vagy egy egyszerű eset, és túl okos sem!!! :D
2014. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
:) Bocsi ha túl kevés információt osztottam meg, de többet nem tudtam. Köszönöm a válaszaitokat. Még soha nem váltam. Tényleg a párom a felperes, és közös megegyezéssel kíván válni, de én nem szeretnék, a vagyoni viszonyaink is elég zavarosak.Jogász most mondta, hogy a válásnál tanukkal kell igazolni a házasság megromlását.Most akkor kinek van igaza?
2014. febr. 16. 10:24
 46/55 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell igazolni tanukkal... A jogász ismerősöd egy kivételesen nagy barom - vagy csak látja rajtad, hogy egyszerű vagy, mint a faék és így próbálja fenntartani benned a reményt, hogy megakadályozhatod a válást, ezért alkalmazd őt és le tudjon húzni egy kis munkadíjjal....


Csak gondolkodj egy ici picit logikusan - már ha megy. Tegyük fel te válni akarsz (tudom, hogy nem akarsz, de tegyük fel!). Nem tudod tanukkal igazolni, hogy megromlott a viszonyotok. Akkor szerinted a bíróság kötelez arra, hogy együtt élj egy nővel, akivel nem akarsz? Hahó, jó reggelt, nem a középkorban élünk...

2014. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

De én alapból nem értem mire jó neked ez az egész cirkusz. Ha a feleséged el akar válni akkor el is fog tőled válni. Ez ellen semmit sem tehetsz, a bíróság ki fogja mondani. Maximum az időt tudod húzni, de az mire jó? Azon kívül, hogy egy csomó pénzedbe fog kerülni és még jobban meg fog utálni.


Attól, hogy belemész a közös megegyezéses válásba, attól még a vagyonmegosztásban nem kell megegyezni, ott majd marakodhattok kedvetekre a közös vagyonon.

2014. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
A jogász nem húz le, mert telefonon beszéltem vele.Nem is ismer és nem csak egy jogásszal beszéltem tisztában vagyok vele , hogy a válást úgy is kimondják.
2014. febr. 16. 10:47
 49/55 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek küzdesz?
2014. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Mert szeretem...
2014. febr. 16. 11:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!